Модні стрижки на середні волосся 2016

10.06.2016

Модні стрижки на середні волосся в 2016 році

В будь-якому віці жінка бажає виглядати доглянуто і красиво. Особливу увагу повинно бути приділено волоссю – а саме, стрижці, яка може приховати вік, підкреслити достоїнства і освіжити образ.

Середня довжина волосся надає модницям набагато більший вибір різноманітних зачісок і стрижок, тому ця довжина волосся найбільш актуальна.

Модні стрижки на середні волосся 2016 представлені в широкому діапазоні, кожна основна класична стрижка значно модифікується. Класичною можна назвати стрижку, яка впродовж кількох років не залишає світ високої моди і знаходиться на піку популярності — драбинка. Але крім неї є безліч інших різноманітних видів, про які ми і поговоримо нижче.

Очевидним фактом є те, що будь-яка стрижка на середні волосся може бути легко перетворена вами в домашніх умовах в цілий ряд шикарних модних зачісок.

Ідеально рівна довжина

Рівна довжина волосся завжди була актуальною, але саме зараз вона зійшла на п’єдестал пошани серед модниць.

Цей спосіб стрижки приваблює своєю розкішною природністю, що чудово вписується в сучасні модні тенденції. Привабливий милий образ, який найбільше підходить для юних модниць, можна продемонструвати, не прикладаючи особливих зусиль для укладання волосся. Крім того, ніхто не відміняв принципу легкої недбалості, який багато років використовується стилістами для того, щоб підкреслити природну красу жінки.

Для того щоб така стрижка 2016 виглядала особливо стильно, досить просто забезпечити волоссю інтенсивний і професійний догляд. Особливо красиво виглядає рівна довжина на густих волоссі. Тим, у кого волосся не мають достатнього об’єму і товщини, не варто засмучуватися, адже сьогодні за допомогою методів фарбування, наприклад таких, як колорування і омбре, можна візуально додати густоти своїй зачісці, і тоді рівна стрижка буде як не можна до речі.

Красиві і модні стрижки на середній волосся 2016, представлені вактуальных колекціях, значно розширюють варіанти рівною стрижки по довжині. Активне використання різних варіантів чубчика і трьох популярних варіантів проділу волосся, може помітно видозмінювати стрижку на середніх волоссі.

Відомими стилістами представлена стрижка «рівна довжина» з градуюванням на кінцях – така незначна деталь змінила і освіжила давно полюбилася стрижку. Правда, важливо відзначити, що до цього способу можна вдаватися лише в разі, якщо у вас досить густе волосся, тільки тоді це буде виглядати красиво і акуратно.

Що ж стосується укладання волосся при наявності рівної стрижки, то тут кількість можливих варіантів обмежуються лише вашою фантазією. Кінський хвіст, голлівудські локони, «ефект легкої недбалості», «мокрий ефект», всілякі коси і багато інші зачіски будуть перетворювати ваш образ нескінченно.

Про плетінні різних кос при рівній стрижки на середні волосся розмова окрема — їх популярність зростає з неймовірною швидкістю, не те, що рік від року, а за місяць до місяця. Модні стрижки для волосся середньої довжини дозволяють випробувати на собі складні коси, різні «колоски», а також просте стильне переплетення волосся.

Каре – стильна стрижка на середні волосся

Майбутній модний сезон стрижок, можна охарактеризувати, як тріумф стрижки каре, різноманітною та вдосконаленої. Дійсно, прийшла до нас з глибокої єгипетської старовини, а саме так вважають фахівці моди, а не з 20-х років, як прийнято вважати офіційно, ця стрижка стала символом сучасності і високого стилю.

Так само просто виконується, навіть у домашніх умовах, вимагає, однак, обов’язкової щоденної укладки. На відміну від рівної по кінцях стрижки, необхідно освоїти техніку укладання настільки, щоб вона доходила до автоматизму. В такому випадку, для вас не стане обтяжливою настільки модна і ефектна стрижка.

Каре на середні волосся виглядає особливо актуально, при її виконанні необхідно дуже чітко виконати контур, так як саме від чистоти виконання контуру максимально залежить її стильність.

