Модні стрижки 2016

11.06.2016

Модні стрижки 2016

Елегантний зовнішній вигляд не може складатися з одного або кількох елементів, всі деталі одягу, макіяж, доглянуті шкіра і волосся складають загальне враження про зовнішність і є невід’ємними. Волосся завжди знаходяться на виду, тому є важливою деталлю зовнішнього образу. Зачіска може вигідно підкреслити достоїнства особи, а може так зіпсувати риси, що ніякої макіяж не зможе цього змінити.

Іноді створюється враження, що в області перукарського мистецтва винайти щось нове неможливо, все вже давно відомо, і випробувано, але це зовсім не так. Кожен сезон вносить свої неповторні корективи, змушують відомі і добре знайомі зачіски сприйматися зовсім по-новому, оригінально і стильно.

Сучасним жінкам доводиться багато встигати в скороминущій метушні і при цьому важливо виглядати елегантно і доглянуто. Відмінна зачіска є важливою складовою загального вигляду, але її укладання не повинна займати занадто багато часу. Модні стрижки 2016 року відповідають цим критеріям. При якісному їх виконанні, для укладання знадобляться кілька хвилин і чудова зачіска готова.

Критерії підбору стрижки

Модна зачіска поняття відносне. Не можна абсолютно слідувати новим віянням, не замислюючись про форму свого обличчя і особливості волосся. Спираючись на свої уподобання та індивідуальні риси обличчя, і вивчивши модні стрижки 2016 напевно можна створити неповторний образ, що радує при кожному погляді в дзеркало.

Основним стильним напрямком наступаючого року є природність і простота, іноді межують з помірною недбалістю. Багатий і різноманітний вибір модних стрижок нового сезону, відрізняється оригінальністю рішень укладання і можливістю експериментувати. Можна дати пасмам висохнути самим по собі, не використовуючи ніяких спеціальних засобів. Іноді для стильного укладання досить сушіння феном, злегка взъерошивая волосся пальцями рук. Найбільш актуальний такий спосіб укладання кучерявого волосся.

Серед різних вікових категорій більшою популярністю користуються стрижки на середні волосся. Використовуючи різні способи укладання, така довжина дозволяє створювати велику різноманітність зачісок. На вибір зачіски і колір волосся великий вплив надає овал обличчя. Зачіска чудово підходить подружці може абсолютно недоречним виглядати у дівчини з іншими овалом обличчя і якістю волосся.

Вибираючи колір для модних стрижок 2016 на середні волосся, слід використовувати натуральні відтінки, які надають локонам природний вигляд, і підкреслюють їх здоров’я і красу. Особливий ефект візуальної об’ємності додасть волоссю повне або часткове колорування. Така забарвлення волосся істотно освіжить зачіску, роблячи її власницю жіночною і загадковою.

Форма і довжина чубчика для трендової стрижки 2016 може бути обрана будь-яка, варто відштовхуватися тільки від форми обличчя. Для широкого повного особи потрібна асиметрична або прореженная рваний чубок, що закриває лоб, вона візуально подовжить овал. Для квадратної форми найкращим варіантом є асиметрична чубчик, подовження овал. Власницям трикутного або овального обличчя краще вибрати пряму дугоподібну або добре проріджену чубок, візуально округляющую овал.

Зробити вибір нової зачіски допоможуть представлені фото модних жіночих стрижок 2016:

Оригінальні тренди 2016 року

Власниці різної структури волосся мають індивідуальні переваги у виборі зачіски. Але існують унікальні форми стрижки, доречні для будь-якого типу волосся, з невеликими відмінностями і нюансами. Універсальними вважаються італійка і градуйована стрижка, в залежності від укладання, вони застосовні для різних волосся і форм особи. Стрижки каскад і драбинка застосовують власниці середніх волосся для додання додаткового об’єму. Не втрачає своєї популярності довгоживучі каре, ця стрижка є трендової протягом багатьох років. Кожна з зачісок буде актуальна в наступному модному сезоні, але є невеликі нюанси, вдихали у вже давно відомі форми новизну і оригінальність.

