Модні стрижки з чубчиком 2014 (42 фото). passion.ru

11.08.2015

Модні стрижки з косою чубчиком

Це сама екстравагантна форма чубчика. Вона може бути довгою або короткою, рваною, прямий.


Коса чілка підійде для будь-якої стрижки, довжини волосся, а також форми обличчя, яке візуально зробить пропорційне. Вона вдало поєднується зі стрижками каре і асиметрією, додає всьому образу кокетства.


Модні стрижки з прямою чубчиком

Класична чубчик, яка буде в моді завжди – це пряма чубчик. Вона додає образу жіночності, акцентує увагу на очах. Така чубчик – те, що доктор прописав для власниць високого чола, так як відволікає від нього увагу.Вона підходить для круглої і трикутної форми обличчя, робить риси м’якше. У цьому сезоні в моді густа пряма чубчик, що прикриває брови. Вона чудово поєднується зі стрижками паж, каре, боб.Модні стрижки з короткою чілкою

Коротка чубчик підходить жінкам будь-якої вікової категорії, власницям квадратної або трикутної форми особи.

Вона привертає увагу до очей і брів, тому варто подбати про те, щоб їх форма була ідеальна. Коротка чубчик надає образу дитячості і зло.

У цьому сезоні в моді недбалі, косі і асиметричні короткі чубчика. Вони добре виглядають з коротким волоссям середньої довжини, асиметричними стрижками і підходять власницям грайливих локонів. Класика у вигляді короткої прямої чубчика, яка створює прекрасний дует з довгим волоссям, зараз також на гребені хвилі. Правда, стилісти не радять стригти чубок коротко жінкам, які мають жорсткі і неслухняне волосся, так як її буде складно укладати.Нові акценти в стрижки з чубчиком

Асиметрія й обсяг – головні тенденції в 2014 році. Самою модною зачіскою з чубчиком залишається каре, яке актуально вже близько ста років. Довжина каре може бути абсолютно будь-який: великий, маленький, середній. У моді також каре в класичному варіанті з виголеним потилицею. Чубчик у поєднанні з такими стрижками може бути асиметричною, косою, рваною, довгої, короткої.


У 2014 міцно закріпила свої позиції стрижка пікс, яка тріумфально повернулася в моду ще в минулому році. Цей тренд у всій красі демонструють багато знамениті актриси – від Майлі Сайрус до Шарліз Терон. Стрижка пікс відмінно поєднується з короткою прямою, рваною або косою чубчиком. Такий варіант перетворить вас в ніжного і чуттєвого ельфа, без жодного натяку на хлоп’ячий стиль.


Асиметричну боб

Переграли стилісти в цьому році і стрижку боб. На п’єдесталі пошани знаходиться асиметричний боб укорочений, коли передні пасма ледь торкаються підборіддя. Стилісти рекомендують до такої стрижки зробити косу чубок. Така зачіска ідеально підійде тим, хто має трикутну або квадратну форму обличчя.


Що стосується класичного боба, то в моді стрижка з рваними кінцями і такий же недбалої рваною чубчиком.

Для довгого волосся стилісти пропонують популярний каскад з прямою і асиметричною чубчиком. А якщо ви тяжієте до екстравагантного способу, асиметричні стрижки з косою чубчиком створені спеціально для вас.

Короткий опис статті: модні стрижки фото Модний чубчик часом стає справжньою паличкою-виручалочкою. Як відомо, вона може кардинально змінити форму обличчя, зробити риси обличчя м’якше, вигідно обіграти будь-яку зачіску і стати незамінною частиною іміджу. модні стрижки,наталія новікова,2014,види чілок,стрижка,форма обличчя,чубчик

Джерело: Модні стрижки з чубчиком 2014 (42 фото) | passion.uk

Також ви можете прочитати