Модні стрижки на довге волосся.. Сучасні стрижки

09.09.2015

Модні стрижки на довге волосся.

Сучасні стрижки

Якщо подивитися на фотографії довгих стрижок. можна помітити, як легко жінка може змінити свою зовнішність і створити свій унікальний і єдиний стиль. Вдома ви будете романтичною і ніжною, на роботі — серйозною і діловий, загадкової і екстравагантної — на вечірці. Ви вважаєте, що мода зупинилася тільки на подовженому каре, каскаді і довгою драбинці? Зверніть увагу на фото стрижка на довге волосся (відео урок). яка розташована нижче. Як оригінально і непередбачувано стилісти представляють своє бачення модні стрижки на довге волосся на цих фото. Різні варіанти чілок: довгі, з рваними кінчиками, косими смужками.

Ось уже протягом кількох років у перукарні моді всього світу лідирують довге волосся. І перукарі практикують найскладніші елементи саме на довгому волоссі, це можна помітити по фото. Є багато модних зачісок ізачісок на довге волосся. і кожна жінка може вибрати ту, яка зробить її особливою, яскравою і неповторною, дивіться на фото, розташованому нижче.

Сама модна і користується популярністю стрижка каскад довге волосся, вона на цьому фото. При цій стрижці волосся повинні бути різної довжини, головне, щоб перехід був поступовий: на маківці зовсім короткі волосся . а ззаду найдовші — стрижка довгий каскад як на фото. Стрижку можна зробити рівною або на одну строну, надати волоссю додатковий об’єм або гладкість, як буде виглядати така стрижка довгий каскад на наступних фото. Прекрасно поєднується з мелірування і брондированием стрижка каскад на довге волосся це видно на таких фото. Дуже незвично виглядають зачіски з довгою чубчиком, такий варіант чубчика на фото внизу. Також це можуть бути градуйовані або каскадні зачіски з багатошаровими чубчиками, на цьому фото така стрижка на довге волосся. Каскадні стрижки ідеальне рішення для будь-якого типу волосся. Слід не забувати і щодня укладати волосся, якщо ваша стрижка виконана з градуюванням, тоді зачіска буде мати акуратний і доглянутий вигляд — стрижка каскад на довге волосся в зразку на фото внизу.

Якщо ви володарка довгих тонких волосся, ідеальним рішенням для вас буде стрижка драбинка на довге волосся, подивіться на фото внизу. У цій стрижці пасма волосся плавно переходять з коротких довгі. Така довга стрижка драбинка з волосся на цьому фото. Вона зробить ваші волосся візуально більш пишними і розліталися. Зачіска ідеально підходить до рівним волоссю і не виглядає на кучерявого, довга стрижка драбинка в наступному фото. Для такої зачіски багато варіантів укладок, наприклад, можна підкрутити кінці волосся назовні або всередину, а можна зібрати в хвіст, залишивши попереду кілька спадаючих локонів. Якщо у вас кругле обличчя або навпаки видовжене, більш пропорційним його зробить довга стрижка драбинка, подивіться фото.

Дуже популярні в цьому сезоні і рвані модні довгі стрижки вони на фото. Кінчики волосся зрізують бритвою, тоді створюється враження, що волосся просто оборванны по кінцях. Підходить для густого волосся і виглядає екстравагантно, якщо кінчики пофарбовані в яскраві кольори червоного або рудого відтінку. Дивіться нижче на фото рвані модні стрижки на довге волосся і приклади фарбування волосся.

Довга коса чілка служить елегантним прикрасою для будь-якої модної стрижки на довге волосся. Образ жінки сміливою, впевненою в собі допоможуть створити зачіски з довгою чубчиком як на такому фото.

З часів цариці Клеопатри в моду ввійшла зачіска каре. Довге каре — ідеальне рішення для всіх типів волосся. Варіанти каре модних стрижок довгого волосся на фото. Прикрасить зачіску розділена по пасмам чубчик.

Густа чубчик, що доходить до брів, дуже шикарно виглядає з прямим волоссям, акцентується увага на очах. Найбільш модний варіант густий чубчик, яка приховує брови, модні стрижки на довге волосся з густою чілкою на цій фото.

Якщо у вас кругле обличчя, то ваш варіант на наступному фото стрижки довжиною. Особа допоможуть візуально подовжити прямі довге волосся. Відмінно буде виглядати і зачіска каскад.

Видовжене обличчя згладять хвилясті локони і об’ємні пасма по обидві сторони особи. Проділ можна зробити зигзагом або навскоси, як на фото стрижки для довгого волосся.

Короткий опис статті: модні стрижки фото Модні стрижки на довге волосся. Модні стрижки, довгі, волосся, драбинці, фото, варіанти, чілок, каскад, зачіски, довга, каре, густа, стрижки на довге волосся

Джерело: Модні стрижки на довге волосся. | Сучасні стрижки — стижки Жіночі та зачіски — Hair.Now

Також ви можете прочитати