Модні жіночі стрижки на короткі, довгі і середні волосся. Правила вибору жіночої стрижки + фото та відео!

11.09.2015

Мода на жіночі стрижки


В цьому сезонімода на жіночі стрижки досить демократична. Немає якихось однозначних рекомендацій з приводу довжини волосся. Тому з великого різноманіття, пропонованого модельєрами, ви обов’язково виберете ту жіночу стрижку, з якою відчуєте себе комфортно і стильно.

Правила вибору жіночої стрижки

Як би вам не подобалася стрижка у знаменитості на обкладинці глянцевого журналу або сторінках інтернету, не поспішайте бігти в салон і демонструвати роздруковану картинку. Спочатку визначитеся, чи підійде вона вам.

Підбирати стрижку треба виходячи з овалу обличчя, типу волосся і навіть свого зростання. Так високим худорлявим дівчатам з тонкими волоссям не варто робити довгі прямі стрижки, які будуть ще більше їх витягати. Для круглолицих досить повних дам занадто коротка пишна стрижка також протипоказана. Їм краще підібрати зачіску з середньою довжиною волосся. Дуже короткі стрижки, практично під машинку, підходять тим, у кого ідеальна форма голови.

Вибираючи стрижку. також враховуйте структуру волосся. Якщо волосся кучеряве і густі, можна підібрати такий варіант, щоб не займатися щоранку вирівнюванням, адже на це потрібно значна частина часу. Краще вибрати варіант розвівається стрижки або локони, вільно спадаючі на плечі.

Короткі жіночі стрижки

Короткі жіночі стрижки в будь-які часи були авангардними, ніж зачіски з довгим волоссям. Вони відображають характер жінки, роблять її молодше, в образі з’являється юнацький запал і кокетство. Не виходить з моди каре, яке тепер набуває нові додаткові штрихи. Це може бути як зовсім коротка жіноча стрижка, з гладко, до блиску укладеним волоссям, так і трохи довше, з легкими кучерями, які вільно розвіваються при русі. Така стрижка у всі часи була еталоном стилю для будь-якого віку і типів.

Також модний варіант короткої стрижки — боб. Він кожен рік повертається з більш оновленим цікавими елементами і окремими нюансами. Його можна виконати текстурованим, тоді збільшиться обсяг, і волосся буде здаватися значно густіше.

У коротких стрижках найбільш яскраво виражені мотиви ретро. Сьогодні стрижка під хлопчика — це не тільки коротко стрижені волосся за формою овалу. Це обов’язково якісь додаткові штрихи. Це може бути більший обсяг, коса або коротка чубчик, асиметрія форми. Повертається в моду стиль 80-х. Але якщо ви, приміром, хочете зробити стрижку сессон, то вона повинна бути значно коротшим і пишніше, ніж це було раніше.

Короткий опис статті: жіночі стрижки фото Правила вибору жіночої стрижки. Фото самих модних і актуальних жіночих стрижок у цьому сезоні. Жіночі стрижки на короткі, довгі і середні волосся з фото і відео матеріалами. жіночі стрижки, жіночі, зачіски, волосся, стрижка, волосся, стрижку

Джерело: Модні жіночі стрижки на короткі, довгі і середні волосся. Правила вибору жіночої стрижки + фото та відео!

Також ви можете прочитати