Модні жіночі стрижки 2016 як постригтися в 2016 році (фото)

14.06.2018

Модні жіночі стрижки 2016

Модні жіночі стрижки 2016 як постригтися в 2016 році (фото)

Жінка, подібно ніжному весняному квітці, постійно має потребу в підтримці краси. Головною прикрасою зовнішнього вигляду жінки є не манікюр, що не макіяж, а волосся. Як вважають багато, в них полягає вся сила прекрасної половини людства. З цієї причини, їм повинен забезпечуватися належний догляд. Але, до речі кажучи, здорове волосся — це лише половина карколомного образу. Важлива також і стрижка, яка здатна приховати недоліки і звернути увагу на переваги. Модні стрижки 2016 року допоможуть вам вибрати те, що підходить саме вам. В тренді зараз стрижки, які виглядають жіночно і ніжно. Всі наймодніші стрижки можна розділити на 3 категорії: для довгих, середніх і коротких волосся.

Стрижки для довгого волосся

Модні жіночі стрижки 2016 як постригтися в 2016 році (фото)

Якщо ви є володаркою довгого волосся, варто звернути увагу на таку стрижку, як каре. Ця стрижка з’явилася ще в Стародавньому Єгипті. Її відмінностями є чіткі прямі лінії. Однак сучасні стилісти придумали безліч варіацій даної стрижки: зараз вона виконується як з чубчиком, так і без неї, може бути виконана і на кучерявих волоссі. Писком моди вважається градуювання. Каре — чудова стрижка, однак, за нею повинен здійснюватися належний догляд. Час від часу доведеться відвідувати перукаря, щоб він підтримував її в тому стані, в якому вона повинна бути. Стрижки на довге волосся включають різноманітні варіації каскаду. Волосся дуже красиво виглядають завдяки м’якому переходу з однієї довжини до іншої. Стрижка зручна, тому що укладання проводиться легко.

Модні жіночі стрижки 2016 як постригтися в 2016 році (фото)

Оскільки волосся будуть перебувати на різних рівнях, особливу увагу варто приділити кінчиків: потрібно завжди стежити за тим, щоб вони не були посіченими і рваними. Для догляду за волоссям використовуйте маски для волосся на натуральних основах.

Для волосся середньої довжини

Модні жіночі стрижки 2016 як постригтися в 2016 році (фото)

Найбільшою популярністю серед стрижок на середні волосся користується варіація стрижки боб. Зараз варто звернути увагу на наїжаченого бобу. Його основна відмінність полягає в тому, що волосся, в порівнянні з первісним варіантом, не повинні бути акуратно прибрані, припустимо недбалий вигляд. Для того щоб урізноманітнити вже наявний образ, рекомендується використання великих шпильок. Важливим моментом є те, що колір аксесуара не повинен виділятися — навпаки, переважно, щоб він трохи зливався з волоссям. Це надає особливу ніжність образу.

Стильні стрижки для середніх волосся виділяються наявністю ступінчастою градуювання. Рекомендується застосовувати градуювання на прямому волоссі — так волосся виглядає більш ефектними. Що стосується самих стрижок, то градуювання може бути виконана на каскаді і каре для середніх волосся.

Модні жіночі стрижки 2016 як постригтися в 2016 році (фото)

Практично всі стрижки на середні волосся можуть бути злегка недбалими, це підкреслить вашу індивідуальність.

Стрижки для короткого волосся

Модні жіночі стрижки 2016 як постригтися в 2016 році (фото)

Коротке волосся також можуть бути підстрижені в модному стилі. Відмінним варіантом для жінок з коротким волоссям є стрижка боб на ніжці. Це одна з варіацій стрижки боб, яка відрізняється тим, що волосся підрізані у самих скронь і на потилиці. Крім цього, вона може виконуватися з вкрай короткою чубчиком (даний варіант більше підходить для жінок до 25 років), що обривається майже біля основи.

Пальму першості також займає стрижка «під хлопчика», яка є найзручнішою і практичною. Для того щоб розбавити звичну стрижку, допускається використання невеликих або маленьких аксесуарів контрастного кольору, а також фарбування певних пасм волосся.

Модні жіночі стрижки 2016 як постригтися в 2016 році (фото)

Варто пам’ятати, що короткі стрижки неприйнятні для круглого особи. У тому випадку, якщо ви є володаркою саме цього типу особи, перевагу варто віддати стрижок на довге або середні волосся. Бажано, щоб пасма були прямими — так волосся візуально зроблять ваше обличчя вужчим і контуріровани.

Отже, підходити до вибору стрижки варто відповідально. При правильному виборі вона підкреслить всі ваші достоїнства, приховає недоліки, а також зможе візуально зробити вас молодше. Крім того, вибір стрижки завжди повинен залежати від типу вашого обличчя.

Для того щоб виглядати прекрасно, недостатньо просто зробити стрижку. Обов’язково потрібно пам’ятати про те, що ваше волосся завжди повинні бути здоровими і доглянутими. Для цього рекомендується використання Догляду масок, а також регулярне відвідування перукаря. Не рекомендується занадто часто міняти стрижки, тому що це піддає волосся великим стресу, внаслідок чого коріння слабшають, і волосся випадає.

Короткий опис статті: Стрижки жіночі з чубчиком 2016, стрижки жіночі з чубчиком 2016, модні жіночі стрижки 2016

Джерело: Модні жіночі стрижки 2016 — як постригтися в 2016 році (фото)

Також ви можете прочитати