Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

20.02.2017

Стрижки для хлопчиків-підлітків — наймодніші підліткові стрижки для хлопчиків на волосся різної довжини — Спільнота перукарів

Підліткові стрижки для хлопчиків повинні бути дуже зручними, щоб вони в процесі занять або відпочинку їх не відволікали і не заважали. Стрижка повинна відповідати віку та вимогам підлітка, але при цьому повинна бути легким у догляді. При виборі стрижки треба обов’язково врахувати те, яка текстура волосся і їхня густота. Дуже важливо, щоб стрижка правильно підкреслила форму обличчя приховувала недоліки.

Якщо волосся не густе, то краще вибрати коротку стрижку. З густими волоссям вибір стрижок величезний, від самих коротких до самих незвичайних. Коротка стрижка вимагає постійного коригування не рідше 2 рази в місяць, теж саме стосується стрижок середньої або великої довжини.

Як правильно вибрати стрижку для хлопчика-підлітка

При виборі підліткової стрижки для хлопчика варто пам’ятати кілька важливих моментів:

Стрижки для хлопчиків до 2-х років

Поки дитячі волоссячко не знайшли постійну структуру, складні стрижки немовляті робити не рекомендується. У малюків у такому віці волосся м’які, рідкі і неслухняні, тому зачіска з довгими пасмами буде виглядати безглуздо. Однорічних хлопчиків рівномірно підстригають машинкою, роблячи окантовку і при бажанні залишаючи коротку чубчик. Головне, щоб волосся виглядали акуратно і природно. Ультрамодні стрижки з рваними, що стирчать в усі боки пасмами, такому маленькому хлопчикові будуть не до лиця.

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

«Горщик» – дитяча стрижка, яка отримала свою назву за схожість з цим горщиком. Історія укладання «горщик» налічує кілька століть: раніше в цирюльнях на клієнта дійсно одягали горщик, після чого обрізали виглядали пасма. Стригтися «під горщик» майстри рекомендують володарям прямих або злегка кучерявого пасм. Кучерявий юнак також може підстригтися даними способом, але волосся не будуть лежати настільки красиво.

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

З малюнком

Необхідно:

  • ретельно вимити голову;
  • розчесати чуба;
  • завдати стайлінговий засіб;
  • наїжачити пасма пальцями в хаотичному порядку.

Під силу будь-якому хлопчині. Актуально в будь-якій ситуації від шкільних буднів до вечірніх прогулянок.

Прикольну зачіску створюють за допомогою фарбування пасом і мелірування. Звичайно, не кожен хлопець погодитися на такі зміни, але бажання бути на висоті і виділятися з сірих шкільних буднів змушує кардинально змінюватися.

Зачіска для хлопчиків «Шапочка»

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Стрижка «Шапочка» досить популярна в наші дні. Вона підходить для хлопчиків різного віку. «Шапочка» підійде для будь-яких форм черепа. Зміст зачіски полягає в выстригании волосся на потилиці, при збереженні на маківці довгих локонів. Перехід можна зробити як плавним, так і різким.

«Канадка»

Зачіска, яка прийшла в моду завдяки канадським хокеїстам, відвідав змагання в нашій країні, стала особливо популярною, як не дивно, тільки зараз. Ця зачіска підійде для будь-якого віку – хоч для трирічного малюка, хоч для дорослого чоловіка. Стати денді свого часу допоможе саме «канадка» — варіація зачіски для хлопчиків, батьки яких перебувають «в тренді». Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

«Гітлерюгенд»

Незважаючи на своє екстравагантне назва, це дуже популярна на сьогоднішній момент чоловіча стрижка. Вона чимось схожа на вищеописану «канадку», але з однією лише відмінністю: волосся на потилиці та скронях збриваються практично «під нуль». Молодь, всіма силами намагаючись не відставати від дорослих, перейняла цю зачіску, і тепер уже хлопчаки все частіше хизуються в «Гітлерюгенд». Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Або по-спортивному:

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Або все той же їжачок, але в різних варіантах:

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Або так, щоб це було дещо схоже на Елвіса Преслі (з коком на маківці):

________________________________________________________________________

Довгий боб

Довга чуприна для хлопчиків стала справжнім модним трендом в цьому році. Але просто, залишивши її безформно спадає на плечі, не можна. Стилісти рекомендують класичну і в той же час стильну зачіску на випадок довгих волосся — подовжений боб.

Як укладати?

У разі необхідності довгу шевелюру можна прибрати в хвіст, щоб не заважали робити уроки.

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн
___________________________________________________________________

Хвилясте, кучеряве волосся

Каре популярно більше для маленьких хлопчиків. Ця зачіска чудово підходить для густого волосся, як для витких, так і для прямих. Каре може бути рівним, з чіткими лініями, або каскадним, що зараз дуже модно. Доглядати за такою стрижкою легко, достатньо вимити волосся і висушити їх феном.

singlepic id=4604 w=670 h=800 float=none]

Це одна з найбільш універсальних зачісок, які не виходять з моди довгий час, і навряд чи вийдуть. Зачіска «боб» не потребує особливого догляду, необхідно регулярно підстригати волосся у майстра.

singlepic id=4600 w=670 h=800 float=none]

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Модні зачіски для хлопчиків . Журнал Онлайн

Короткий опис статті: назви стрижок для чоловіків Підліткові стрижки для хлопчиків повинні бути дуже зручними, щоб вони в процесі занять або відпочинку їх не відволікали і не заважали. Стрижка повинна відповідати віку та вимогам підлітка, хлопчиків, стрижки, волосся, волосся, стрижка, повинна, зачіску, зачіска, найбільш правильно виборі, дуже заважали, потилиці, стрижку, назва, злегка, маківці, коротку

Джерело: Модні зачіски для хлопчиків » Журнал Онлайн

Також ви можете прочитати