Модні жіночі інтимні стрижки для корекції фігури

10.08.2015

Модні інтимні стрижки для корекції фігури

 

Ну що, ви вирішили, що саме час починати худнути? Правильно, схуднення — справа корисна і потрібна. Шкода тільки, що не швидке. Чи не таке швидке, як хотілося б.

А ви знаєте, що можна підкоригувати свою фігуру за допомогою інтимної стрижки? «Цього ж ніхто не побачить»,- скажете ви. Стороння людина, звичайно, не зможе побачити, а от свого чоловіка або просто коханої людини ви можете порадувати модного інтимної стрижкою, яка допоможе вам візуально зменшити живіт або стегна.

А крім того, модні жіночі інтимні стрижки розбурхують уяву чоловіків, адже зарості волосся на інтимному місці давно відійшли в минуле, так що поєднуйте корисне з приємним. Причому, виконати процедуру інтимної эппиляции ви цілком можете самостійно, в домашніх умовах.

Хоча популярність жіночих інтимних стрижок настільки велика, що в даний час з’явилося дуже багато салонів краси, що надають послуги з бікіні-дизайну. Адже зачіска на лобку стала такою ж необхідністю, що і зачіска або стрижка на голові. І є майстри, які спеціалізуються лише на причесывании інтимних місць. Що ж, ми пам’ятаємо з дитинства — всяка робота хороша, вибирай на смак ))).

Отже, наше завдання — для корекції фігури будинку підібрати таку інтимну зачіску, яка допоможе візуально усунути недоліки. І не біда, якщо у вас занадто широкі стегна або надміру округлий живіт, витончений малюнок з волосся допоможе вам візуально зробити їх поменше.

Якщо ви страждаєте зайвою повнотою, то вам слід звернути свою увагу на малюнки у вигляді довгої вузької смужки. Вузька смужка, звужена вгорі, допоможе не тільки візуально подовжити лінію стегон, але і подчернет вашу талію. Самі модні стилісти рекомендують повним дівчатам і жінкам вибирати для інтимної зачіски малюнки із тонких ліній, що звужуються до низу.

Якщо у вас, що називається, хлоп’яча фігура і великого розходження в об’ємі талії і стегон немає, то вам потрібно зупинити свій вибір на стрижці у вигляді прямокутника або акуратного трикутника. Така форма стрижки допоможе розширити нижню частину живота і зорово підкреслить талію.

Власниці стандартної фігури можуть виконати інтимну стрижку у вигляді краплі, півмісяця або поголити лобок «під нуль».

Всі ці поради розраховані на те, що такі прості інтимні стрижки ви зможете зробити собі самостійно за допомогою ножиць і бритви. Якщо ви бажаєте отримати більш складний малюнок, то в цьому вам допоможе трафарет для інтимної стрижки. Такий трафарет (фото) можна зробити в домашніх умовах, потім слід прикласти його у потрібне місце, обвести олівцем і збрити зайві волоски.

Фото і трафарети інтимних стрижок

 

Короткий опис статті: модні жіночі стрижки жіночі інтимні стрижки для корекції фігури інтимні стрижки, жіночі інтимні стрижки, корекція стегон

Джерело: Модні жіночі інтимні стрижки для корекції фігури

Також ви можете прочитати