Модні стрижки та зачіски 2011-2012 . female.by

03.08.2015

Модні стрижки і зачіски 2011-2012

Всі дівчата хочуть бути стильними та актуальними, але що робити, якщо модного одягу вже не достатньо для створення образу? Правильно! Змінити зачіску. На нашому сайті www.female.by ви знайдете опис самих нових тенденцій майбутнього сезону осінь-зима 2011/2012.

Стрижка, яка правильно підібрана, допоможе приховати недоліки зовнішності: візуально зменшити високий лоб, приховати широкі вилиці, змінити лінії, зробити їх плавними. Завдання хорошої стрижки – пом’якшити образ і зробити обличчя пропорційним. Не бійтеся пробувати нове, вибирайте із нашої галереї модні стрижки сезону 2011/2012 для різних типів особи.

Існує умовний поділ форм особи на кілька типів. Так, виділяють овальну, круглу, трикутну, квадратну і прямокутну форми.

Ідеальна форма обличчя – овальна. Дівчині з такою формою обличчя підійдуть будь-які стрижки: довгі і короткі, з чубком і без. Також можна носити різні варіанти, як симетричних, так і асиметричних стрижок. Оскільки овальна форма обличчя вважається ідеальною, то всі інші форми стрижок прагнуть повторити її. У нашій статті ви знайдете різні модні стрижки на 2011/2012 рік. Якщо природа обдарувала вас ідеальною формою обличчя, сміливіше носити модні стрижки. Міняйтеся кожен сезон! Скажіть «ні» сірості та нудьги!

Кругле обличчя, як правило, має широкі вилиці. Щоб приховати цей недолік підійде коса чілка або косий проділ. Слід звернути увагу на асиметричні стрижки з гострими кінчиками, або зробити вибір на користь м’яких локонів. Багатошарові градуйовані стрижки нижче підборіддя зорово подовжують обличчя. А ось стрижки, що повторюють форму особи або додають обсяг з боків (наприклад, боб), носити не варто. Також уникайте прямих проділів і гладко зачесанных волосся. Можна носити довге волосся, вони «витягують» кругле обличчя.

Обличчя трикутної форми – це обличчя з вузьким підборіддям і широкими вилицями. Об’ємна, найширша частина зачіски повинна бути на рівні мочок вух або середини вуха. Пряма довга чолка, начісування на маківці скрасять трикутну форму особи. Занадто коротка чубчик або укладені за вуха волосся, навпаки, підкреслять недоліки широкого особи. Вибирайте модну стрижку на 2011/2012 і записуйтеся в салон. Зміни вам до лиця!

Важка нижня щелепа, великий широкий лоб характерні для обличчя квадратної форми. Правильна стрижка повинна пом’якшувати такі риси і робити лінії більш спокійними. Не рекомендується носити асиметричні і дуже короткі стрижки «боб», локони, відкривати вуха. Густа чубчик, гладко зачесане волосся, рівний край волосся будуть тільки підкреслювати квадратну форму. При такій формі обличчя можна носити довгі багатошарові стрижки з легкими пасмами, які будуть згладжувати «квадрат». Кілька прикладів таких стрижок є в нашій галереї модних стрижок на 2011/2012 рік. Якщо волосся в’ється, то вони, безумовно, повинні бути нижче підборіддя. Ступінчаста стрижка з зачесанной набік чубом виглядає виграшно.

Прямокутне обличчя потрібно оптично розширити і пом’якшити лінію підборіддя. Не рекомендуються асиметричні стрижки, рівний прямий проділ і довгі прямі волосся, які будуть подовжувати особа. Підійде об’ємна стрижка середньої довжини, або локони до плечей, вони урівноважать обличчя і зроблять його гармонійним.

Модну укладку можна зробити не тільки в салоні, але і створити її самостійно. Головне – гарна стрижка. Не бійтеся приміряти на себе різноманітні образи, слухайте свій настрій.

В наступаючому сезоні будуть популярні стильні короткі стрижки або зачіски їх імітують.

При цьому можна скористатися не тільки засобами для укладання, але і додатковими аксесуарами: шпильки, шпильки, невидимки.

Класична коротка стрижка може мати новомодні акценти: мелірування, довгі або рвані пасма, нерівний проділ. Така стрижка привертає увагу, виглядає стильно. Практичність і легкість в укладанні наявності.

Мелірування

Короткий опис статті: модні стрижки Всі дівчата хочуть бути стильними та актуальними, але що робити, якщо модного одягу вже не достатньо для створення образу?Всі дівчата хочуть бути стильними та актуальними, але що робити, якщо мо

Джерело: Модні стрижки і зачіски 2011-2012 » female.by — жіночий журнал

Також ви можете прочитати