Модні зачіски, стрижки

08.10.2015

Головна
Модні зачіски, стрижки 2014-2015

Модні зачіски — все про модних стрижках. Модними зачісками у 2014 стануть ступінчасті стрижки – каскади, шапкою, клаптеві і довгі, які стрижуться по прямій лінії однієї довжини. Для довгого волосся контур модним буде овальним, рівним або рваним з асиметричною чілкою або прямий, короткою.

Велика увага буде приділятися як текстурою волосся, а зачіску можна буде створювати з допомогою укладання, филировки, фена і плойки. Закріплювати можна лаком, воском, гелем, які бажано підбирати від створюваного ефекту враховуючи тип структури волосся.

У цьому році в тренді будуть модні кольори – чорний, фіолетовий, теплих відтінків блонд, карамель, рудий і шоколад. У фаворі серед популярних, модних зачісок 2014 стануть каре і боб. В цьому новому сезоні стрижуть із застосуванням новітніх, сучасних технологій, які додадуть стрижці індивідуальність, виразність, надзвичайну елегантність.

Прекрасною основою служить каре виконане на середній довжині волосся, довгих і коротких. Чубчик може бути короткою, фігурною, рваною, асиметричної або прямий. В тренді стане стрижка каре з довгою тім’яною частиною і скроневої області з більш коротким потилицею. Привабливість і екстравагантність такої зачіски додасть поголений потилицю. Гладкі, строгі лінії каре виглядають дуже модно, саме вони надають створеному образу жіночність і елегантність.

Популярністю в наступаючому сезоні буде користуватися зачіска нагадує своїм силуетом гаврош. Така модна зачіска — стрижка була дуже затребувана багато років тому. У такій зачісці основний акцент робиться на маківці, надаючи їй великий обсяг. Домогтися необхідного обсягу домагаються начосом або локонами. Зберегти обсяг можна за допомогою лаку.

Гаврош стилісти рекомендують фарбувати в темні кольори, як варіант світлі кінці волосся з темними корінням. Трендові модні зачіски на середній довжині волосся 2014 основою для яких служить каре, боб і гаврош пофарбовані в темні, світлі або руді тони. Акцентом для таких зачісок служить чубчик.

Укладаються такі зачіски за допомогою плойки, фени та різноманітними локонами створенням ефекту розпатланих волосся або укласти чубок коконом. Модним і важливим акцентом для зачісок середньої довжини волосся є їх однотонність, гладкість і рівність.

Короткі, модні зачіски — стрижки стануть хітом сезону з довгими боками і рваною чубчиком створять вишуканий стиль. Структура підкреслюється модного филлировкой з ковзаючим або точковим зрізом. Такі зачіски укладаються природно.

Модні зачіски. стрижки, дуже жіночні, красиві, вишукані. Вибрати відповідну модну зачіску може будь-яка жінка. Дивіться фото. тенденції модних зачісок.

Модні зачіски, стрижки Фото

Короткий опис статті: зачіски, стрижки Модні зачіски. Фото 2014, 2015. Жіночі стрижки короткі, довгі, весільні, весна, літо. Гарне волосся для жінок і дівчаток, модні зачіски, стрижки, фото, короткі, довгі, волосся, жіночі, весна, літо, весільні, жінок, дівчаток, 2014, 2015

Джерело: Модні зачіски, стрижки

Також ви можете прочитати