Модні стрижки на довге волосся 2015: фото

25.07.2015

Модні стрижки на довге волосся 2015: фото

Завжди довгі і густі волосся вважалися символом краси, жіночності і розкоші. Більшість людей помиляються, коли говорять, що довге волосся стригти не треба. Краса ваших розпущених волосся багато в чому залежить від обраної вами стрижки.

Тепер поговоримо про модні стрижки на довге волосся .

Стильне каре.

Така стрижка має на увазі те, що волосся стрижуться рівне. Це робить волосся більш густими і «важкими». Можна відзначити, що таку зачіску придумали Стародавні Єгиптяни. Тоді більшість чоловіків стриглися саме під каре. Для такої стрижки потрібні прямі, гладкі волосся, а до зачісці дуже підійде зачіска, вона повинна бути прямою і до брів. У 2015 році модно буде стригтися під каре, при цьому чубчик може бути відсутнім. Для додання більш ніжного образу, можна випрямити волосся за допомогою «гофре», таке випрямлення знову стає популярним.

Драбинка.

Такий вид стрижки підходить для дівчат і жінок з густими, жорсткими, неслухняними, кучерявими і кучерявим волоссям. Якщо волосся дуже довгі, то драбинка повинна починатися від плеча, якщо ж ваше волосся нижче плеча, то починати драбинку рекомендується від підборіддя. Якщо говорити про чубку, то вона може бути відсутнім, так і бути присутнім. Така стрижка буде виглядати дуже красиво і модно. В 2015 році буде дуже популярно носити прямий проділ.

Каскад.

Представляє собою перехід від верхівки до кінчиків волосся. Такий вид стрижки підходить для жінок з будь-якою формою обличчя, додає об’єм волоссю і вам не знадобиться багато зусиль для вкладання волосся. Особливо підійде для тих, у кого рідкісні волосся, так як за допомогою такої стрижки ви зможете візуально збільшити об’єм волосся. Для укладання волосся вам знадобиться фен і гребінець круглої форми. Рекомендується часто відвідувати перукаря, для того щоб підкоригувати волосся які вже галузі. Така зачіска завжди буде виглядати шикарно на чистих волоссі.

Довге волосся і градуйована стрижка

Градуйована стрижка підходить для жінок будь-якого віку, не має значення, якої форми у неї обличчя, вік і колір волосся. За допомогою такої стрижки ваші волосся будуть гарно зачесане набік і кінчики трохи підкручені.

Чому градуйовані стрижки дуже популярні? Сюди можна віднести наступне:

Укладання таких волосся виглядає красиво, якщо зроблено колорування волосся і коли будете укладати волосся, нанесіть на них віск або гель, і зачіска буде виглядати ефектно.

Короткий опис статті: модні стрижки фото Завжди довгі і густі волосся вважалися символом краси, жіночності і розкоші. Більшість людей помиляються, коли говорять, що довге волосся стригти не треба. волосся, волосся, стрижки, буде, дуже, Така, стрижка, які, красиво, будуть, допомогою, підходить, жінок, такий, довге, пряме, модно, зачіска, повинна, кінчики

Джерело: Модні стрижки на довге волосся 2015: фото

Також ви можете прочитати