Модні стрижки для круглого обличчя , Стрижки і зачіски

20.02.2017

Модні стрижки для круглого обличчя

Модні стрижки для круглого обличчя , Стрижки і зачіски
Якщо дівчата власниці особи більше нагадує коло, то деякі види зачісок їм просто не підійдуть. Але існує багато стилів і образів, створених саме для них. Ніколи не треба падати духом і впадати у відчай. Їм необхідно вибирати такі види стрижок і такий спосіб, при якому створюється ілюзія, що їх особи виглядають набагато довше. Саме це умова, яку обов’язково слід виконувати.

Правильно підійти до вибору зачіски або стрижки для власниць круглої форми особи є досить складною проблемою. В першу чергу варто зазначити, що пропонований вибір не дуже великий. Другим аспектом вибору стане те, що дівчині завжди доведеться правильним чином робити укладку волосся. щоб її особа брала овальну форму. Нюансів при виборі існує велика кількість. Для того щоб не заплутатися і легше всього розібратися у всіх деталях, слід прислухатися до порад і рекомендацій стилістів і майстрів-перукарів. Принципово, не існує ідеального варіанту стрижки для круглої форми обличчя, також як і не існує точних правил, тому варто керуватися тільки запропонованими порадами.

Володарі округлих форм особи в будь-якому випадку в обов’язковому порядку повинні враховувати свій вік, характер, структуру і довжину волосся при виборі пропонованих стрижок.

Краще всього вдатися до консультацій фахівця, але і ви перед цим можете добре підготуватися і правильно пояснювати те, який образ від зачіски ви хотіли б отримати в результаті.

Існують певні вимоги та рекомендації до стрижок для круглої форми обличчя

Модні стрижки для круглого обличчя , Стрижки і зачіски
Наприклад, таке правило, що стрижка повинна сприяти отриманню подовження вашого обличчя у візуальному плані. Належним чином прикрити вилиці і перервати круглі лінії особи можливе з використанням асиметрії. Не дуже важливим стане те, що ви оберете: косий проділ або косу чубок, саме такі прийоми приховають певні недоліки особи. Робити завивку волосся дозволяється, але завжди необхідно не забувати, що кучеряві локони можуть бути тільки легкими і не можна їх робити прямо від коренів, тільки виключно одні кінчики волосся!

Уникайте сильних начосом, об’ємних чілок, круглих ліній, завитків і чітких локонів.

не можна робити чітких різких контурів. які були б на рівні щік і скул. Повинен бути строго виключено прямий проділ. З боку фарбування дуже цінним стане виконання такої рекомендації, як використання фарбування волосся в однотонні кольори.

Короткі стрижки для круглого обличчя — модний чудовий вибір

Модні стрижки для круглого обличчя , Стрижки і зачіски
Однак високим дівчатам все ж варто уникати таких стрижок. При укладанні і стрижці вам необхідно дотримуватися «творчий безлад» на голові — багатошарові зачіски з нерівними кінцями і чубчиком! Якщо ви не хочете стригтися коротко і віддаєте перевагу волосся середньої довжини, то в цьому випадку вибирайте стрижку «боб». Це завжди безпрограшний варіант. Краще всього, щоб маківка піднята. а пасма попереду залишалися дещо подовженими. Такий вид стрижки дуже практичний, адже для укладання волосся вам буде потрібно тільки фен з круглої гребінцем.

Головним завданням красивих стрижок для круглого обличчя стане зорове подовження особи і природна балансування його обрисів. Основним гаслом стане отримання бажаного набуття ідеальної форми обличчя, а не посилення існуючої ситуації.

Давайте визначимося, що абсолютно не підходить для круглого обличчя. Адже твердо знаючи, чого саме не можна робити зі своїм волоссям, власницям круглих осіб, діятиме набагато простіше.

