Модні жіночі стрижки для круглого типу обличчя фото

27.08.2015

Модні жіночі стрижки для круглого типу обличчя фото

Удосконалюючи свою зовнішність, всі прагнуть до ідеалів. Щоб домогтися ідеальної стрижки, вам необхідно враховувати таку особливість, як форма обличчя. Жінкам з округлою формою обличчя краще всього підходять стрижки, не мають чіткої контурної лінії.

При виборі варіанту підходящої зачіски перевагу слід віддавати тим, що візуально подовжують його. Таким чином, рекомендується використання вертикальних ліній, країв різної довжини, косих проділів, багатошаровості і пишності — всі прийоми, не дозволяють замкнутися лінії кола.


Важливі аспекти вибору стрижки

Головний принцип при виборі сучасної жіночої стрижки для круглого особи, незалежно від довжини волосся: зачіска неодмінно повинна бути об’ємною, а окремі пасма можуть плавно облягати особа по зовнішньому контуру.

Такого типу обличчя підійдуть модні сьогодні варіанти стрижок :

  • каскад;
  • боб;
  • асиметрія в будь-якому вигляді;
  • подовжена форма каре (за умови, що краї загнуті всередину);
  • прямі, рівні волосся;
  • стрижки з рваними або градуйованими краями.

Але все-таки в кожному конкретному випадку, стрижка вибирається залежно від довжини і різної структури волосся.


Практичні поради щодо вибору стрижки для жінок з круглим обличчям

Сьогодні самі модні стрижки для круглого обличчя — асиметричні. Вони є ідеальним рішенням для даного типу і виглядають дуже ефектно. З асиметричною або злегка піднятою чубком вам в даній ситуації буде дуже до лиця така зачіска, як боб-каре. Для любительок стригтися «під хлопчика» це теж прийнятне рішення, але за однієї умови, що ваші волосся не дуже густе. В даному випадку вуха обов’язково прикриваються окремими пасмами, візуально подовжують форму круглого обличчя. Яку б ви не вибрали зачіску, наявність обсягу (начісування) на потилиці є обов’язковим.

Пам’ятаєте! Стрижку каре, жінки з круглою формою обличчя можуть носити тільки за умови, що передні локони будуть прямими і трохи подовженими. Коли ви робите стрижки для круглого обличчя на довге волосся, ви вже знаходитесь у виграшній ситуації: довге волосся в розпущеному вигляді шикарно виглядають і візуально витягують особа.

Якщо волосся у вас сильно кучеряве, то кращим варіантом вважається будь-яка багатошарова стрижка (на довгі або середні волосся), яка починається трохи нижче, ніж лінія підборіддя.

На коротке волосся можна сміливо виконувати складні багаторівневі жіночі стрижки. Як і раніше актуальною залишається техніка їх укладання в «художньому безладі». В даному випадку візуальному подовження круглого особи сприяють недбало відкинуті назад пасма різної довжини.

Найбільш оптимальним варіантом для круглолицих жінок вважається стрижка, в якій присутні різкі контури країв (довжина до плечей). Мода на волосся середньої довжини сама по собі актуальна і до того ж візуально витягує особа. Ця зачіска не має ніяких вікових граней і ніколи не втратить своєї привабливості, незалежно від того, прямі або у вас кучеряве волосся. Маючи таку стрижку, ви зможете зробити високу класичну зачіску, зібравши волосся на потилиці і випустивши кілька прядок біля обличчя. При бажанні можна завити локони, але перевагу слід віддати тільки великим.

Незважаючи на модні тенденції, до вибору зачіски жінкам з круглим обличчям слід підходити суто індивідуально. Звичайно ж, краще всього прислухатися до порад кваліфікованого майстра, але і не варто повністю відкидати свої переваги. З допомогою нової зачіски ви зможете відкоригувати овал обличчя і зробити свій образ стильним.

Короткий опис статті: стрижки для круглого обличчя Модні стрижки для круглого типу обличчя: стрижка боб, стрижка каре, стрижка каскад, стрижка пікс та інші. Фото та рекомендації стилістів

Джерело: Модні жіночі стрижки для круглого типу обличчя фото

Також ви можете прочитати