Італійка

Продовжує набирати заслужену популярність модна стрижка 2016 жіноча на середні волосся звана італійка. Ця форма унікальна і може бути застосована для будь-якого овалу обличчя і різної структури волосся. Італійка має багатошарову каскадну структуру филированных пасм, які від потилиці поступово нарощують довжину, за формою драбинки. Такий метод стрижки значно візуально збільшує обсяг шевелюри, створюючи з будь-якого типу волосся, пишну копицю.

Основними нововведеннями наступаючого року є форма чубчика і метод укладання волосся. Довжина чубчика і її форма можуть бути будь-якими, і підбираються до структури особи, індивідуально. Нечітка структура і рваний ефект чубчика створюються, використовуючи метод інфікування. Легка недбалість укладки волосся додасть особливий шарм, формуючи чарівний і неповторний образ.

Каскад

Незмінне визнання серед модних стрижок 2016 на середні волосся утримує каскад. Така зачіска підходить для різних волосся і додає їм особливу пишність, а форма її укладання здатна вигідно приховати або підкреслити необхідні риси обличчя. Каскадна стрижка передбачає плавний перехід між пасмами різної довжини. Такий перепад довжини може бути укладений тільки на бічних пасмах, навколо особи. Трендом наступаючого року є каскад всього об’єму волосся, створює неймовірний об’єм, з ефектом легкості.

Укладка каскаду може бути різноманітною: закручені всередину пасма, виворітні локони, витягнуті праскою або завиті локони. Маючи стрижку каскад можна щодня виглядати по-різному, в залежності від настрою або обстановки.

Каре

Стрижка каре протягом кількох десятиліть не сходить зі свого п’єдесталу, вона видозмінюється і доповнюється новими деталями, але як і раніше залишається затребуваною. Різновидів цієї стрижки існує безліч, а можливість різної укладання робить її по праву універсальної. Різні довжина, форма чубчика і укладання дозволяють підібрати каре під будь-який тип волосся, овал обличчя і вік.

Відповідаючи модним тенденціям стрижок 2016 року на середні волосся, нижній край можна зробити рваним, створюючи ефект пишності і легкості. Каре дозволяє протягом дня виглядати абсолютно по-різному, завдяки різної укладання зачіски. Суворо й офіційно в робочій обстановці, святково і урочисто на офіційному прийомі або з легкими розвиваються кучерями на відпочинку.

Градуйована

Розглянемо модні стрижки 2016 року на середні волосся на фото зачіски з багаторівневими градуйованими пасмами, довжина яких змінюється не поступово, а зі значними перепадами. Багато стрижки можна зробити градуйованими, надаючи звичній формі, особливу неповторність і ефектність.

Відмінною особливістю і привабливістю градуйованою стрижки є можливість створення асиметричної укладання. Локони можуть бути підстрижені під різними кутами, в різних напрямках і мати неоднакову довжину з протилежних сторін. Градуйовані модні стрижки на середні волосся найбільш популярні в наступаючому сезоні, тому що відрізняються особливим обсягом і завдяки можливості різної укладання, щодня виглядають по-новому. Віддаючи перевагу такій стрижці обов’язково треба враховувати стан волосся, пошкоджені або посічені кінчики напевно зіпсують зовнішній вигляд зачіски. Градуйована укладання формує видимість доглянутого безладу на голові, що є модним трендом сезону 2016 року.

Для жінок бальзаківського віку градуйовані стрижки можуть виглядати занадто агресивними і недоречними, створюючи гнітюче враження, відчайдушно молодяться дам. Поважний вік передбачає помірний і класичний стиль зачіски, освіжаючий і відкриває обличчя.

Гарна стрижка дозволить, не витрачаючи багато часу на ретельний догляд і укладання, виглядати її власниці стильно і елегантно. Якісна робота перукаря і правильно підібрана стрижка забезпечать мінімум турбот, про щоденне ефектному зовнішньому вигляді волосся.

Не бійтеся експериментувати і вносити елементи новизни у свій звичний образ. Від того, як виглядає жінка, багато в чому залежить її настрій і вміння подати себе, а захоплені погляди оточуючих будуть найкращим чином цьому сприяти.

Короткий опис статті: модна стрижка модні Стрижки в 2016 році. Модні стрижки на середні волосся. Підбір стрижки по типу особи. Тенденції стрижок 2016 на середні волосся. Нововведення для середніх волосся

Джерело: Модні стрижки 2016

Також ви можете прочитати