Модні стрижки на довге волосся 2015

18.08.2015

Модні стрижки на довге волосся 2015 — фото і тенденції стрижок


Які модні стрижки на довге волосся 2015 заслуговують уваги? Володіючи довгим волоссям, завжди хочеться якось урізноманітнити образ. Як правило, приходячи в салон краси перше питання, яке ви чуєте від свого майстра, це: «Яку модну стрижку б ви сьогодні хотіли зробити? Будемо робити щось незвичайне чи як завжди?».

На що в 99% випадків з 100 згідно зі статистикою дівчата відповідають: «Мені б просто трохи підрівняти кінчики волосся, щоб вони виглядали здоровими і бажано трохи шапочку зробити на маківці для того, щоб зачіска об’ємної здавалася».

Як правило, після таких походів дівчата залишаються невдоволені підсумком стрижки, тому що те, що вони пояснюють, нічого спільного з картинками в журналі не мають, але вже нічим виправити ситуацію не можна.

Для позбавлення від такого роду проблем, перш ніж іти в салон, радимо вам погортати журнали, і подивитися які стрижки на довге волосся будуть в моді в майбутньому сезоні.

Модні стрижки на довге волосся 2015 – новинки і фото

Очікується, що 2015 рік дівчата з довгим волоссям, які постійно стежать за модою не тільки в одязі, але також і в hair-style, будуть вибирати дуже часто зачіску під назвою боб, виконувану безпосередньо на волосся, довжина яких більше середньої. При цьому у такого типу стрижки є величезна кількість різних варіантів.

Тому вибираючи різний поріг довжини, і, відповідно, ступеня пишноти, зачіска буде виглядати різним чином. Виходить, що все буде залежати виключно від ваших уподобань і порад вашого перукаря.

Наприклад, ви зможете зробити дещо більше середнього об’єм волосся ззаду стрижки, залишити при цьому спереду ваші волосся трохи довше і тоді кожен день укладання буде виглядати особливо. Хіба це не те, про що можна мріяти будь-якій дівчині вранці — новий образ щодня?

Подовжене каре

Другим варіантом модної стрижки на довге волосся 2015 року стане каре, яке на сьогоднішній день стилісти часто називають видовженим. Що з себе представляє ця стрижка, напевно знає кожна поважаюча себе дівчина, але не відзначити зовсім її цікавою задумки не можна.

Отже, якщо ви вирішите зробити в салоні стрижку під назвою подовжене каре на довге волосся, то будьте готові до того, що за обсягом і в цілому манері стрижки — це буде звичайне каре, однак мінімум довжини волосся буде не біля скронь, а на лінії підборіддя, що, без сумніву, порадує власниць довгого волосся, яким подобається каре, але які геть відмовляються розставитися зі своєю шевелюрою.

Перевага даної стрижки полягає в тому, що вона чудово виглядає не тільки на прямих волоссі, але і на хвилястих, і навіть кучерявого. Звичайно, більш ефектно подовжене каре виглядає в випрямленому вигляді, проте з кожним сезоном все більше кучерявого дівчат вибирають цю стрижку для себе і в інтернеті вже можна знайти величезну кількість фото ефектних дівчат з хвилеподібними видовженими каре, що дозволить переконатися в тому факті, що каре завжди виглядає ефектно.

Каскад – продовжить модні стрижки на довге волосся 2015

Не менш популярною стрижкою буде в 1015 році — каскад, виконаний на довгому волоссі.

Дана стрижка являє собою стрижку з декількома ступенями з величезною кількістю варіантів виконання.

Її основна перевага полягає в тому, що вона добре виглядає абсолютно з будь-яким овалом обличчя, кольором волосся і в принципі довжиною, що особливо важливо для тих, хто тільки починає відрощувати волосся і мріє одного разу стати істиною Рапунцель.

Швидше за все, саме в цьому і полягає головна причина, по якій дана стрижка залишається модною протягом кількох останніх сезонів. Якщо ви вирішите зробити собі її, то не забудьте попросити майстра в салоні, за допомогою каскаду надати додатковий об’єм волосся біля коріння, а також підкреслити ваш овал обличчя і візуально дещо додати волоссю густоти.

Лесенка на довге волосся

Ще однією стрижкою, яка буде в моді, стануть волосся, підстрижені однієї довжиною з драбинкою уздовж лінії овалу обличчя. Така модна стрижка на довге волосся 2015 не тільки здатна надати образу динамічності, а також зробити її більш об’ємною. Особливістю такого типу стрижки є також те, що тільки вона здатна ненав’язливо приховати всі недоліки. До того ж вона прекрасно виглядає з абсолютно будь-яким типом особи.

Так, якщо ви вважаєте, що ваше обличчя надто овальне, то за допомогою даної стрижки можна буде візуально зробити його максимально пропорційно, а круглолиці ж дівчата зможуть зробити риси обличчя більш витягнутими.

Також дана стрижка виявляється особливо зручним під час укладання. Все, що потрібно зробити — це просто трохи висушити волосся за допомогою звичайного фена, а після трохи підняти їх, використовуючи круглу гребінець.

До того ж при такій стрижці буде досить просто робити самостійно, без допомоги майстрів вечірні укладання. Достатньо буде лише половину волосся зробити хвилястими за допомогою плойки і ефектна зачіска готова.

Важко заперечити той факт, що красива дівчина гарна з будь стрижкою — і з короткими в тому числі. Однак здавна було прийнято, що саме довге волосся надають жіночого образу особливий шарм. Крім того, тільки вони здатні у разі необхідності згладити особливості віку жінки.

Яскравим підтвердженням даного факту служать модні стрижки на довге волосся, які кожен сезон роблять знаменитості.

Модні стрижки на довге волосся 2015 – загальні тенденції

Перукарі всього світу виявили кілька тенденцій, яким будуть слідувати всі модні стрижки для дівчат в майбутньому 2015 сезоні.

По-перше, це чітко виражений контур у стрижки. Він може бути будь-яким: рваним, овальним або просто рівним. Тут все залежить від ваших побажань і того, до якого типу стрижку у вас більше лежить душа.

По-друге, будуть залишатися модними зачіски, у яких критична довжина волосся буде рівно підстрижені по прямій лінії, незважаючи на те, що каскад теж відзначений, як одна з найбільш популярних стрижок 2015 сезону.

по-третє, не варто забувати про чубку. Особливо це варто мати на увазі тим дівчатам, яким вони Дійсно йдуть. Чубчика до речі бувають декількох типів:

-асиметричні;

-короткі;

-довгі;

-прямі.

Вибирати в будь-якому випадку також тільки вам. Але знаючи ці поради, без сумніву вибір модної стрижки на довге волосся 2015 буде зробити простіше.

Копіювання заборонено. Всі права захищені.

Короткий опис статті: модні стрижки фото Розглянемо самі модні стрижки на довге волосся 2015 з фото і загальними тенденціями. Модні стрижки на довге волосся 2015, модні стрижки на довге волосся, стрижки на довге волосся, фото, модні тенденції

Джерело: Модні стрижки на довге волосся 2015 — фото і тенденції стрижок

Також ви можете прочитати