Модні стрижки весна-літо 2015. Зачіски сезону весна-літо 2015. Фото

12.10.2015

Модні стрижки і зачіски весна-літо 2015

Весна, це пора, коли кожна жінка бажає виглядати не тільки стильно і модно, але і щось поміняти в своєму образі після холодної зими. Стильна і модна стрижка – найкращий варіант для того, що б змінити свій образ. Стрижка підбирається індивідуально для кожної людини. Десятки тисяч жінок вибирають коротку стрижку, так як вона легко вкладається, її просто мити. Такі стрижки універсальні. Але є жінки, які віддають перевагу середні і довгі стрижки. Навесні 2015 імениті дизайнери і стилісти пропонують нам різноманітні стрижки. Так, на піку популярності знаходиться стрижка для круглого особи 2015 року. Але, про все по порядку.

Стрижка «Боб» весна-літо 2015

Стрижка боб утримує свої позиції на верхній сходинці модного хіт-параду вже більше 110 років. Така стрижка йде будь-якого типу обличчя, вона гарна і зручна. Якщо у жінки округле обличчя, то стрижка «Боб», зроблена від лінії плеча, без чубка допоможе витягнути його. Якщо, навпаки, витягнуте, підійде стрижка з чубком, довжина до підборіддя і вище. У сезоні весна 2015 найбільш популярні рвані краї, нерівні пасма. Ну і класичний варіант теж в тренді. Така стрижка не займе багато часу на укладку і частою корекції.

Стрижка «Паж» весна-літо 2015

Рівно підстрижене волосся довжиною до підборіддя з рівною гривкою — це стрижка «Паж», яка додасть вашому стилю легкий французький вишукування. Прийшовши до нас з 60-х рр. ця стрижка досі актуальна. Вона красива, зручна і легка у виконанні.

Стрижка «Каре» весна-літо 2015

Багато професійні перукарі впевнені, що каре стало дуже популярним в роки Першої Світової війни. Але деякі переконані, що ще за часів Стародавнього Єгипту Цариця Клеопатра носила каре. Міфів і дискусій маса, а факт є факт: каре – стильна і модна зачіска на всі часи. Мільйони жінок воліють таку зачіску. Ось і дизайнери вибрали навесні 2015 стрижку каре.

Вибираючи чубок, необхідно пам’ятати, що влітку чубчик може стаття не найкращим варіантом, так як жарко і нерівномірний загар особи.

Модні зачіски весна-літо 2015

Зачіски в прийдешньому сезоні нагадують Голлівуд 30-х рр. Косий проділ, пасма і пучок зроблю модницю приголомшливе жіночною, привабливою. Якщо довжина волосся дозволяє, можна заплести дві кіски. Ви будете виглядати надзвичайно, якщо використовуєте недбале плетіння, коси на боці, зав’язані у вузол.

Аксесуари для волосся

Дизайнери пропонують нам використовувати різні аксесуари для прикраси волосся. Це можуть бути різні хустки й шалики, шпильки і шиньйони.

Перед тим, як зробити нову стрижку, проконсультуйтеся з професійними перукарями. Тільки стиліст допоможе вам підібрати стильну зачіску, при цьому ваш образ буде неповторним.

Короткий опис статті: модні стрижки фото Стилісти-перукарі пропонують в прийдешньому сезоні найрізноманітніші і найголовніше — модні зачіски і стрижки сезону весна-літо 2015. модні стрижки весна літо 2015, зачіски

Джерело: Модні стрижки весна-літо 2015. Зачіски сезону весна-літо 2015. Фото

Також ви можете прочитати