Модні стрижки осінь-зима 2014-2015

19.05.2015

Модні стрижки осінь-зима 2014-2015

Ні для кого не секрет, що виходячи на вулицю, жінка приділяє увагу своїй зачісці. Дивовижно виглядають розвиваються на вітрі волосся, але для тих, хто любить експериментувати, зацікавлені в нових стрижках на сезон осінь-зима 2014-15 року.

Правильно підібрана стрижка завжди омолоджує жінку на кілька років. тому перш ніж вибрати собі модну в цьому сезоні стрижку, необхідно зважити всі «за і проти», щоб зроблена стрижка радувала жінку, адже обстриженные волосся повернути назад ніхто не зможе.

Модні стрижки осінь-зима 2014-2015

В тренді нового сезону буде андрогінний стиль, що пропонує дивовижне поєднання в стрижці чоловічих і жіночих елементів. Такі елементи протягом багатьох років не виходять з моди і завжди затребувані, в цьому сезоні вони будуть користуватися особливим успіхом. Короткі стрижки відкривають лебедину шию, виділяють плавну лінію підборіддя і підкреслюють вилиці.

Знамениті стрижки боб, каре, каскад змінюються з року в рік і виглядають зовсім по — іншому. Це дуже жіночні, стильні та елегантні стрижки. Підходять для жінок всіх віків. Класичний проділ або скуйовджена зачіска, завдяки таким прийомам можна легко змінити свій образ, надавши йому елегантності або злегка недбалого виду.

Стрижка боб — залишається в тренді вже багато сезони, але в цьому вона з її м’якими контурами стане популярною серед жінок різного віку. Така зачіска додає жіночності та витонченості, елегантності. Стрижка боб дуже легка в укладанні і завжди в тренді особливо восени і взимку.

Стрижка боб або боб каре — виглядає дивовижно з довгою або косою чубчиком і з пасмами з боків з короткими на потилиці волоссям, особливо цікаво виглядає скуйовджена зачіска, надає створеному образу своєрідною загадковості.

Сьогодні існує дуже багато видів стрижки каре. саме тому вона така популярна серед жінок усіх віків. У сезоні осінь-зима 2014-15 в тренді. Додасть елегантності модна стрижка, каре з подовженою чубчиком зачесана недбало на бік.

Всі запропоновані в цьому сезоні жіночі стрижки дуже стильні та прості в укладанні. У цьому сезоні вітається натуральні кольори і складне фарбування.

Всі укладання зводяться до мінімуму використання лаку і інших укладальних засобів. Зачіска повинна виглядати природно і просто.

Короткий опис статті: модні стрижки Модні стрижки осінь-зима 2014-2015 Модні стрижки осінь-зима 2014-2015, Наша Леді, Наша, Леді, краса, мода, волосся, краса, мода, поради, стиль, стрижки, жіноча мода, жіноча краса, мода і краса, мода і стиль, останні модні тенденції, модні тенденції, модні тенденції в одязі, модні тенденції, краса і здоров’я жінки, жіноча мода і стиль, російські зіркові новини, мода, стиль, краса, новини знаменитостей, знаменитості шоу бізнесу, стильний одяг, білоруські зіркові новини, українські зіркові новини

Джерело: Модні стрижки осінь-зима 2014-2015 — Наша Леді

Також ви можете прочитати