Модні стрижки 2014. Фото і Відео

15.06.2015

Модні стрижки 2014 | Фото і Відео

Більшість сучасних людей стежать за модними тенденціями не тільки в світі одягу, але і в світі зачісок. Буває важко відмовитися від звичної форми волосся, але змінюватися зовні завжди цікаво і потрібно. Актуальні і модні стрижки для 2014 року відкривають нові можливості змін зовнішнього вигляду і настрою на весь майбутній рік.

Жіночі стрижки. Довжина і форми

В майбутньому сезоні довжина волосся передбачається найрізноманітніша: від коротких до максимально довгих. І все ж незмінним трендом залишається природна розкіш довгого волосся. Класична або одностороння «драбинка» з чубком будь-якої форми або без неї, французькі коси або стиль прямий довжини – найактуальніші стрижки 2014 року.

Стрижка довге волосся може бути різноманітна за своїм оформленням. У новому сезоні однаково модним буде строгий стиль прямих волосся і романтична пишність локонів.

Для любительок середньої довжини волосся, в майбутньому році популярними будуть класичне каре і стрижки в стилі рокобилли. Цей стиль передбачає найрізноманітніші об’ємні укладки і пишні форми, як у п’ятдесяті роки, з використанням начосом і хімічної завивки.

Сезон 2014 для коротких стрижок буде не менш цікавий. Їх головна особливість – максимально скорочений низ і хвилясто-кучерявий об’ємний верх, все в тому ж стилі ретро. Для тих, хто звик носити прямі волосся, як варіант – стрижка з ефектом відростаючих волосся.

Чоловічі стрижки

Ретро стиль – основна тенденція чоловічих стрижок майбутнього сезону. У моді подовжені форми в усьому розмаїтті. Звичайні довгі волосся, клаптева стрижка, «грецький бог» або «канадка» — актуальні стрижки 2014 року для сучасних чоловіків.

Крім цього, стилісти пропонують чоловікам і більш звичні, але дещо видозмінені стрижки. «Бокс» і «напівбокс» все також в моді, але довжина волосся цих стрижок трохи більше звичайної.

Для чоловіків, які люблять експериментувати, можливі варіанти подовжених стрижок з поголеними скронями. Причому, незвичність такої стрижки надає поєднання поголеного скроні і зачесанных тому довгих пасм волосся.

Для середньої довжини волосся актуальною залишається «британка» — стрижка, яку зазвичай вибирають стильні молоді чоловіки. Нова стрижка – це завжди «родзинка», без якої неможливо уявити зовнішній вигляд сучасної людини. Особисті уподобання і модні тенденції – хороший стимул для змін.

Короткі жіночі стрижки 2014

У новому сезоні варто відзначити особливе місце ультракоротких стрижок. Цікаво, що крім строгих форм і асиметричних чілок, допускається легка недбалість і безлад завитків і локонів. Коротка стрижка обов’язково повинна підбиратися індивідуально, залежно від того, яку форму обличчя вона буде обрамляти і з урахуванням того, яку структуру мають волосся. Завдяки довгим пасом волосся в напрямку особи, створюється основний моделюючий ефект коротких стрижок. Найбільш популярними, але в нових інтерпретаціях, залишаються добре відомі каре, боб і рокобилли. Саме ці жіночі стрижки 2014, фото яких можна побачити в будь-якому салоні краси, дають можливість створювати нові зачіски майбутнього сезону.

Жіночі стрижки середньої довжини 2014

Основною тенденцією стрижок середньої довжини волосся, залишається їх природна привабливість: живий натуральний блиск локонів і строгість форм прямого волосся. У новому сезоні залишається актуальною стрижка «каскад», яка ідеально підходить саме для середньої довжини волосся і дає можливість імпровізувати при створенні зачіски. Каре такої довжини передбачає наявність чіткого силуету форми та рівної або асиметричної чубчика. Жіноча стрижка в стилі «боб» допускає все розмаїття асиметричних подовжених і укорочених пасом в поєднанні з різними варіантами чілок – овальних, косих або прямих.

Стрижки для довгого волосся 2014

Довгі волосся – хіт кожного сезону, вони розкішні самі по собі і вимагають лише невеликої корекції форми. Пряма чубчик добре підкреслює градуйовані пасма прямих волосся і безпосередність країн локонів. Довга стрижка оригінально виглядає і без чубка. У цьому варіанті форма волоссю надається завдяки проділах і переплетення окремих пасм волосся. Довгі жіночі стрижки 2014, фото яких широко представлені на тематичних сайтах в інтернеті, є трендом майбутнього сезону.

