Модні жіночі стрижки (фото)

08.06.2016

Модні жіночі стрижки (фото)

Модні жіночі стрижки (фото)

Правильно підібрана стрижка може назавжди змінити вашу зовнішність, а іноді і долю. Цей закон пропагувала ще блискуча Софі Лорен, відома на весь світ своїми акуратно укладеними локонами. Знаменита актриса, вибравши раз і назавжди собі стрижку, ніколи від неї не відмовлялася.

Зачіска впливає на те, як складається день, а в підсумку-і життя.

Софі Лорен

Стрижки на коротке волосся

Підходити до вибору стрижок необхідно з розумом, враховуючи багато нюансів: актуальність стрижки, ваші риси обличчя, волосся і т. д. У деяких людей на пошук своєї стрижки йде не один рік. Найголовніше в стрижках, щоб після надання потрібної форми вашим волоссю, вони мали здоровий вигляд і виглядали доглянуто і красиво. MixFacts.ru пропонує вам кілька модних образів сезону, причому багато стрижки не втрачають своєї актуальності багато років. У моді знову креативні стрижки та зачіски на кожен день. Вибір залишається за вами. З будь стрижкою ви будите виглядати модно і стильно.

Почнемо з стрижок на короткі волосся. Вважається, що коротка стрижка надає жінці енергію і певний шарм. До того ж стрижки на коротке волосся володіють ще однією перевагою — вони досить прості у догляді. А коротка довжина волосся не доставить вам ніякого дискомфорту при носінні такої зачіски. Мало хто може похвалитися, що їм йдуть укорочені варіанти стрижок.

1.Стрижка каре — завжди була і буде в моді. Однак з кожним сезоном каре з’являється в оновленому варіанті з безліччю нових елементів. Модним каре в цьому сезоні визнано як гладка симетрична стрижка, так і асиметрична текстуривованная. Найбільше модниці вибирають трапецієподібне каре, коли передні пасма набагато довше тильної частини.

Модні жіночі стрижки (фото)

Модні стрижки: в цьому сезоні каре може бути як класичним гладким, так і асиметричним текстурованим. Стрижка каре може виконуватися як з чубчиком, так і без неї.

2.Стрижка боб або коротке каре — ця оригінальна стрижка підходить всім без виключення. З допомогою укладання та фарбування волосся із оригінальний колір можна додати своєму образу саме ту нотку, яка зробить вас неповторною.

3.Стрижка боб — це класична стрижка. Боб не вимагає особливого догляду, тому вона так цінується представницями прекрасної статі. Модна стрижка виглядає дуже акуратно і стильно. Боб однаково добре виглядає як з прямою густий чубчиком, так і з чубом, покладеної на бік. У цьому сезоні стилісти надали класики наліт сучасності і екстравагантності. Багатошаровий, розпатланий боб в ретро-стилі або боб з довгою чубчиком додадуть вашому образу ультрамодний вигляд. Однак класичні варіанти цієї стрижки (гладкі пасма) все також цінуються в цьому сезоні.

Модні жіночі стрижки (фото)

Модні стрижки: боб також може бути у строгому класичному варіанті, а може бути загадковим і екстравагантним. У другому випадку акцент робиться на передні пасма, які залишаються видовженими, або на довгій чубку

4.Градуйовані стрижки на коротке волосся — це безпрограшний вибір для тих, хто хоче виглядати різною кожен день. Багатошарова стрижка дозволяє своїй власниці експериментувати так часто, як вам цього хочеться. Градуйовані стрижки можна укладати абсолютно по-різному в залежності від вашого настрою і часу. Використовуючи різні техніки укладок, ви можете виглядати жіночно, зухвало, екстравагантно, природно і т. д.

5.Стрижки на коротке волосся із чубчиком — хіт сезону. Не будемо вдаватися подробиці класичної чубчика, зупинимося лише на новинці — довгої спадаючої чубчику. Така чубчик додасть вам гламурний вигляд. Вона може бути як гладкою, так і тектсурированной. Припіднята чілка до верху не поступається в популярності довгою. Для зручності чубок можна зробити дуже короткою і зафіксувати догори з допомогою лаку.

