Модні стрижки 2015 фото для жінок: зачіски весна-літо і осінь-зима

25.09.2015

Модні стрижки 2015 з фото

Стильні стрижки здатні кардинально змінити вигляд жінки до невпізнання в лічені хвилини, тому популярність цих зачісок росте рік від року. Сучасні технології виконання стрижок настільки досконалі, що дозволяють візуально збільшувати обсяги зачісок навіть при наявності тонкого волосся! Різноманітні за технікою виконання, модні стрижки 2015 пропонуються для волосся всіх типів і різної довжини.

Стрижки для довгого волосся

Вдала стрижка виправить усі недоліки довгих волосся і додасть зачісці неймовірно привабливий вигляд. Для тонкого волосся рекомендується використовувати багатошарову стрижку каскад, що забезпечує необхідний об’єм і пишність зачісці, як на фото 1.

Для молодих дівчат пропонується модна стрижка «драбинка» з різкими переходами від однієї довжини пасом до іншої, як на фото 2: ефектно виглядає!

Стрижка каре, представлена на фото 3, проста у виконанні, але при цьому створює неймовірно стильний вигляд.

В моді сезону осінь-зима 2014-2015 актуальна завивка волосся в локони і кучері і їх бічна укладання, причому, супермодний прийом при цьому – поголений скроню, як на фото 4. Така нова зачіска виглядає неординарно, залучаючи підвищений інтерес протилежної статі до її власниці. При необхідності поголений скроню легко маскується іншими пасмами волосся.

Стильні і модні жіночі стрижки допоможуть жінкам у створенні оригінальних і незабутніх образів у 2015 році!

Стрижки для короткого волосся

Ультракороткі стрижки «пікс», що ввійшли в моду рік тому, продовжують свою переможну ходу по світу: красиві, зручні, практичні! Можна подумати, що при такій стрижці мало можливостей для стайлінгу зачіски, але це не так. За наявності довгої чубчика у стрижці «піксі» можлива її укладання на бік, зачес тому, використання ефектів «легкої недбалості» або «мокрого волосся», а це вже декілька різних образів! Неймовірно популярні в 2015 році стрижки з однорідною довжиною волосся по всій поверхні голови, як на фото 1, омолоджуючу дію яких на зовнішність жінок просто вражає!

Стрижки з поголеними скронями пропонуються сміливим і епатажним дівчатам: привертають увагу, виглядають динамічно і зухвало! Можна голити віскі з двох сторін, як це робить співачка Pink (фото 2), або тільки один скроню, як на фото 3. У випадку асиметричного рішення стрижки поголений скроню можна відкривати тільки в особливих випадках, прикриваючи його пасмами волосся на період роботи в офісі, щоб не нервувати серйозних людей.

В сезоні весна-літо 2015 набувають актуальності акуратні, точні стрижки в стилі «сессун», представлені на фото 4, а в модні стрижки «паж» і каре можна вносити різноманітність за рахунок рваних чілок і кінчиків пасм. як на фото 5 і 6.

Коротка стрижка «боб», як на фото 7, завжди актуальна: виглядає елегантно і жіночно! Стилісти пропонують використовувати рвані пасма і укладання з ефектом недбалості, що створюють природний вигляд, як на фото 8.

Стрижки на середні по довжині волосся

Для середніх по довжині волосся стилісти пропонують в 2015 році варіанти класичних стрижок боб, каре, каскад і драбинка з різними укладками, які і надають їм модний і стильний вигляд. На піку популярності бічний проділ, як на фото 1, укладка хвилями, як пропонує бренд Dsquared2 (фото 2), ефекти недбалості і мокрих волосся (фото 3), що створюють враження природності, адже саме так виглядає зачіска при подиху літнього вітерця або при поверненні з пляжу.

Завершуючи статтю, пропонуємо подивитися додаткові варіанти зачісок:

Короткий опис статті: модні стрижки фото Модні стрижки та зачіски для жінок на період осінньо-зимовий та весняно-літній періоди 2015 року, з фотографіями.

Джерело: Модні стрижки 2015 фото для жінок: зачіски весна-літо та осінь-зима

Також ви можете прочитати