Модні Стрижки Зірок Голлівуду: Фото

23.05.2015

Ріанна Стрижка

Красуня Ріанна обожнює складні стрижки, які є стильними, а головне, унікальними. Стрижка Боб стала дуже популярна останнім часом. Асиметрична стрижка Боб Ріанни вразила всіх своєю оригінальністю і натовпи прихильниць послідували за Ріанною. Ріанна віддає перевагу коротким модних стрижок. Адже одна з причин того, що Ріанна привертає до своєї персони стільки уваги – це любов до приголомшуючим коротких стрижок. За такими стрижками досить легко доглядати і вони дуже стильні. Ріанна також обожнює рваний чубок і хлоп’ячому короткі стрижки, адже вони їй дуже йдуть. Ріанна також носить і хвилясті стрижки середньої довжини.

Вікторія Бекхем Стрижка

Вікторія Бекхем на протязі вже довгого часу залишається вірною своїй своєї улюбленої зачіски – короткій стрижці в різних варіантах. Будь це стрижка боб, каре або дуже коротка стрижка під хлопчика. Короткі стрижки Вікторії Бекхем відмінно підходять під форму обличчя, тому перукарі, стилісти і сама Вікторія Бекхем віддає перевагу саме короткій стрижці. Вікторії Бекхем йдуть навіть дуже короткі хлоп’ячі стрижки. Вікторія Бекхем також любить експериментувати з кольором волосся. Зірка Голлівудського шоу-бізнесу Вікторія Бекхем має особливе почуття моди і стилю. І кожен її образ, включаючи стрижку, часто обожнюють тисячі прихильниць, які обожнюють її.

Кеті Холмс Стрижка

Цієї гламурної модницею в останні кілька років представляє себе Кеті Холмс, яка, обзавівшись сім’єю негайно зробила коротку стрижку боб. Стрижка Кеті Холмс – це елегантність, вишуканість, аристократична стриманість, яка проявляється в її дуже м’якою стрижку боб довжиною до підборіддя як з чілкою або без. Але часом Кеті Холмс постає нам в новому образі з короткою майже хлоп’ячої стрижкою і вельми недбалої укладанням, надаючи цій стрижкою своєму образу невимушеність і озорливость. Так, Кеті Холмс зі своєю стрижкою воістину чарівна!Стрижки Зірок Голлівуду таких як Ріанна, Кеті Холмс і Вікторія Бекхем без сумніву можна назвати справжніми шедеврами. Не дивно, що багато дівчат хочуть собі саме таку зіркову стрижку.

Не бійтеся експериментувати — міняйтеся і перетворюється! Але головне завжди залишайтеся індивідуальністю.

Короткий опис статті: модні стрижки фото

Джерело: Модні Стрижки Зірок Голлівуду: Фото

Також ви можете прочитати