Модні жіночі стрижки для короткого волосся 2013

11.06.2016

Модні короткі стрижки 2013

15 серпня 2013

Дякую стилістам, що в 2013, так і в наступному 2014 році, в моді процвітають природність і натуральна краса. До гармонійним і природним образів додається лише трохи невимушеності і продуманої недбалості. Ці тенденції стосуються і волосся, а точніше зачісок і стрижок, які як завжди радують око різноманітністю і широкими можливостями вибору.

Ось уже кілька років поспіль особливою популярністю користуються жіночі стрижки для короткого волосся. Такі зачіски, як каре, боб, каскад або гарсон, не здають свої лідерські позиції в світі моди і стилю. Все більше дівчат вирішуються «сісти під ножиці» і зістригти свої довгі локони, щоб стати сучаснішою і оригінальніше. І правда, жінок постарше коротка стрижка молодить, а юних дів робить більш індивідуальними і самобутніми. З короткою стрижкою легше експериментувати і змінювати різні образи. В залежності від ситуації або настрою,коротка стрижка. наприклад, каре для ділової зустрічі можна укласти класичним способом, тобто зробити волосся прямими, а кінчики загнути всередину. А на побачення з прекрасним принцом той же каре, але з кучерями, укладеними з допомогою бігуді або плойки, буде виглядати жіночно і романтично.

Коротких зачісок багато, а їх типів і різновидів ще більше. Як же підібрати саме ту, яка зробить з вас королеву, а не «страховину»?

Короткі стрижки по типу волосся

В першу чергу, слід звернути увагу на товщину і об’єм волосся. Тут все просто: волосся тонке і мало обсягу – створюємо ілюзію пишноти завдяки градуюванні або каскаду; якщо вам пощастило мати густу шевелюру, але хочеться зробити її більш акуратною – короткий або округлий боб – це те, що ви шукаєте.

Короткі стрижки по типу обличчя

Існує ще один критерій, який трохи ускладнює процес вибору жіночої стрижки для короткого волосся. Для того, щоб виглядати карколомно з новою стрижкою, обов’язково потрібно врахувати для обличчя якої форми вона найбільш підходить.

Модні жіночі стрижки для короткого волосся 2013

1. Для дівчат вродливих головне візуально подовжити обличчя, надавши йому більш правильну овальну форму. Основні правила для вибору зачіски для круглого особи – це рішучий «так» вертикальним лініям стрижці і категоричне «ні» горизонтальним лініям, широким челкам і прямим проділах. Волосся повинні злегка прикривати щоки і скули, а завитки і кучерики краще починати нижче підборіддя. Вигідно виглядати на такій особі буде асиметрична стрижка. Навіть просто коса чілка або проділ зможуть перервати округлість ліній особи і візуально його витягнути. Кращими стрижками для цього типу стануть каскад і трохи подовжений боб.

З другим можна вдосталь поекспериментувати, залишивши, наприклад, подовжені передні пасма (або одну пасмо). Якщо вам подобається каре, тоді воно повинно бути ультрагладким (цього ефекту можна домогтися за допомогою праски волосся або фена і круглої гребінця), бажано без чубчика і з косим проділом. Стрижки «під хлопчика» прикрасять кругле обличчя, якщо створити об’єм вгорі і прибрати його на скронях.

Модні жіночі стрижки для короткого волосся 2013

2. Можемо ще раз порадувати щасливих власниць овального личка – практично всі описи коротких стрижок можна використовувати для створення гармонійного і красивого образу. В цьому випадку, в основному, все залежить від майстерності перукаря. Тут головне – не зіпсувати те, що маєте.

Модні жіночі стрижки для короткого волосся 2013

3. Цього не можна сказати про подовженому овалі. Дівчатам з таким типом особи стилісти радять:

• носити чубчика: широка і рівна чолка або асиметричная пасмо приховають високий лоб і візуально наблизять форму особи до ідеального овалу

• накручувати локони: будь обсяг на скронях приховає недоліки вигляду

• використовувати асиметрію у всій стрижці або в якійсь її частині Що б не вибрала «дівчина у великому місті»: коротку стрижку гарсон або каре до підборіддя – головне прибрати обсяг на маківці і створити його на скронях.

Модні жіночі стрижки для короткого волосся 2013

4. Господиням квадратного особи слід уникати зачісок, які підкреслюють чи відкривають підборіддя. Пряме каре або короткий боб тільки обтяжать риси обличчя. І навпаки: асиметричність ліній, кучеряві локони, багатошарові і ступінчасті стрижки-каскад пом’якшать незграбність форм і зроблять Вас чарівною.

Модні жіночі стрижки для короткого волосся 2013

5. Для трикутної форми обличчя важливо врівноважити широкий лоб і вузьке підборіддя. Каре або боб з косою чубчиком, що прикриває одне око, приховають недоліки ліній особи і підкреслять красу.

Будь-опис коротких стрижок для дівчат з трикутним обличчям говорить: «Створюйте обсяг біля підборіддя і щік!» Користуючись цим нехитрим прийомом, Ви гарантовано будете на висоті.

Короткий опис статті: короткі стрижки 2013 Нові тренди 2013: «Стрижки для короткого волосся». Для стильних і модних жінок. Читайте статті про красу і здоров’я на 03clinic.ru. жіночі стрижки для короткого волосся, модні короткі стрижки, опис коротких стрижок, боб, каскад, каре

Джерело: Модні жіночі стрижки для короткого волосся 2013

Також ви можете прочитати