В проведених показах модних стрижок на середні волосся, стрижка каре постає в новому більш грайливому варіанті з градуюванням назовні. Проте все увагу модниць прикута до абсолютного тренду — каре на середні волосся з видовженими лицьовими пасмами, це справжній хіт сезону. Якщо раніше каре і без того була просто шаленою популярністю, всі знаменитості, ну або майже все, підкреслювали свою красу і прихильність до високої моди за допомогою саме цієї стрижки, то в новому модному сезоні очікується просто ажіотажна затребуваність. Каре на подовження, причому з якомога більшим кутом стрижки, виходить просто на лідируючі позиції. При вдалому, що підходить для вашого типу особи, фарбуванні волосся в модні натуральні відтінки, така стрижка підійде абсолютно будь-якій дівчині і жінці. Але знову-таки, для того, щоб подібна стрижка лягала правильно і красиво, необхідно мати доглянуті і густе волосся. Якщо ж у вас тонке волосся, то обов’язковим моментом при укладанні буде приподнятие волосся біля коренів, для додання необхідного обсягу. Можна також використовувати гофре – що зробить ваші волосся товщі.

Модні стрижки на середні волосся 2016 допоможуть знайти свій приголомшливий образ для будь-яка бажає. Всім вже давно відомий той факт, що будь-яка стрижка каре, а особливо каре на середні волосся, підкреслить достоїнства і чудово приховає недоліки — візуально витягне особа, надавши йому благородства. А такі приголомшливі новинки сезону для самих сміливих і зухвалих, як асиметричне каре на подовження і каре з рваним контуром, змусять поблажливо посміхнутися самого серйозного чоловіка. Стрижки такого плану наочно демонструють крихкість і зворушливість дівчата, що залишається в глибині душі справжньою дитиною, що вимагає захисту і опори. Такі стрижки підходять для сміливою і впевненою в собі модниці!

Модна стрижка сессун (сессон) на середні волосся 2016

Цю стрижку навряд чи хто сприймає, як стрижку-ретро. Навіть людині, не обізнаній в питаннях модних тенденцій, ясно, що з такою стрижкою вибраний жіночий образ – верх елегантності та стилю. Знавці ж моди оцінюють стрижку сессун як основу вінтажного стилю, що знаходиться на піку моди майбутнього сезону.

Стрижка не є легкою, і в домашніх умовах зробити її просто неможливо, та й не кожен майстер здатний виконати її бездоганно. А адже саме віртуозне володіння перукарською майстерністю і чіткість ліній, здатні зробити стрижку сессун неймовірно стильною та ідеальною, а от чи надовго зберегти укладку зможе будь-яка дівчина, прочитавши наші поради.

Сессун на середні волосся, мабуть, — найбільш затребувана з цієї серії стрижок, представлених на модних показах нового сезону. Більшість моделей представлені з щільною об’ємної прямий чубчиком, що допускає наявність невеликого «м’якого» кута при переході на бічні пасма. У такому подовженому варіанті стрижки сессун відчувається віяння сучасності, потребує якомога більше шляхетності і аристократизму в образі.

Ніхто не буде сперечатися з тим, що класичний варіант сессун надає деяку дитячість. Зовсім інша справа, модні стрижки на середні волосся, представлені стилістами на показах 2016 р.

Посилена градуйованою филировкой решт, ця стрижка здатна перетворити вас в кращу сторону, а також «скинути» кілька років.

Що ще приваблює до цієї модної стрижки сучасну зайняту тисячею справ жінку, так це простота її укладання. Якщо стрижка виконується дуже важко і потребує, як уже говорилося, високої майстерності, то її укладання практично не зажадає від вас часу. Легке підкручування кінців при сушінні феном, і ви в прекрасному образі чарівної спокусниці або елегантною леді.

Простота укладання — найвагоміший аргумент в наш час, не зможе переважити навіть той загальновідомий факт, що зі стрижкою сессун у вас буде відносно невеликий вибір зачісок. Проте він все ж є, особливо, якщо стрижка сессун виконана на середні волосся. Ви можете завити пасма в легкі локони, надати зачісці «мокрий ефект», прикрасити зачіску стрічкою, а от зібрати волосся в красиву зачіску або заплести косу у вас навряд чи вийде.

Важливо відзначити: подібна стрижка підійде круглолицим дівчатам, а ось леді з витягнутою і вузькою формою обличчя, може дозволити її собі як вдало вибраний образ.

Каскад, драбинка

Залишається на піку моди стрижка каскад на середню довжину волосся, принцип «золотої середини» як не можна до речі. Звичайно ж, така, без перебільшення сказати, шикарна і ефектна стрижка, виглядає стильно на будь-якій довжині, але каскад на середні волосся буде найпопулярнішою і володіє ефектом омолодження. Не варто засмучуватися по – цього приводу, в тому сенсі, що ви, якщо виберете цю стрижку для свого образу, станете всього лише однією з багатьох. Аж ніяк ні, подібна стрижка виглядає на всіх її володаркою абсолютно по-різному, це залежить як від форми особи, так і кольору, товщини волосся. До того ж, новомодні варіації стрижки каскад можуть перетворити її в щось нове і незвичайне. Якщо інші стрижки виглядають дещо однаково, то каскад ніколи.

