Модні зачіски 2013

14.06.2016

Модні зачіски 2013

Як часто, говорячи про модні тенденції того чи іншого сезону, ми дивимося далеко вперед, заздалегідь визначаючи курс перспективного розвитку та його основні напрямки. Модні зачіски 2013 – це погляд у недалеке майбутнє. Щоб бути стильним і респектабельним, потрібно не тільки йти в ногу з часом, але трохи випереджати його, тільки так можна залишатися у всеозброєнні і залучати до себе пильні і зацікавлені погляди.

Що буде в моді

Фахівці впевнені, що всі втомилися від штучного образу, схожого на неживу маску, тому повертається бажання виглядати природно і живо. У майбутньому сезоні будуть актуальними млинцеві волосся, підстрижені у формі каскаду, або гладко вирівняні в просту необтяжливу зачіску. Повна відсутність чубчика або навпаки, її присутність, вирішувати кожному окремо. Якщо в цілому образ виглядає природно, вітаються обидва варіанти. З довгим волоссям можна робити все, що завгодно: завивати їх в локони, укладати хвилями. У моді високі зачіски, тому можна сміливо робити будь-які начісування. Модні зачіски 2013 голосують за гладко зачесане або асиметричні чубчика, зібрані хвости і самі різні кіски. В цьому плані немає ніяких обмежень, ви сміливо можете експериментувати і приміряти на себе кожен раз різний спосіб, в цьому плані власницям довгого волосся просто пощастило.

Якщо ви любите середню довжину волосся, то вас чекає сама універсальна модна стрижка. «Каре», саме воно завжди у всі часи залишалося актуальним, змінювалася лише форма, вводилися нові удосконалені лінії, але сам принцип стрижки і донині в самому центрі трендів майбутнього року. Пишне, об’ємне, графичное або гладке – каре залишиться модною зачіскою 2013 року. Фішка сезону – корі з довгою косою чубчиком, що приховує під собою весь лоб.

Короткі волосся стрижуться на основі «боба». Недбалий вигляд, рвані кінчики, відсутність проділу, носити таку стрижку може не кожен, але тим, кому вона піде, може сміливо вважати себе самим модним людиною на планеті. Серед найсвіжіших і нових напрямів – зачіска «паж». Якщо у вас густі прямі волосся, ви сміливо можете вирушати в таку авантюру. Рівна шапка волосся вдало підкреслить овал обличчя і додасть йому необхідний настрій. Модні зачіски 2013 року – це сміливі рішення, але не радикальні, а ніжні, жіночні, м’які і пухкі. Цим і відрізняються нові варіанти, запропоновані самими відомими стилістами світу.

Мурат і Віра Баймирзаевы спеціально для expirience.ru

найцікавіші новини:

Короткий опис статті: модні зачіски 2013

Джерело: Модні зачіски 2013

Також ви можете прочитати