Модні стрижки на коротке волосся 2015

19.07.2015

Модні стрижки на коротке волосся 2015

Поширену раніше думка, що короткі стрижки йдуть не всім, спростовується тим набором різних відомих варіантів стрижок, який пропонують нові модні покази. Великий арсенал перукарських прийомів дозволить скорегувати не влаштовують вас деталі зовнішності. Тому сміливо вибирайте для себе новий стильний образ, тим більше, що модні короткі стрижки для жінок у всі часи вважалися верхи шарму.

Є, звичайно, і певні вимоги, виконання яких тільки посилить ефект від модного короткої стрижки. Ці вимоги стосуються, насамперед, бездоганного стану вашої шкіри і вдало виконаного стильного макіяжу. Не варто забувати, що якщо ви вибрали коротку стрижку, то необхідний макіяж з акцентом на очі, тільки тоді задуманий стильний образ стане для вас реальністю. Як і всі стрижки в новому модному сезоні, стрижки на коротку довжину волосся відрізняються великою різноманітністю нюансів та інноваційних прийомів, що збільшують їх різноманітність.

Модні стрижки на коротке волосся 2015, представлені світовими провідними домами мод у своїх колекціях сезону, наочно демонструють доступність таких стрижок для жінок всіх віків.

Крім того, для коротких стрижок немає і обмежень з природного стану волосся, представленого різноманіття завжди можна вибрати стрижку, як для густого волосся, так і для рідкісних і тонких. Найголовніше, цей вибір необхідно робити на основі знань про модні тенденції в перукарському світі.

Якщо охарактеризувати наступаючий модний сезон стрижок в загальних рисах, то можна сказати, що всі існуючі стрижки, що стали вже класикою моди і стилю, беруться за основу. А ось ті чудесні перетворення, яких вони зазнали, в нових актуальних колекціях вимагають детального розгляду.

Стрижка пікс

Ця модна коротка стрижка, фото якої ви можете побачити нижче, в майбутньому сезоні займає лідируючі позиції. Вона визнана безумовним фаворитом всіх сучасних зачісок, залучаючи до себе все більшу увагу потенційних шанувальників. Стрижка пікс відноситься до ультракоротким, далі в цьому напрямку йде тільки епатажне гоління голови на довжину волосся в два-три міліметри. На таку високу популярність стрижки вплинула і загальна модна тенденція до використання чоловічого стилю в усьому. Як з’ясувалося на практиці, саме такий стиль, використовуваний в жіночому образі, особливо сильно підкреслює жіночність і крихкість. Стрижка пікс з традиційно дуже коротким волоссям на скронях і в потиличній частині, в показах модних стрижок на короткі волосся 2015 представлена в кардинально чоловічому варіанті з поголеними скронями.

Техніка стрижки волосся на маківці також дещо різниться в порівнянні з попередніми сезонами. Волосся в цій частині голови можуть бути підстрижені у вигляді коротких і гладких пасм, а можуть мати ступінчастий або рваний характер стрижки. Сучасна технологія стрижки пікс дозволяє за допомогою дуже простих укладок домагатися створення діаметрально протилежних образів, від гламурного і елегантного, доозорного і епатажного.

Мінімальний часовий відрізок на укладання стрижки пікс і, при цьому отримання максимально модного і стильного образу в досить великому діапазоні вибору, це ще одна причина «зльоту» стрижки на вершини моди.

Стрижка здатна реально омолодити і освіжити жінку будь-якого зрілого віку, головна вимога для збільшення цього ефекту — правильний макіяж з акцентом на очі. Ну а юні модниці з такою стрижкою виглядають приголомшливо мило і стильно, особливо з укладанням легкої або навмисної недбалості.

Стрижка на короткі волосся гарсон

Треба зазначити, що ця коротка стрижка — улюблениця не тільки жінок, але і чоловіків, але сучасний жіночий варіант передбачає більш подовжені скроневі і потиличні пасма, залишаючи незмінним принцип щільного прилипання до контурів голови.

Такий ефект стрижки досягається филировкой пасма скроневих, потиличних і чубчика. Як і стрижка пікс, гарсон порадує своїм високим положенням у світі моди прихильників чоловічого стилю.