Перехід довжини стрижки каскад або драбинки може бути або ступінчастим або плавним, практично не помітним.

Всі модні стрижки каскад на середні волосся можна об’єднати однією характеристикою – вони освіжають образ.

Стрижку каскад може собі дозволити жінка будь-якого віку, це завжди доречно, для більш дорослих лише з тією різницею, що каскад виконується в більш елегантному стилі, драбинка вимальовується лише внизу довжини волосся. Для більш молодих, стрижка каскад на середні волосся має більш зухвалі і різкі обриси, а ось рваний контур і рвана чолка і зовсім можуть перетворити цю елегантну стрижку всовершенно епатажну.

Що стосується укладання стрижки каскад, то і тут одні суцільні плюси — укладається стрижка досить легко в домашніх умовах. Своїми силами, якщо постаратися і витратити трохи більше часу, ніж на щоденну укладку, ви цілком можете створити і шикарну вечірню зачіску. Акцент у цьому випадку робиться на обсяг, який легко досягається правильним способом сушіння під феном і посилюється легким начосом верхнього шару волосся. Кінчики можна легко підкрутити як усередину зачіски, так і назовні, а можна залишити задиристими і «гостро неслухняними» прямими кінцями, створюючи образ непокірної і зухвалою красуні.

4. Модні многослойныестрижки на середні волосся 2016

Принцип багатошаровості пронизав всі напрями моди, не залишилося осторонь і перукарське мистецтво. У модних колекціях нинішнього сезону від відомих стилістів, такі стрижки на середні волосся величезна кількість. До радості власницям негустих і навіть рідкісних тонких волосся, популярність багатошарових стрижок зростає в новому сезоні неймовірно, адже саме за рахунок таких стрижок можна значно збільшити об’єм волосся.

Новинками в актуальних модних колекціях зачісок 2016 виступають стрижки, що поєднують в собі каре з каскадом і драбинкою. Подовжене каре на середні волосся виглядає досить екстравагантно саме в такому виконанні, часом ефект посилюється використанням асиметрії. Але всі ці види стрижок підійдуть лише для дуже юних модниць, не варто приміряти їх для себе бізнес – леді, які просто зобов’язані виглядати більш елегантно і стримано.

Стрижка Боб і Піксі на середні волосся

Не покидають ряди модних стрижок і всі варіації Боб – від класичного ретро до екстремальної сучасності. Скуйовджена або лаконічна стрижка боб – завжди буде актуальна, особливо в 2016-му році. Подовжений боб підійде практично всім дівчатам, проте це залежить від чубчика – обрана модель чубчика буде гарантувати вам вдалу стрижку, або навпаки, тільки зіпсує її. Тому під стрижку боб слід ретельно підібрати варіацію чубчика, виходячи з вашої форми особи.

Стрижка Пікс зазвичай робиться на короткі волосся, і її засновницею стала Одрі Хепберн. Саме завдяки їй ця ретро-зачіска стала найактуальнішою в ті часи. Нині подібна стрижка вже не вважається вінтажній, а навпаки – її виділяється сучасність часом епатує. Виконуючи її на середні волосся, зазвичай укорочують волосся скронь, і помітно підрізають довжину чубчика.

Укладати модну стрижку пікс 2016 на середні волосся можна як за допомогою мусу, надаючи легку недбалість, так і за допомогою фена з гребінцем «брашинг».

ці дві стрижки підходять круглолицим дівчатам, а також тим, хто має квадратну форму особи. Тим не менш, від варіації укладок і густоти волосся залежить і те, чи підійдуть вони узколицым і худорлявим представницям прекрасної статі. Кожна стрижка індивідуальна!

А ще радимо вам прочитати нашу статтю, в якій описано ще кілька варіантів модних стрижок 2016 .

Переглядаючи колекції модних стрижок на середні волосся 2016, ловиш себе на думці про те, що сучасна мода просто не терпить жодних обмежень та вітає новизну, одно з ретро стилем.

Короткий опис статті: модні стрижки на середні волосся Ви хочете змінити імідж, освіжити свій образ? Тоді ви просто зобов’язані знати всі модні тенденції стрижок на середні волосся. Читайте нашу статтю з ілюстраціями! модні стрижки, середній, волосся, 2016

Джерело: Модні стрижки на середні волосся 2016

Також ви можете прочитати