Модні жіночі стрижки (фото)

Модні стрижки: чубчика допускаються у будь-якій варіації, однак бесприкословным трендом сезону вважається або довга спадаюча чубчик, або коротка, укладена наверх

Модною тенденцією є і укладання коротких стрижок. Перевага тут віддається взлохмаченным укладок в стилі гранж.

Стрижки волосся середньої довжини

Стрижки на середні волосся є найпопулярнішими з-за своєї простоти і зручності при носінні. Стрижки для волосся середньої довжини можна міняти дуже часто, благо різноманітність дозволяє. До того ж, такі стрижки йдуть всім жінкам незалежно від віку і овалу обличчя. Вони унікальні тим, що дозволяють внести нові акценти в колишній вигляд без радикальних змін. Часто жінки не готові повністю змінюватися, а лише хочуть привнести що-небудь новеньке. Маленька деталь в стрижці здатна дати модницям бажаний ефект.

1.Шаруваті стрижки — кращий варіант для «безпечної» зміни іміджу. Каскад — додасть вашому волоссю об’єм і текстуру. Шарувата техніка здатна створювати різні стрижки, задовольняють навіть самому вишуканому смаку.

2.Традиційно популярний каре на середні волосся представлена в багатьох модних колекціях цього сезону, воно доповнено новими акцентами і стильними нюансами. Так, каре з взлохмаченными верхніми пасмами зробить ваш образ креативним і неповторним. Така стрижка підходить для всіх заходів, починаючи від весілля і закінчуючи панк-вечірками. Каре на середні волосся з яскраво вираженими трапецієподібними пасмами воліють багато знамениті красуні.

Модні жіночі стрижки (фото)

Модні стрижки: шаруваті асиметричні стрижки волосся середньої довжини ідеально підходять для експериментів з укладанням

3.Асиметричні стрижки — стрижка боб або каре — можливість зробити свій образ, що запам’ятовується і ультрамодним. Рівний боб з довгою прядкою волосся ззаду — один з різновидів креативної стрижки. Авангардні стрижки також виконуються на основі асиметрії. Однак на відміну від боб і каре, ці стрижки виглядають більш недбало. Ефект «рваних пасм» як ніколи актуальний зараз.

Стрижки на довге волосся

1.Стрижка каскад. Виглядати модно і привабливо хочеться і дівчатам з довгим волоссям. Тут на допомогу приходить модна стрижка — каскад. Навряд чи є хоч одна дівчина, яка не бажає приміряти образ «вітряної» красуні. Не багато знають, що існує безліч варіацій цієї стрижки. Дуже важливо підібрати саме свою каскадну стрижку, яка може змінюватись в залежності від ступеня градуювання пасм, від довжини чубка, густоти волосся і т. д.

Модні жіночі стрижки (фото)

Модні стрижки: каскад з чубчиком різної довжини — хіт сезону

2.Стрижки з чубчиком. Чубчик знову займає міцні позиції в цьому році. Чубчик здатна додати вашому образу новий вигляд і зробити акцент саме на тій частині особи, яку ви вважаєте найбільш виграшною і заслуговує уваги. Якою б не була Ваша чубчик: укороченою або закриває брови, рівною або шаруватої, ідеально прямій, ступінчастою або округлої, асиметричною або у вигляді бахроми — головне, щоб вона йшла і була б органічно адаптована до довжині і формі вашої зачіски.

Короткий опис статті: модна стрижка Почнемо з стрижок на короткі волосся. Вважається, що коротка стрижка надає жінці енергію і певний шарм. До того ж стрижки на коротке волосся володіють ще однією перевагою — вони досить прості у догляді. модні стрижки, стрижки на коротке волосся, стрижки на середні волосся, стрижки на довге волосся, стрижки з чубчиком

Джерело: Модні жіночі стрижки (фото)

Також ви можете прочитати