Модні стрижки на довге волосся 2012 (17 фото). passion.ru

13.06.2015

Стрижка каскад на довге волосся

Стрижка каскад може вирішити безліч проблем. По-перше, вона легко вкладається, по-друге, додає зачісці об’єм. Але головне, вона підходить абсолютно всім, незалежно від густоти і довжини волосся, форми обличчя.

Каскад являє собою плавний ступінчастий перехід від верхівки до кінчиків волосся. Варіантів такої стрижки може бути кілька: рвані пасма по всій довжині волосся, класика з більш м’якими згладженими ярусами, або варіант, коли «драбинка» починається з маківки, а кінці окремих пасм розподілені по всій зачісці.

Додатковим плюсом каскадної стрижки на довге волосся є те, що вона чудово виглядає як з чубчиком, причому будь-якої довжини і форми, так і без неї.

Підходять для каскаду і різні варіанти укладання: хвилеподібні локони з будь-яким ступенем завивки, недбалість або природність. Така стрижка, безсумнівно, додасть особливого шарму своїй власниці.

Стрижки на довге волосся із чубчиком

Популярні сезоні 2012 стрижки на довге волосся із чубчиком. Її форма і довжина залежать від вашої фантазії, головне, щоб вона підкреслювала достоїнства і приховувати недоліки.

Стрижки з рівною густою чілкою на прямих волоссі лідирують протягом вже декількох сезонів. Вони підкреслюють красу власниць овальної форми обличчя.

Ступінчасті стрижки з чубчиком будуть чудово виглядати на тонких або кучерявих волоссі. Така стрижка дозволить скорегувати овал обличчя, саме завдяки чубку: наприклад, гладка рівна чолка, приховуючи високий лоб, візуально подовжує і згладжує обриси круглого обличчя.

Подовжений боб-каре. Ця стрижка — знову фаворит в цьому сезоні, «привіт» з ретро 60-х. В різний час нам її демонстрували Гвінет Пелтроу (Gwineth Paltrow), Ріанна (Rihanna), Ніколь Річі (Nicole Richie) .

Зараз володаркою подовженого боба є телеведуча Лера Кудрявцева і модель Хайді Клум (Heidi Klum).


Не дарма зіркові стилісти вибирають саме такий варіант стрижки. Адже подовжений боб-каре не має суворих обмежень, поєднується з будь чубчиком (головне, щоб вона підходила під ваш тип особи), текстурою волосся, може бути з графичными рівними кінцями або виконаний сходинками, гладкий або об’ємний.

Стрижка боб-каре може скорегувати будь овал обличчя. Наприклад, візуально подовжити кругле, згладити грубі риси квадратного. Така стрижка дуже податлива в процесі укладання. З нею легко створити дрібні кучері за допомогою фена з насадкою-дифузором, випрямити праскою і отримати прямі гладкі пасма, створити прикореневій обсяг і укласти по формі, або ж завити волосся у великі локони.

Що ще почитати на цю тему?

Асиметричні стрижки на довге волосся. Дозволяють виділитися з сірої маси, розкрити свій потенціал та відобразити в зачісці творчий внутрішній світ. Така стрижка аж ніяк не виглядає зухвало і підійде, як студенткам, так і бізнес-леді.

Асиметрія може торкнутися тільки верхнього шару волосся, де стиліст створить вам шапочку, одна сторона якої буде довший іншого. Саму ж довжину волосся при цьому можна зберегти або зробити рвані кінці.

Інший варіант – стрижка-драбинка. Остригають волосся спереду, створюючи при цьому імітацію каре, а ззаду вони залишаються без змін. Чубчик при такій стрижці може бути ідеально рівною, так і рваною і також асиметричної (зроблена хвилею, трикутником, одна сторона коротша за іншу).

Короткий опис статті: стрижки на довге волосся У 2012 році мода на стрижки і зачіски стоїть на трьох китах: недбалість, ретро стиль, натуральність. Для прямого волосся — це стрижки на бічний проділ, асиметрія, каскад, драбинка, прямі рівні пасма – всі варіанти добре виглядають в хвості, в пучку і «у вільному польоті». модні стрижки боб,довге волосся,карі,каскад,стрижка,укладання,чубчик

Джерело: Модні стрижки на довге волосся 2012 (17 фото) | passion.uk

Також ви можете прочитати