Модні стрижки на середні волосся (фото)

09.09.2015

Модні стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки волосся середньої довжини також різноманітні, як і короткі зачіски. У моді як гладкі укладки, так і східчасті і шаруваті варіанти.

Модні стрижки сезону:
Стрижка каскад на волосся середньої довжини

найпопулярнішою стилісти називають стрижку каскад. Багато дівчат вважають її найкрасивішою стрижкою на середні волосся. Завдяки каскадної стрижки, волосся стає густішим і об’ємнішим. У цьому сезоні стрижка каскад представлена кількома варіантами, починаючи від довжини передніх пасом, закінчуючи формою чубчика. Стрижка каскад проста і в укладанні, саме тому так багато голлівудських красунь віддають перевагу саме їй.

Стрижки на середні волосся: каскад — улюблена стрижка знаменитих модниць. Любов мільйонів шанувальниць ця стрижка заслужила завдяки своїй простоті в укладанні і носінні.

Дуже актуальна природна укладання, надає стрижці каскад на волосся середньої довжини ефект легкої недбалості.

Для дівчат, які звикли до більш суворого зовнішнього вигляду, прекрасно підійде гладка укладання. А підкреслити шаруватість стрижки можна з допомогою укладальних засобів, завдавши їх на кінчики пасом.

Для вечірніх заходів або побачень можливий і інший спосіб укладання каскадної стрижки. Щоб образ був більш романтично достатньо лише завити кінчики пасом догори. Така укладка забезпечить вам природний і жіночний вигляд.

Стрижка каре на волосся середньої довжини

Каре ніколи не виходить з моди. Однак у цьому сезоні, крім класики, існує ще безліч інших варіацій цієї стрижки на середні волосся. Безумовно, гладке каре з чіткими і рівними контурами б’є всі рекорди. Ідеальна зачіска додасть вашому волоссю блиск і шик.

Стрижки на середні волосся: каре виконується у безлічі варіацій: з чубчиком, без чубчика, з нискадающей довгою чілкою або передніми пасмами

Що стосується чубчика, то ця стрижка можлива з декількох варіаціях. Стрижка каре з густою прямий чубчиком до рівня очей додасть вашому погляду таємничість і загадковість. Навпаки, коротка чубчик освіжить ваш образ, підкресливши молодість і свіжість. Деякі дівчата носять цю стрижку і зовсім без чубка. Яскравий тому приклад, знаменита Вікторія Бекхем, для якої рівне гладке каре на волосся середньої довжини стали візитною карткою. Не раз зірка зізнавалася, що саме це стрижка є її улюбленою. Каре без чубчика можна носити як з прямим проділом, так і змістити лінію в бік.

Трохи скуйовджене верхні пасма стрижки — модна тенденція цього року.

Градуированное каре на волосся середньої довжини

Градуированное каре дуже нагадує стрижку каскад, однак його відрізняє силует, наближений до каре. Професійно виконане градуированное каре середньої довжини не вимагає спеціальних зусиль при повсякденному укладанні, легко приймає потрібну форму і виглядає дуже природно і жіночно. Щоб якомога чіткіше виділити пасма, нанесіть на кінчики волосся укладальні кошти і висушіть пасма. Укладати таку стрижку можна кожен день по різному в залежності від вашого настрою, роду заходи або погоди. Градуированное каре легко укласти так, щоб ви виглядали природно і елегантно, а можна і привнести нотку екстравагантності і зухвалості в свій образ. З допомогою бігудей і завивочных щипців можуть вийти красиві і романтичні локони.

Стрижки на середні волосся: градуированное каре виглядає дуже ефектно і модно. Волосся виглядають набагато об’ємніше і гущі

Модною тенденцією сезону є трапецієподібне градуированное каре, коли передні пасма виконані тупим зрізом.

Стрижка боб на волосся середньої довжини

Зачіски в стилі боб давно увійшли в список нестаріючих стрижок всіх часів. Не зменшує своєї популярності ця стрижка і зараз. В цьому році боб представлений в декількох варіаціях, серед яких ви зможете вибрати саме свою стрижку, здатну підкреслити ваші достоїнства і родзинку. Боб вибирають найчастіше бізнес-леді, не дивно, ця стрижка дуже проста в догляді та укладанні, до того ж виглядає дуже ефектно і охайно. Завдяки різноманітним укладок, до вечора «залізна» леді зможе перетворитися на чарівну і милу спокусницю.

Стрижки на середні волосся: боб може бути як класичним, так і з модними нюансами: спадаючої довгою лечкой або довгими передніми пасмами

Трендом сезону є стрижка боб з довгою косою чубчиком. Романтично спадаюча на обличчя коса чілка може бути гладкою і рівною, а може мати природну текстуру і рух, при цьому коріння волосся можуть бути злегка піднятими. Ще актуально трохи наїжачити стрижку. Така укладка додасть вам гостроту і епатажність. Доповнити образ можна за допомогою різних аксесуарів для волосся.

Асиметричні стрижки волосся середньої довжини

Якщо ви хочете радикально змінити свій імідж, придивіться до новинки сезону — асиметричних стрижок. Існує дуже багато варіантів для середніх волосся. Різноманіття асиметричних стрижок робить їх універсальними для всіх типів особи і різних вікових груп.

Стрижки на середні волосся: асиметричні стрижки підходять сміливим особам, однак і більш скромні дівчата можуть спробувати модну новинку

Незважаючи на велику гнучкість подібної зачіски, багато модниці все ще схильні вважати її занадто сміливої та екстравагантної. Не забувайте, що ця стрижка не загнана ні в які рамки, тому ви можете сміливо експериментувати зі своїм образом. Якщо не хочете занадто сміливою асиметрії, зупиніться тільки на чубку, яку можна підстригти навскоси, або однієї передньої прядки, яку можна залишити трохи довше інших.

Опубліковано у розділі: Краса

Короткий опис статті: стрижки на середні волосся Стрижки волосся середньої довжини також різноманітні, як і короткі зачіски. У моді як гладкі укладки, так і східчасті і шаруваті варіанти. модні стрижки, стрижки на середні волосся, стрижки волосся середньої довжини, стрижка каскад, стрижка каре, стрижка боб

Джерело: Модні стрижки на середні волосся (фото)

Також ви можете прочитати