Модні жіночі стрижки 2014

Як кажуть французи, одяг ви купуєте, а стрижка показує, як ви ставитеся до самої себе, наскільки ви себе поважаєте. Відзначимо, що в останні роки модельєри надають величезну увагу і зачісці під кожен наряд. Ви шукали модні і стильні жіночі стрижки для майбутнього 2014 року з фото і прикладами укладок? – ви їх знайшли. Тут ви знайдете, які стрижки стилісти рекомендують дівчатам з короткими, середніми і довгими волоссям, які конкретно укладання підійдуть кожній з дівчат. При підборі способу зверніть увагу на фотографії, щоб краще розуміти, як буде виглядати стрижка.

Природність. Тренд №1 в 2014 році. Рідний колір волосся, укладання стрижки практично без засобів для фіксації, говорять про те, що дівчині не потрібні супермодні перукарі, вона і так має здоровими сильними волоссям, якими пишається.

Локони. Великі і красиві локони прийшли до нас із 40-х – 50-х років, коли така зачіска вважалася піком популярності. Стилісти стверджують, що така стрижка має всі шанси бути актуальною не один рік. Якщо ви зупинилися на такій стрижці, то прийміть до уваги, сто такі локони повинні починатися з середини довжини волосся, і великими кільцями розсипатися по плечах.

Що ж таке текстурування? Нова стрижка підходить до волосся середньої довжини. В даній укладанні потрібно зачісувати волосся назад, і при створенні такої зачіски знадобиться гребінець із широкими зубцями та хороший фіксуючий гель. Візуально така стрижка повинна виглядати як би розділеної.

Ступені. Така стрижка дозволяє надати волоссю додатковий об’єм, і підходить для волосся абсолютно будь-якої довжини. З такою укладанням максимально виграшно виглядає і особа, і саме укладання.

Збираємо волосся назад. Якщо ви практична дівчина, яка воліє зачісувати волосся назад, то, наприклад, збираючи їх у пучок, не прилизывайте. Дозвольте цій зачісці неакуратно, хаотично. Але, а якщо ви зробили асиметрію, то у вас ніяк не вийде гладкої зачіски, що, до речі, дуже модно.

Каре або боб, знову в моді. Каре можна робити від довгих до «каре на ніжці», Класичний боб додасть вам обсягу і підкреслить особа. Каре, до речі, непогано доповнити чубчиком. До такої стрижки підійде від косою до рваною, від короткої до закриває брови чубчик.

Рокабіллі. Гладка на скронях і начісування на чубку. Модно, стильно, ефектно.

Розглянувши модні жіночі стрижки 2014 з фото, можна підвести підсумок про те, що модно те, що підходить саме вам.

Модні стрижки для жінок 2014. Каре знову в моді

Якщо ви хочете трохи змінити свій зовнішній вигляд, освіжитися або надати своєму вигляду трохи оригінальності, то вам варто відвідати досвідченого перукаря, адже модні і красиві стрижки, запропоновані для жінок в 2014 році, можуть кардинально змінити зовнішній вигляд слабкої статі, внісши певну новизну і оригінальність. За словами стилістів, модні стрижки, підходящі для жінок напередодні 2014 року, обов’язково мають чубчика, з допомогою якої можна швидко модифікувати саму зачіску.

Вибираємо модну стрижку на 2014 рік

Особливу популярність в новому сезоні отримали короткі об’ємні стрижки, в першу чергу завдяки тому, що за ними зручно доглядати, крім цього модні короткі стрижки для жінок 2014 року дуже красиві, і вони здатні надавати молодість зовнішності жінки. В основному актуальні стрижки, які мають коротке волосся на потилиці і довгий чубчик спереду, при цьому обсяг у верхній частині голови дещо збільшений. Завдяки довгій чубку зачіску можна моделювати, наприклад, зачесав чуба назад, ви отримуєте одну зачіску, а якщо зробити начісування треба лобом, то зачіска буде зовсім інший. При цьому чубчик може бути філіруваною, густою, або ж прорідженою, все залежить від вашого бажання. Дуже модними в новому сезоні будуть стрижки рокабіллі, боб з різною укладанням волосся і Тому-Бій. Стрижка боб була актуальна і в минулому сезоні, на модних показах ми бачили не раз моделей з різними варіаціями стрижки боб. Поступово в моду входить зачіска рокабіллі зі своєю знаменитою об’ємної чубчиком, який, як правило, потрібно викласти у вигляді кока.

Відносно нова стрижка – це Те-Бій, за словами стилістів, вона була створена на основі асиметричного боба. Цю зачіску носять зазвичай з довгою косою чубчиком.

Що стосується довгих волосся і волосся середньої довжини, то в новому сезоні будуть в моді всіма улюблені каскад і драбинка. Ці стрижки недавно увійшли в наше життя, але їх полюбили більшість власниць довгого волосся. Чубчик з такими стрижками може бути найрізноманітнішою, і класичної, і косою, і рваною.

