Модні стрижки весна-літо 2015. Фото самих модних жіночих стрижок для коротких і середніх волосся

05.09.2015

наймодніші стрижки 2015, весна-літо, жіночі, фото

На думку французів саме стрижка є головним акцентом в створенні стильного лука. Одяг вторинна, а зачіска в повній мірі відображає жіноче «я». Тому, під час демонстрації нових колекцій, дизайнери ретельно продумують як будуть покладені волосся моделей. Сьогодні мова піде про найбільш модних стрижках сезону весна-літо 2015.

Волосся є багатством будь-якої жінки. Користуватися ними потрібно як справжніми коштовностями і вміти підбирати зачіску під стиль одягу. А весна є найкращою порою для сміливих експериментів і пошуку яскравого образу.

Модні стрижки для короткого волосся

В наступаючому сезоні короткі стрижки стали головним акцентом. Відмінний вибір для жінок, які віддають перевагу зручність і простоту замість хитромудрих укладок. Однак, перш ніж відправитися до перукаря і безжально розлучитися з довгими локонами пам’ятайте, що коротка стрижка, яка б модна вона не була, підходить не кожному типу особи. Основними тенденціями теплої пори року є класичний каскад, каре і боб. Такі зірки як Ріанна, Вікторія Бекхем і Холлі Бері вибрали для себе саме цей образ.

Вічно молодий «Боб»
Сучасний «Піксі»

Дуже багато представниць прекрасної статі, вибравши для себе цю модну стрижку з акцентом на чубок, не хочуть потім розлучатися з нею роками. Вона прекрасно підходить мініатюрним жінкам, у яких тонкі риси обличчя. Чубчика можуть бути короткими і довгими, укладеними асиметрично, а також на одну або дві сторони. Дана стрижка вигідно підкреслює лінію шиї, особливо в поєднанні з вдало підібраними великими кліпсами і довгими сережками.

Витончене «Каре»

Ця модна стрижка підходить як для коротких, так і для середніх волосся. Унікальність «каре» полягає в укладанні, що може мати безліч варіантів. У цьому сезоні «каре» дуже різноманітно, на подіумах можна було бачити моделей як з чіткими контурами зачіски, так і з рваними кінчиками, гладкою укладанням і ефектом легкого вітру у волоссі.

Модні стрижки для середніх волосся

Волосся трохи нижче плечей виглядають стильно, жіночно і доглядати за ними значно простіше, ніж за довгими локонами. Саме тому зачіски середньої довжини — безперечні фаворити для жінок всіх віків. Модними стрижками сезону весна-літо 2015, на думку дизайнерів, є подовжений асиметричний варіант «боба», зачіски в новомодному стилі «гранж» і «каскад». Але головний тренд цього року – класичне каре середньої довжини з рівною гривкою, обрізаної по лінії брів.

Стрижка «каскад»

Як відомо – об’єм зараз є модним фаворитом, тому незмінний «каскад» знаходиться на піку популярності. Такі актуальні сьогодні кучері або хвилі на його основі виглядають особливо привабливо і ефектно.

Короткий опис статті: наймодніші стрижки Дивіться всі модні стрижки 2015 на фото. Короткі стрижки — наймодніші в сезоні весна-літо 2015. Але і власниці волосся середньої довжини не залишилися без уваги дизайнерів, які надали жінці можливість для постійного оновлення образу і самовираження.

Джерело: Модні стрижки весна-літо 2015. Фото самих модних жіночих стрижок для коротких і середніх волосся

Також ви можете прочитати