Модні стрижки 2016 року у довге волосся

12.07.2018

Модні стрижки 2016 року у довге волосся

Модні довгі стрижки не тільки перетворюють зовнішній вигляд, але і візуально коректують форму і риси обличчя. Крім того, вони універсальні і практичні, — підходять для будь-якої події, легко укладаються і збираються в зачіску. Для робочих буднів, ділових зустрічей, світських раутів, побачень, вечірок і свят, можна підібрати оптимальний варіант довгою стрижки, яка буде виглядати стильно і красиво.

Модні жіночі аксесуари в 2016 році

Здавалося б, що можна придумати нового з уже створених довгих стрижок ?! Однак, стилісти-перукарі примудрилися подати звичні багатьом стрижки на довге волосся в різній інтерпретації. Тепер довга драбинка, класичне каре, звичний каскад і стильний сесон виглядають зовсім незвично і оригінально. Фото довгих стрижок див. Нижче.

Каскад на довге волосся

Саме ця стрижка на довге волосся не втрачає популярність вже кілька десятиліть, можна сміливо назватися головним трендом 2015 року. Завдяки градуйованою довжині різних пасом він не тільки надає обсяг навіть тонким волоссю, але і легко вкладається навіть в складні урочисті зачіски. Сьогодні стилісти пропонують класичний варіант і більш сміливий і креативні стрижка на довге волосся — асиметричний. Каскад можна сміливо назвати універсальною зачіскою. Вона відмінно підійде для юних модниць віддають перевагу сміливі та оригінальні рішення. Такі об’ємні стрижки на довге волосся виглядають повітряно і навіть кілька епатажно. При цьому не варто забути, що цей варіант зажадає щоденного укладання, віднімає до півгодини часу.

Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волоссяМодні стрижки 2016 року у довге волосся

Градуйований каскад на довге волосся

Градуйований каскад — відрізняється від звичайної каскадної стрижки особливою формою кінчиків пасм, вони обробляються особливо ретельно, щоб довше виглядати ефектно. Вибирати зачіску варто, грунтуючись на особливостях своєї зовнішності, оскільки правильно підібрана стрижка може не просто змінити зовнішність, але і вдало приховати всі недоліки, підкресливши достоїнства.

Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волоссяМодні стрижки 2016 року у довге волосся

Асиметрична стрижка на довге волосся

Дівчата, які бажають виділитися із загальної маси і створити оригінальний і креативний вигляд, часто вважають за краще асиметричні стрижки. Якщо на короткому волоссі це звична справа, то на довгих пасмах асиметрія виглядає вельми цікаво. Можна пограти з довжиною по обидва боки, роблячи один бік коротше іншого. Крім цього, оригінальний і нестандартний вигляд вийде з багатошарової асиметрією. Неповторність і оригінальність такого способу забезпечена. Існують також варіації асиметричного подовженого бобу. На довгих пасмах така стрижка буде виглядати ще більш креативно, якщо додати яскраві відтінки, які акцентують увагу на асиметрії.

Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волоссяМодні стрижки 2016 року у довге волосся

Стрижки емо і панк на довге волосся

Стрижки емо і панк на довге волосся дуже оригінальні. Вони виконуються з фарбуванням і колоруванням волосся. При укладанні використовуються стайлінг, підкреслюються різні пасма. Такі стрижки часто поєднуються з довгими чубчиками, які спадають на обличчя.

Модні стрижки 2016 року у довге волоссяМодні стрижки 2016 року у довге волосся

Довге каре і каре-боб на довге волосся

Класика жанру &# 8212; не залишає байдужими жінок з усього світу і періодично повертається в моду. У будь-якому з варіантів: традиційному або градуйованому &# 8212; вона знову на піку своєї популярності в 2016. Для Довгого Каре 2016 характерні подовжені бічні пасма, в моді варіант з прямою, підстриженою тупим зрізом, чубчиком, а також каре на прямий або косий проділи. У моді також градуйовані каре з чубчиком, підстриженою тупим зрізом і шарувату каре-боб з косою чубчиком.

Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волоссяМодні стрижки 2016 року у довге волосся

Стрижка «драбинка» на довге волосся

Стильні стрижки з довгою драбинкою або як вона ще називається «ступінчаста» стрижка не тільки виглядає дуже привабливо, але і робить шевелюру більш об’ємною і пишною. Ви можете укладати таку стрижку різними способами — в цьому випадку все залежить від побажань і переваг. Випрямлені кінчики волосся, трохи підкручені вгору або всередину, зібрані в хвіст &# 8212; доповнять образ і будуть додавати цікаву родзинку. Фахівці з стрижок радять робити цю стрижку на довге волосся особам, які мають тонкі і досить рідке волосся. Подібна стрижка ідеально підійде до особі круглої і квадратної форми, але також і для овального особи.

Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волоссяМодні стрижки 2016 року у довге волосся

Стрижки з чубчиком для довгого волосся

Чубчик була і буде завжди актуальною. І її популярність не залежить від довжини вашого волосся. Однак володарки довгого волосся частіше за інших вдаються до стрижок з чубчиками. В цьому році форма чубчика не має обмежень. Вона може бути прямою і довгою, може бути вище лінії брів і покладеної наверх, може бути спадаючої на бік.

Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волосся Модні стрижки 2016 року у довге волоссяМодні стрижки 2016 року у довге волосся

Геометричні стрижки на довге волосся

Геометричні стрижки популярні вже не перший сезон. Вони дають прекрасну основу для втілення сміливих і незвичайних ідей. Абстрактне поєднання різних довжин і форм, граней і обсягів дозволяє створювати яскраві і неповторні образи, які навряд чи залишаться без уваги. Подібні зачіски, до того ж, мають ряд унікальних рис: вони підходять абсолютно всім, ідеально приховують недоліки в пропорціях особи і вигідно підкреслюють особливості зовнішності. Така специфічна стрижка буде однаково добре виглядати як на прямих гладких волоссі, так і на кучерявих. Довжина, при цьому, не має особливого значення.

Короткий опис статті: Стрижки на довге волосся з чубчиком 2016, стрижки на довге волосся з чубчиком 2016

Джерело: Модні стрижки 2016 року у довге волосся

Також ви можете прочитати