Модні стрижки каре, каскад, боб, паж

08.07.2015

Модні стрижки каре, каскад, боб, паж

Кращі модні стрижки для середніх волосся, види і назви стрижок


Поговоримо про стрижках?

Сьогодні майже всі стрижки на середню довжину волосся називають стрижками Боб. Насправді, це зовсім не так. З іншого боку, в світі з’явилося стільки багато різних видів стрижок, що лише за назвою стрижки жоден профессинал не вирішиться стригти волосся клієнта. Тому, щоб не виникло розбіжностей з майстром, ніколи не говори, що хочеш зробити, наприклад, каре, – під цією назвою стрижки ховається нині все, що завгодно. Найкраще приходити до перукаря з фотографією, щоб він точно знав, що ти маєш на увазі.

А для наочності ми все-таки рассортируем наймодніші стрижки 2013 року по їх назвах: боб, каре, сессон, паж, каскад, креативні стрижки:


Модна стрижка БОБ

Стрижка боб має округлу пишну форму у вигляді боба за рахунок градуювання волосся. Відмінність стрижки боб від будь-якого каре в тому, що нижня лінія передніх і задніх волосся не обов’язково повинна бути однаковою, наприклад, як у стрижці Вікторії Бекхем.

Фото зі стрижками боб, праве крайнє фото — стрижка Вікторії Бекхем

Стрижки каре

Каре – стрижка, коли є чітко виражена нижня пряма лінія (округла, ні коса!). Градуированное каре – це каре, підстрижене «драбинкою» (на фото: дівчина в червоному). Каре на ніжці – це боб, але тільки з прямим нижній лінією волосся («боб-каре»). Каре на подовження – каре з видовженими передніми пасмами, але немає обсягу на потилиці, як у стрижці боб.

На фото: дівчата з модними стрижками каре для волосся середньої довжини

Стрижки сессон (кругла стрижка) і паж

Зовні це однакові стрижки, здобули популярність завдяки Мірей Матьє і знову повернулися до нас разом з модою на 70-е. Відрізняються ці дві стрижки тільки для перукарів, – методом, який розробив Бачив Сэссун.

Фото зі стрижками паж і сессон, на крайньому фото праворуч — Мірей Матьє

Стрижка каскад або драбинкою

Хочеш, щоб волосся на голові здавалося більше, ніж є насправді? Обирай стрижки каскадом або ступінчасту (драбинкою). По суті каскадом називають не стрижку, а метод градуювання волосся, форма ж стрижки може бути різною.

Фото стрижок 2013 на середні волосся

Стрижки з довгою чубчиком

Довга чолка завжди виглядає дуже жіночною. З такою зачіскою ти будеш відчувати себе ефектною і звабливою.

На фото модні стрижки 2013 на середні волосся
На закінчення ще кілька наймодніших креативних стрижок 2013 року для волосся середньої довжини :

Короткий опис статті: наймодніші стрижки

Джерело: Модні стрижки каре, каскад, боб, паж

Також ви можете прочитати