Модні жіночі стрижки 2014 року: фото

15.10.2015

Модні жіночі стрижки 2014

Мода на стрижки в цьому році змінюється. Фахівці рекомендують модницям офарблювати їх в модні кольори. У моді мелірування, тонування та колорування волосся. Найбільш актуальними в цьому сезоні будуть наступні кольори волосся: рудий, чорний, блонд теплих відтінків, фіолетовий і шоколадний.

Роблячи зачіску, приділяйте увагу текстурою волосся. Для цього використовуйте папільотку, плойки, филировки. Щоб зачіска трималася, використовуйте моделюючі засоби: лаки, віск, гель і пудру. І не забудьте переглянути місячний календар стрижок на травень місяць.

Відміну стрижки боб від каре

А тепер давайте з’ясуємо, що таке боб, а що таке каре і чим вони відрізняються. Адже безліч жінок плутають їх з-за величезного схожості. Отже, заснування відмінності боб від каре :

  • Вважається, що боб більш коротка хлоп’яча зачіска, тоді як каре – трохи довше.
  • Боб не має чубчика, у каре чубчик є.
  • Градуювання для боба звичайна справа, а для каре швидше рідкість. Градуювання — плавний перехід довгих пасм волосся на пасма короких.
  • Боб виглядає більш об’ємним, а ось каре — більш плоским.

Каре на середні волосся

Модні стрижки 2014 року на середні волосся представлені різноманітністю форм. Елегантно виглядає гладке каре з чітким геометричним силуетом. Чубчик при цьому може бути будь-якою. Коротка чубчик робить обличчя відкритим і надає образу свіжості і наївності. Загадковий погляд вийде, якщо у вас будуть густа довга чолка до вій. Якщо ви не хочете робити чубок, то можете зробити прямий проділ. Щоб отримати новий образ робіть різні укладання.

При виборі зачіски обов’язково потрібно враховувати особливості вашого обличчя і текстуру волосся. Вибираючи модну стрижку, порадьтеся з професіоналом. Він підбере форму зачіски, яка підкреслить красу вашого обличчя.

Градуированное каре на середні волосся

Взагалі градуированное каре — це різновид стрижки каскад, але силует дуже нагадує каре. Така зачіска легко приймає потрібну форму і виглядає вельми жіночно. Підкреслити градуювання і виділити деякі пасма можна за допомогою засобу для укладання волосся. Дівчата з такою зачіскою можуть робити різноманітні укладання. Трендом весни-літа 2014 року буде градуированное каре з трапецієподібним силуетом.


На фото стрижка каре на середні волосся.

Стрижка боб і боб-каре для середніх волосся

як завжди в моді, зачіска боб. Цю зачіску можна робити в різних варіаціях. Найголовніше вибрати форму зачіски, яка підкреслить красу вашого обличчя. Модні жіночі стрижки 2014 року боб і боб-каре є відмінним варіантом для сучасних жінок, які стежать за останніми тенденціями в зачісках. Стрижки дуже практичні і не вимагають багато часу для укладання.

Стрижки боб і боб-каре для прямого волосся

Стрижка боб відмінно виглядає на прямих товстих і густих волоссі середньої довжини. Ця зачіска є ідеальним варіантом для стильних сучасних дівчат. За допомогою лаку і блиску для волосся ви можете надати зачісці гламурний вигляд.

Текстурований боб і боб-каре

Така стрижка підходить дівчатам з будь-яким типом особи і з різною текстурою волосся. Стрижка може виглядати по-різному в залежності від укладання волосся.


Фото: текстурований біб, біб з видовженими бічними пасмами і боб на прямі волосся.

Стрижка боб і боб-каре з довгою косою чубчиком

Жіночні стрижки боб і боб-каре з чубчиком будуть актуальними в цьому році. Романтично виглядає стрижка з косою чубчиком спадає на обличчя. Чубчик може бути природною і структурованою.

Боб і боб-каре з видовженими бічними пасмами

Оригінально виглядають стрижки боб з видовженими бічними пасмами. Укладати стрижку можна по-різному. Добре виглядають гладкі рівні волосся, а також злегка хвилясті. Локони зроблю зачіску святковою.

Скуйовджений боб

Трендом цього року буде скуйовджений боб. Така стрижка сподобається жінкам, які стежать за модними новинками і люблять виглядати яскраво і актуально. Взлохмаченная стрижка, зачіска боб вважається найцікавішою новинкою цього року.


Фото: зліва і по центру боб з довгою косою чубчиком, праворуч — скуйовджений боб.

Модні короткі стрижки 2014 року

У цьому році в моді короткі жіночі стрижки двох варіантів:

  • Волосся по всій голові підстригає на одну довжину. Зачіска виглядає вишукано з довгими бакенбардами і рваною чубчиком. Волосся можна фарбувати тільки в одні колір. Укладання проводиться з використання моделюючих засобів.
  • Цей варіант є більш складним. Зона в області тімені робиться об’ємною, а потилицю стрижуть коротко. Волосся в тім’яній області слід укладати трохи недбало. При фарбуванні акцент слід робити на тім’я або чубок.

наймоднішими будуть стрижки каре по технології «Vidal Sassoon».Стрижка робить образ елегантним і є дуже зручною. Зробити таке каре може тільки професіонал. На коротких волоссі добре виглядає стрижка гаврош. Волосся слід фарбувати в одному кольорі, наприклад, темному, рудого або світлому. Якщо хочете, то можете зробити блондування. Чубок можна мелировать або фарбувати. Укладання краще всього робити за допомогою плойки. Накручуйте локони різної довжини. Якщо деякі локони направити на обличчя, то вийде ефект «розпатланих волосся.

Стрижка гаврош

Стрижка гаврош робиться на основі стрижок минулих років. При укладанні акцент робиться на область верхівки. Їй надають об’єм за допомогою начісування або накручування волосся. Щоб зачіска була стійкою, використовуйте спреї і лаки. Фарбуватися можна в однотонний темний колір, а можна поєднувати темні корені з більш світлими кінцями.


Фото: стиль Vidal Sassoon, по центру гаврош і каскад на довге волосся.

Модні стрижки на довге волосся

Жіночі модні стрижки 2014 року на довге волосся одноманітні – волосся стрижуть накладанням або рівно по одній довжині. Контур стрижки може бути рваним, рівним або овальним. Чубчик в цьому році може бути прямою, асиметричною і лагідною. Укладати волосся можна у вигляді локонів різного розміру і форми. Зробити локони можна плойкою або брашингом і феном.

Якщо є бажання, то можна накрутити волосся на папільотку. Накручувати пасма можна з будь-якого місця – від коренів, з середини чи тільки кінчики. Добре поєднуються прямі пасма з накрученими. Щоб локони не розпадалися, використовуйте фіксуючі засоби. Щоб стрижка була цікавою, розбавте основний колір волосся колорированием або мелірування.

Короткий опис статті: модні жіночі стрижки жіночі стрижки 2014 року: фото — елегантні зачіски з чубчиком, варіанти на короткі і довгі волосся. Вибираємо саму підходящу вам стрижку і бігом в салон краси стрижки,чоловічі,жіночі,фото,2014 рік,короткі,волосся,довгі,чубчик

Джерело: Модні жіночі стрижки 2014 року: фото — з чубчиком, короткі і довгі волосся

Також ви можете прочитати