Категорично слід уникати:

  1. Широких і об’ємних чілок, так як цей елемент стрижки додасть зайвий обсяг і підкреслить ширину обличчя.
  2. Створення різких ліній близько щік та підборіддю (зрізів), ці елементи сприяють візуальному розширенню особи.
  3. Округлих ліній у вигляді завитків і кучериків, це підкреслить округлість ліній вашого обличчя.
  4. Фарбування волосся однотонною фарбою і зачесывание волосся назад.
  5. Прямих проділів і створення різних горизонтальних ліній.
  6. За наявності високого зросту і довгій шиї створення коротких стрижок. А якщо коротка шия, то і виключення високих зачісок.

Модні стрижки для круглого обличчя , Стрижки і зачіски
Загальні рекомендації
за вибором зачіски власницям круглого обличчя легко здійснимі і зрозумілі для всіх. Характерна особливість стильних зачісок для круглого особи — створення об’ємного верху. вертикальних ліній і трохи прикритих волоссям щік та підборіддю .

Потрібно завжди звертатися до асиметрії зачісок у всіх її видах і проявах, наприклад, довга коса чілка, косий проділ і взагалі вся асиметрична стрижка в цілому. У разі бажання завивати волосся. намагайтеся вибирати м’які великі хвилі. але їх початок має бути трохи нижче лінії підборіддя .

Кожен новий сезон стилісти пропонують багато нововведень, і цей сезон не став винятком

А навіть якщо дівчина вже довгі роки вибирає для себе стрижку, допомагає надати її особі її улюблену форму, то цілком реально можна їй порадити слідувати модним тенденціям сезону. І при цьому вона не втратить певного ефекту, який вона отримувала від звичної для неї зачіски. Їй всього лише потрібно трохи переробити свій стиль і направити його в напрямку прямування модний віянь.

Якщо поглянути на фото стрижок для круглого обличчя на середні волосся. то можна побачити велику кількість пропонованих форм і модних стилів. Всі види зачісок різні, але об’єднуючим стрижнем у них є найбільш вигідне поєднання форм зачісок для людей з круглим обличчям.

Модні стрижки для круглого обличчя , Стрижки і зачіски
Якщо бути повністю відвертим, то варто сказати, що людина ніколи не знайде тієї стрижки або зачіски, яка змогла б найкращим чином підходити абсолютно всім підряд. Цьому виною служать певні фактори, виражені в безлічі різних кольорів і текстур. Дуже складно знайти перукаря одне спільне для всіх, так як у всіх жінок різна довжина волосся, їх структура.

Таким чином, всі перераховані вище моменти при виборі стрижки зрозумілі. Тепер настав час визначитися, які ж стрижки для круглого обличчя найбільш популярні.

Так які саме короткі стрижки користуються великою популярністю

Стилісти модних салонів краси дають певні поради дівчатам з круглим обличчям:

  • створення правильної укладки волосся;
  • ідеальним варіантом може бути використання милирования;
  • оптимальним варіантом може служити прямою і гладкий боб, але без завитого волосся.

Для стрижок з довгим волоссям необхідно філірувати кінчики волосся і звузити їх до кінців. Хорошим варіантом вибору стане багатошарова стрижка. пасма якої будуть закінчуватися на рівні плечей, а коротке на маківці. Стрижка в подібних випадках завжди повинна бути гладкою, без будь-яких перепадів.

Модні стрижки для круглого обличчя , Стрижки і зачіски
Перукарі радять власницям круглого обличчя зупинитися на виборі коротких стрижок, добре подовжують овал обличчя і звужують його до низу. Якщо ви кругловида красуня, то тоді вам точно підійде багатошарова стрижка зі створенням об’єму на маківці. Тоді ваше обличчя стане тонше, та пропорції його будуть вирівняні. Для того щоб стрижка повністю відповідала останнім тенденціям моди, варто доповнити її модною чубчиком (прямий, рваною, косою або багатошарової).

Список і фото пропонованих варіантів досить великий, але при наявності гарного настрою та творчого підходу, ви завжди зможете відшукати бажаний варіант. з легкістю передає оточуючим вас людям, що ваш багатий внутрішній світ, який підкреслять вашим елегантністю і жіночністю.

Короткий опис статті: стрижки для довгих особи

Джерело: Модні стрижки для круглого обличчя — Стрижки і зачіски

Також ви можете прочитати