Модні стрижки 2015: коротке волосся

17.07.2015

На короткому волоссі можна зробити більше зачісок, ніж ти думаєш.

Сезон 2015 готовий показати вам, що модно вже цієї зими. Деякі стрижки не втрачають популярність минулого року, багато що стало набирати обертів лише нещодавно. Отже, у тебе короткі волосся і ти хочеш бути в тренді? Тоді читай нашу статтю.

  • Як використовувати вазелін в косметиці

Стрижка боб з м’якими контурами

На відміну від минулого сезону, коли на піку популярності був боб з жорсткими контурами, в цьому сезоні осінь-зима 2014-2015 актуальне боб з м’якими контурами.

Стрижка шапочка


Джерело: vk.com

Стрижки шапочки теж дуже актуальні в цьому сезоні. Їх потрібно постійно коригувати, адже тільки добре зроблена стрижка-шапочка буде виглядати ефектно і елегантно. Шапочки можуть бути як класичними, так і асиметричними.

Стрижка пікс


Джерело: vk.com

Пікс все так само на піку популярності. Проста, але витончена зачіска доведеться за смаком стильним і сміливим дівчатам. До того ж пікс приховує ваш справжній вік і робить молодшими.


Джерело: vk.com

Стрижки з відкритими вухами — новий тренд в сезоні осінь-зима 2014-2015. Можна як вистригти волосся скронь, так і просто прибрати волосся за вуха.

Shag — креативна модна стрижка зима 2015


Джерело: vk.com

Shag — з англійської кошлатий. Волосся стрижуться по секціях з максимальною відтяжкою або кроком в хаотичній і злегка недбалої технікою виконання, яка насичує образ відтінками експресії і непередбачуваності. Пам’ятай: волосся не повинні опускатися нижче підборіддя, інакше правильно укласти їх не вийде.

  • Тренди 2015: модне взуття — тімберленди

Всі самі яскраві і цікаві новини дивись на головній сторінці жіночого порталу TOCHKA.NET

Короткий опис статті: модні зачіски На короткому волоссі можна зробити більше зачісок, ніж ти думаєш. тренди, короткі стрижки, короткі волосся, тренди осінь-зима 2015, модні стрижки осінь-зима 2014-2015

Джерело: Модні стрижки 2015: коротке волосся — tochka.net

Також ви можете прочитати