Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 Фото

11.07.2018

Наймодніші стрижки на кучеряве волосся 2018 (15 фото)

Щороку тенденції в світі моди схильні змінюватися. Причому, це стосується не тільки одягу і аксесуарів, а й такого елемента способу, як зачіска. А оскільки кожна дівчина наділена різним типом волосся, то і зачіски слід підбирати виходячи з цього.

Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 ФотоКаре (фото)

Ідеально пряме волосся відходять на другий план. Природно, якщо ви є володаркою густих і довгих локонів, які важко піддаються завивці, то не варто їх псувати. Але коли структура і форма дозволяє, то ви сміливо можете вибирати модні стрижки на кучеряве волосся 2018 року, як на нижчезазначених фотографіях.

Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 ФотоСтрижка на кучеряве волосся середньої довжини + Фото

У багатьох панянок волосся від природи в’ються, але, на жаль, вони прагнуть до чогось іншого, нового і безжально распрямляют кучері і локони. Але в цьому році модні тренди дещо змінилися. Причому, для будь-якої довжини і густоти волосся існує свій тип стрижки.

модний Каскад

Універсальним варіантів для будь-якої особини жіночої статі вважається стрижка « каскад », Як на фото вище. Єдиний виняток — вона не підходить жінкам надто тонких і рідкісних волосся. Але завдяки завитим локонам і ця проблема вирішувана. Будь-яка довжина відмінно гармонує з даної зачіскою. При цьому візуально буде створюватися ефект пишноти укладання.

Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 ФотоМодні стрижки на кучеряве волосся 2018 фото

Відбувається це за рахунок наступного: в більшій мірі волосся схильні завиватися на кінчиках. А за рахунок каскадної стрижки, коли кожний наступний верхній шар трохи коротше нижнього, завитки будуть пропорційно розташовуватися по всій довжині.

Крім того, ви можете надати своєму волоссю додатковий об’єм біля коріння, ніж додасте візуально густоти свою зачіску.

Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 Фото

Стильна стрижка Каре

Також існують окремі варіанти зачісок, які підбираються відповідно до довжини. Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 року в свій перелік включають каре для дам з короткою довгою (фото вище).

Для каре на кучеряве волосся головне, щоб була одна довжина. Вкорочене на потилиці каре виглядає стильно і ефектно тільки з прямим волоссям.

Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 Фото

Як у випадку зі стрижкою Каскад, так і у випадку з Каре укладання досить проста. Досить помити волосся, трохи укласти нерівні локони за допомогою пінки або стайлінгу і зачіска готова. Тим більше, в теперішньому, 2018 році, в моді природність, а це значить, що немає необхідності робити вишукані зачіски , можливо, навіть залишати легку недбалість.

Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 Фотокаре &# 8212; фото

Таким чином, ви додасте собі дівочого шарму і жіночності.

Як відомо, деякі стрижки слід вибирати відповідно до форми обличчя. І якщо овальна форма є універсальною і її власниці можуть експериментувати і випробувати на собі практично всі зачіски, то з поширеним круглим обличчям потрібно враховувати деякі нюанси.

Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 ФотоПікс

Модні стрижки на кучеряве волосся круглолицим панночкам в 2018 році найкраще вибирати з чубчиком. Особливо популярна така форма чубчика, як аркова — вона рівна, але при цьому дугоподібна. Це додасть витонченості і милості її власницям.

Крім цього, якщо у вас кругле обличчя, то не потрібно дуже старатися з відрощуванням волосся. Оптимальна довжина — до плечей або трохи нижче. Не слід зупинятися в своєму виборі на занадто короткому каре. Це зробить ваше обличчя ще більш круглим, додасть обсягу в області щік.

Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 Фото

Крім цього, слід враховувати і особливості, риси вашого обличчя. Якщо вони яскраво виражені, то ви можете дозволити собі пишні стріки щодо короткої довжини.

Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 ФотоАле, якщо ви об’єктивно себе оцінюєте і знаєте, що у вас немає особливо видатних рис обличчя, то слід акцентувати увагу саме на стрижці. Вибирайте для себе що-небудь об’ємне, при цьому довжину якої не коротша середньої.

Якщо вище особа тонке, витягнуте, то ви можете дозволити собі асиметричні стрижки. Але подібні експерименти не підходять для панянок з круглим обличчям.

В цілому, кучеряве волосся дозволяють з легкістю зробити будь-яку пишну зачіску, як для повсякденного носіння, так і для ефектного появи на людях. А головне — не потрібно витрачати багато часу і докладати особливих зусиль.

Ваша зачіска завжди буде однією з наймодніших!

Короткий опис статті: Стрижки на хвилясте волосся 2018, стрижки на хвилясте волосся 2018

Джерело: Модні стрижки на кучеряве волосся 2018 Фото

Також ви можете прочитати