Модна коротка стрижка гарсон може бути дуже легко покладена в різні стильні зачіски, легкі напівхвилі, елегантні гладкі пасма і пустотлива «скуйовдженість», це ті зачіски, які знадобляться вам особливо часто, в залежності від обраного способу і ситуації. Зачіска з ефектом скуйовдженості, виконується на стрижку гарсон без використання начісування.

Сучасна індустрія засобів по догляду за волоссям надає величезний вибір для надійного фіксування волосся в потрібному положенні, які, на відміну від начісування, не тільки не псують волосся, але і доглядають за ними.

Всі перераховані мінімальні варіанти стильних зачісок, які стануть можливими з наявністю стрижки гарсон, широко представлені в модних колекціях і мають високий рейтинг популярності. Дуже багато знаменитостей вибрали цю стрижку ще в минулому сезоні, що більше спонукало її шанси стати неймовірно популярною в майбутньому сезоні — цей очевидний висновок однозначно простежується при перегляданні свіжих колекцій нового сезону.

Коротке каре

Зовсім неможливо уявити актуальні модні колекції стрижок без таких гігантів популярності, як каре і боб. Класичний варіант каре на короткі волосся модний як сам по собі, так і як основа для різних модифікацій стрижки.

Якщо ви вирішите вибрати для себе класичний варіант цієї модної жіночої короткої стрижки, то, для того, щоб надати образу нотки новизни і легкої екстравагантності, бажано, використовувати спеціальне фарбування. Такі методики фарбування волосся як мелірування та колорування з використанням природних натуральних відтінків, не тільки зроблять стрижку більш стильною і свіжою, але і поліпшать зорове сприйняття. Справа в тому, що завдяки такому способу фарбування візуально збільшується об’єм волосся, що для стрижки каре має не останнє значення.

Модні короткі стрижки 2015, займають значно більшу частину будь-якої актуальної колекції стрижок, буквально рясніють розмаїттям модифікацій на основі класичної стрижки каре. Крім вже відомих і залишаються у новому сезоні модними каре з загином назовні і двох рівнева каре, на пік модних зачісок виходять каре на ніжці і каре з ефектом рваних пасм. Віртуозне володіння майстерністю стилісти і перукарі з великим успіхом направляють на збагачення і розширення можливостей кожної стрижки, досягаючи ефекту створення абсолютно нової модної стрижки. Так звична техніка при виконанні класичного каре з загином всередину виконується за рахунок подовження кожної наступної пасма щодо попередньої на 2-3 мм. Але якщо наступні пасма стригти навпаки коротше попередніх, то вийде цікава стрижка каре з зовнішнім загином. При такому способі стрижки, укладанням, можна створити зачіску – родзинку нових показів стильних зачісок — це каре з пасмами, що розвіваються на вітрі. А коротко стрижений потилицю з подальшою традиційною технікою стрижки, дозволяє отримати надзвичайно вишукану модну стрижку «каре на ніжці».

Колекційний показ модних стрижок на короткі волосся 2015 «висвітлив» ще одну дуже модну різновид каре на короткі волосся, стрижка каре на подовження з «взъерошенным» потилицею. Подовжені гладкі лицьові пасма стрижуться традиційним для цієї стрижки, а потиличні пасма, стрижуться із застосуванням багатошарової техніки стрижки рубаною драбинки.

Ну і, звісно ж, такий «писк» майбутнього модного сезону стрижок, як каре з виголеним скронею. Укладаючи волосся набік, залишаючи відкритим поголений скроню, ви легко і просто з’єднуєте в одній зачісці кілька модних тенденцій. Єдність самої стрижки каре, принципу асиметричності, і, власне, супермоднойнаходки стилістів, «поголений скроню» — перетворить ваш образ в еталон стилю і високого смаку.

Стрижка боб, як в суто класичному її вигляді, так і в модифікованих варіантах, також «переживає» часи свого чергового тріумфу. Так як фахівці перукарі вважають її різновидом каре, то, можливо, саме завдяки високої популярності свого прообразу, боб не покидає модного олімпу вже другий сезон поспіль. А з іншого боку, така популярність стрижки боб стимулюється ще і дуже модним, в майбутньому сезоні, ретро стилем. Адже ця стрижка, веде своє народження, що називається, «з глибини віків», саме «наліт старовини» так сильно притягує прихильників ретро стилю.

