Модні стрижки 2014 року на короткі волосся

31.07.2015


Всі види стрижок:

Стрижки каре, боб, каскад, весільні стрижки і зачіски, модні зачіски для коротких і довгих волосся із чубчиком, стрижки для волосся середньої довжини 2014 року з фото

Самі красиые стильні і модні зачіски 2014 року допоможуть відобразити Ваш внутрішній стан в особливі моменти життя: весільні зачіски 2014 року з фатою і аксесуарами – в день одруження, зачіски на випускний – у день закінчення школи, вечірні зачіски та стрижки – в дні свят і в урочистих випадках.

Класичні середні стрижки каскад і каре з чубчиком вважаються відмінним варіантом зачіски на кожен день.

Короткі стрижки для тонкого волосся «боб» і «сессон» не вимагають особливої укладання і прості у виконанні, ну а різноманітні красиые стрижки на довге волосся із чубчиком або без можна зробити навіть у домашніх умовах своїми руками.

Модні стрижки на коротке волосся 2014 року також досить популярні, як і стрижки волосся середньої довжини

Також дивіться нове! Самі модні зачіски і стрижки 2014 року на довгі і короткі волосся із чубчиком і без з фото та описом

Короткі зачіски будуть завжди в моді не тільки завдяки своїй стильності. Їх вибирають багато жінок, що ведуть активний спосіб життя, а також ті, хто вирішив радикально змінити свій образ. З допомогою короткої стрижки можна скорегувати особливості особи. Наприклад, пишна зачіска до середини щік зробить вузьке довге обличчя коротше, а довге каре до підборіддя звузить кругле обличчя.

Також добре відомо, що коротка стрижка робить обличчя молодшим і відкритим співрозмовнику, не вимагає яскравого макіяжу та прикрас. Однак невеликі заколочки, каблучки та інші прикраси можуть дуже вигідно підкреслити чарівність короткої зачіски.

Укладання однієї і тієї ж короткої стрижки може урізноманітнити ваш зовнішній вигляд день від дня, повністю підкоряючись настрою. Грайливість, легкість, навмисна недбалість або фігурна витонченість – це все те, що характерно для коротких зачісок. Що ж чекає нас у 2013 році в світі перукарської моди?

Перш за все, потрібно відзначити, що в 2014 році збережеться любов до природності в колірному рішенні і в укладанні волосся. Однак паралельно завжди буде проявлятися креативність та оригінальність зачіски. Так, дуже популярною стане ідея панує асиметрії, яка буде втілюватися в чубку або у всій стрижці.

Власниці точених чорт особи і сильного особистісного чарівності в 2014 році можуть не замислюючись вибрати стрижку класичний боб або боб-каре з чіткими графічними лініями. А популярна асиметрія допоможе додати в зачіску незабутній шарм і привабливість.

При досить різких рисах обличчя добре буде виглядати градуированное каре. Для створення цієї ефектної стрижки волосся зістригати драбинкою або сходинками, орієнтуючись на довгу чубок. Якщо зачіска виконується без чубчика, то буде досягнута гармонія відповідністю з загальним чином особи.

Якщо ви можете похвалитися світлими волоссям і тягою до екстравагантності, то стилісти радять звернути увагу на нову стрижку тому-бій. У своїй основі вона також містить асиметричний боб з рваною подовженою чубчиком.

Не меншою популярністю будуть користуватися цікаві стрижки «під хлопчика», що поєднують в собі тендітну жіночність личка і недбалу укладання волосся по-чоловічому. Такий андрогінний стиль отримав свій початок в другому десятилітті 21 століття і буде дуже модною тенденцією 2014 року.

Як пророкують нам європейські стилісти, модні стрижки на коротке волосся 2014 будуть втілювати в собі початку авангарду, ретро і вічної класики. І, звичайно, для таких зачісок як ніколи актуальним правило буде виглядати блискучими і доглянутими.

Короткий опис статті: модні короткі стрижки Модні стрижки на коротке волосся 2014 будуть втілювати в собі початку авангарду, ретро і вічної класики модні стрижки на коротке волосся 2014

Джерело: Модні стрижки 2014 року на короткі волосся

Також ви можете прочитати