Модні стрижки-каре 2015

27.06.2015

Модні стрижки-каре 2015

Жіноча стрижка-каре – одна з найбільш модних модельних зачісок, яка не втрачає своєї популярності вже кілька десятиліть. З одного боку легка податлива укладанні форма виглядає досить просто. Але якщо зробити відповідний макіяж і підібрати відповідний гардероб, модне каре може стати візитною карткою елегантного і солідного образу. Як і в кожному новому сезоні, в 2015 році стилісти знову пропонують модне каре і різні його варіації.

Модне каре 2015

Каре залишається найпопулярнішою жіночою стрижкою і в 2015 році. Проте з року в рік варіанти такої моделі часто міняються – на зміну дуже коротким стилю приходить асиметрія або навпаки. В цьому році стилісти вирішили надати модницям вибір, враховуючи всі побажання і особисті переваги. Сьогодні зробити каре зможе кожна дівчина, незалежно від овалу і форми обличчя.

Класичне каре. Прямий рівний варіант стрижки каре не втрачає своєї актуальності з моменту входу такий укладання в моду. Часто така модель каре супроводжується рівною подовженої або косою чубчиком. У цьому році також класичне каре користується попитом у дівчат особливо тих, у яких волосся досить густі і важкі.

Короткий опис статті: стрижка каре

Джерело: Модні стрижки-каре 2015

Також ви можете прочитати