Звичайно ж, стрижка боб представлена в новому модному сезоні і в оновленому варіанті. Наприклад, вражає своєю новизною і витонченістю стрижка асиметричний боб. Всі колекції модних стрижок на короткі волосся 2015 демонструють основну тенденцію, а саме, у всіх видоизменных варіантах стрижки боб зберігається її об’ємний силует, особливо потилична частина стрижки повинна бути округлою і пишною.

Як приклад благотворного впливу сучасного високого перукарського мистецтва на класичні стрижки демонструє асиметричний боб з єдиним плавним переходом. Перехід починається від вкорочених передніх особових пасом з одного боку, до косою чубку, а потім, такої ж плавний перехід чубчика в подовжену пасмо протилежного боку особи. Виглядає стрижка як стильна кокетлива шапочка на голові, укладання такої стрижки не займе у вас багато часу, сушка під феном з одночасним підкручуванням.

Сессун, паж – модні короткі стрижки 2015

Треба зазначити, що зачіски з ефектом «шапочки» в майбутньому сезоні будуть особливо актуальні, але зробити таку зачіску вийде не на всякій, навіть дуже модною, стрижці. Такі стрижки, як сессун і паж спочатку припускають наявність такого ефекту, а при більш акуратною укладанні, причому не вимагає багато часу, тренд сезону, зачіска – шапочка, у вас вийде легко і просто.

Об’єднує ці два види стрижки їх схожість друг на друга, саме стрижка сессун на короткі волосся виглядає як стрижка паж. Але це тільки на перший погляд, насправді це зовсім різні стрижки, як за зовнішнім виглядом, так і за технікою виконання.

Силует сессун на короткі волосся припускає округле обрамлення особи плавною лінією гладких об’ємних волосся, загнутих всередину, у той час як силует стрижки паж передбачає незграбний силует особових пасм. Крім того, сучасне уявлення цих двох стрижок у модних показах сильно різниться і в нижній частині контуру стрижки. Паж виконується з рівними бічними пасмами і рівним контуром низу, а в стриже сессун йде плавний перехід пасом різної довжини, з досить сильним підгин низу контуру стрижки.

Особливу увагу в колекціях привернула новинка виконання стрижки паж, всього лише невелика грайлива деталь, а виглядає як геніальне рішення стилістів. Справа в тому, що стрижка паж з’явилася в дещо оновленому вигляді трикутної чубчиком, при відповідному кольорі волосся і з використанням в чубку невеликої кількості прядок контрастного кольору, вийшла оригінальна стильна стрижка для юних модниць.

Каскад, драбинка

Як на довгі і середні волосся, стрижка каскад широко представлена в модних колекціях від провідних стилістів, у варіанті на короткі волосся. Саме така давно полюбився всім стрижка особливо стильно і свіжо виглядає на коротких волоссі, надаючи образу моложавість і завзяття.

Як і раніше, стрижка виконується за тією ж технологією, але суттєвою її відмінністю від тих стрижок, до яких ми досить звикли, каскад на короткі волосся, що виконується в майбутньому модному сезоні, має дещо змінений контур скроневих пасм. Ця невелика деталь освіжає всю стрижку, роблячи її більш стильною і ефектною.

В укладанні каскад на короткі волосся так само невибагливий, як і більшість модних стрижок майбутнього сезону. Створюється таке враження, що визначає ступінь популярності і модності стрижок став принцип «як можна простіше», що й зрозуміло в наш завантажене час.

Плавні перехід від коротких пасом до більш довгим, перетворює коротку зачіску в бурхливий водоспад волосся, відрізняє каскад від драбинки з її більш чітким переходом від шару до шару. Причому, в нинішньому сезоні для стрижки драбинка використовується велика товщина шарів, що надає їй більш рубані форми, що збільшують об’єм.

А ще радимо вам прочитати нашу статтю про модні кольори волосся. які будуть актуальними в наступному сезоні.

Такі модні стрижки на коротке волосся 2015. Будьте чарівні!

Короткий опис статті: модні короткі стрижки Ми для вас зібрали в одному місці всі модні тенденції в коротких жіночих стрижках. Зробіть фурор в новому сезоні своєю оригінальною зачіскою! модний, стрижка, короткі волосся, 2015

Джерело: Модні стрижки на коротке волосся 2015

Також ви можете прочитати