Модні зачіски 2013 (50 фото) . Ух ти!

11.06.2016

Модні зачіски 2013

Опубліковано 16 Листопад 2012 Категорія Зачіски

Красиве волосся – це жіноча сила, здатна залучати, зачаровувати, інтригувати і навіть підкоряти. Нова зачіска або стрижка може кардинально змінити зовнішній вигляд жінки, надати впевненості в собі, змусити оточуючих поглянути на неї іншими очима. Саме тому до вибору новенької зачіски бажано ставитися з великою відповідальністю.

Модні зачіски 2013 включають декілька важливих аспектів, що ними є, в першу чергу, довжина, нетривіальне форма і наявність стильних прикрас. Як і в минулому році, сьогодні в тренді два антагоністи — легкий безлад на голові і бездоганна гладкість.

Зачіски на довге волосся

Довгі локони в 2013 році будуть актуальні як ніколи. Особливо популярні розпущене волосся з проділом по центру голови.

Також повертаються в моду об’ємні начоси в стилі 60-х. Це може бути зачіска «бабетта», легкий начіс на тім’яній зоні в поєднанні з кінським хвостом та інші варіації.

Відео: як зробити начісування:

Крім того, знову пальму першості здобули грецькі зачіски. засновані на скручене в джгути пасмах, поєднаних з легким начосом або хвилястими пасмами. До слова, кучері. великі і дрібні, акуратно покладені й недбалі, — це теж дуже модні зачіски на довге волосся. Будь-яка панночка буде виглядати з ними ніжною, жіночною і романтичною. Створити стильний і привабливий образ можна, зачесав кучеряві локони на праву або ліву сторони, тобто, зробивши укладання асиметричною.

Відео: зачіска в грецькому стилі:

Зачіски на середні волосся

Для тих, хто любить простоту і природність, з’явилася гарна новина – залишається в моді правильний «пучок». Це ідеальний варіант для роботи – строгий і лаконічний. Якщо ви боїтеся виглядати сумно або примітивно, можна прикрасити практичний «пучок» обідком або будь-яким іншим аксесуаром .

Буде залишатися в тренді і «кінський хвіст », який рекомендується створювати з заздалегідь випрямлених волосся, в такому випадку зачіска буде більш вишуканою та витонченою. В цілому ж модні зачіски 2013 включають і інші варіації хвостів: високі і низькі, з чубком і без, з незначним начосом і рівним проділом.

«Кінський хвіст» і пучок із волосся – найбільш швидкі і зручні зачіски. Їх створення займає вранці всього пару хвилин, до того ж протягом дня подібні укладання відмінно зберігаються і не втрачають форму.

Відео: як зробити пучок із волосся:

Модні вертіння зачіски 2013

Для створення вечірньої зачіски краще всього надихнутися стилем ретро. Так, сьогодні в моді високо підняті і начесане волосся, які можуть бути прикрашені намистинами, квітами або дорогоцінними каменями.

Не залишають хіт-парад стильних зачісок і всілякі плетіння. Стилісти настійно рекомендують віддавати перевагу об’ємним косам та зачісок, створеним на основі джгутів. Дуже популярні незвичайні складні плетіння, наприклад, коси з 6 і більше пасом.

Модні стрижки 2013

як і раніше залишаються модними стрижки боб і подовжене каре. Серед чілок фаворитами є короткі і асиметричні, прямі і графічні варіанти.

Ультракороткі стрижки в цьому сезоні буде не так актуальні, як раніше. Власницям короткого волосся законодавці beauty-трендів радять зачісувати волосся назад, допускається нанесення гелю для створення ефекту мокрого пасм. (Переглянути модні стрижки можна тут .)

Не бійтеся змінюватися, проводите експерименти і пам’ятайте завжди, що стильні і модні зачіски 2013 грають далеко не останню роль у формуванні вашого неповторного образу.

Короткий опис статті: модні зачіски 2013 Модні зачіски 2013 на довгі, середні і короткі волосся. Стильні начоси, пучки, хвости, кучері, коси і багато іншого. Модні зачіски 2013,зачіски на довге волосся,зачіски на середні волосся,зачіски на короткі волосся,зачіски 2013,модні зачіски,модні стрижки,стрижки 2013,кінський хвіст,пучок із волосся,зачіска пучок,зачіска кінський хвіст,начісування,бабетта,гарні коси,коси,джгути волосся,зачіска,

Джерело: Модні зачіски 2013 (50 фото) | Ух ти!

Також ви можете прочитати