незалежно від довжини стрижки, у моді в новому сезоні гладкість і недбала розтріпаність, тобто це означає, що ви можете акуратно укласти волосся, і створити хаотичний спосіб на голові.

Любителькам каре радимо вибрати один з варіантів каре, так як ця стрижка знову в моді. Ви можете носити каре з прямою стрижкою, що буде трендом року, або ж зробити класичне каре без чубчика. У будь-якому випадку ви будете виглядати жіночною та елегантною!

Короткі волосся в 2014 році — і в бенкет, і в світ

Нижче ми поговоримо про те, які модні зачіски, які виконуються на короткі волосся, саме в 2014 році будуть в моді. Більшість жінок знають, що стрижки здатні міняти особу до невпізнання, тому якщо ви хочете змінити свій імідж в новому сезоні, то прочитайте нашу статтю повністю. Так як в ній йтиметься не тільки про те, які модні стрижки на коротке волосся в 2014 році будуть актуальні, але і про те, як вибирати ці модні стрижки.

Вибираємо саму модну стрижку

Модні стрижки на коротке волосся здатні надати жінці грайливість, при цьому така зачіска кілька молодить жінку. Перед тим як вибрати стрижку зверніть особливу увагу на колір волосся. У новому сезоні в тренді будуть тільки натуральні відтінки волосся. Також будуть цінуватися природність, краса і здоров’я волосся. А щоб надати ці якості волоссю, за ними потрібен постійний догляд, ну а з короткими зачісками і стрижками доглядати за волоссям легко і зручно.

У новому сезоні дуже актуальним і універсальним елементом стрижки для жінок буде чубок. Вона може бути найрізноманітнішою, асиметричною, густий, прямий, з елементами ретро. Ще однією відмінною рисою буде обсяг і жіночність.

Асиметрична чубчик – один із трендів сезону 2014. Чубчик може бути як дуже довгою, так і короткою. З довгою чубчиком можна створювати найрізноманітніші образи, наприклад, зачесати чубок назад, на бік. Але в будь-якому випадку вибір чубчика і стрижки в цілому залишається за вами.

Найбільш популярними стрижками сезону вважаються каре і боб. Вони дуже популярні серед жінок різної вікової категорії. При цьому як і коротке каре, так і стрижку боб легко укладати. З гладко зачесаним волоссям ви можете піти на роботу, на світську вечірку, така зачіска додасть вам жіночності і елегантності. Ну а додавши зачісці скуйовдженість з допомогою засобів стайлінгу, ви сміливо можете вирушати на дискотеку чи вечірку. Тобто така укладання дасть вам можливість

виглядати по-різному.

Вибираючи коротку зачіску ви повинні знати наступне: з допомогою цієї зачіски ви будете виглядати молодше, жіночні і звичайно ж, елегантніше. Вам не потрібно боятися експериментувати з різними варіантами каре, так як навіть незначна зміна форми стрижки додає зовнішності жінки абсолютно новий стильний шарм.

Дуже універсальної вважається коротка стрижка каре, ха волоссям такої довжини легко доглядати і таку зачіску легко укладати. Якщо ви навчитеся різних технік укладання каре, то ви зможете легко змінювати свій образ: і один день виглядати елегантно і романтично-жіночно, а на другий день мати образ відчайдушної хуліганки.

Модні стрижки каре 2014 і його варіації

На прямих волоссі добре виглядає короткий елегантне каре, при цьому лінії можуть бути як прямокутні, так і овальні. Вишуканий голлівудський шик вашої зачіски додасть ідеально гладкі, доглянуті волосся.

Ще одним модним штрихом нового сезону буде стильна густа чубчик, вона може бути виконана тупим зрізом. При цьому довжина подібної чубчика може бути найрізноманітнішою, до лінії брів, вище або навіть нижче лінії брів.

Навіть для власниць хвилястого або кучерявого волосся підійде стрижка каре, в основному для людей з таким типом волосся стилісти радять коротку стрижку каре з чубчиком.

Здавалося б, що форма зачіски і довжина чубчика це не значні деталі, але трохи їх, підкоригувавши, ви практично повністю змінити свій імідж. Яскравіше і дуже незвичайний, можна зробити каре, додавши до свого образу чубок. Чубок можна підібрати звичайну. Тобто густу і пряму, а можна зробити її дуже цікавою, наприклад, з подовженням, посередині для акценту на очах, можна зробити її у вигляді арки, або косу, а можна рванную. Можна зробити чубок до середини чола, а можна зробити її прикриває брови, в будь-якому варіанті ви будете виглядати дуже оригінально.

Корисні поради щодо вибору зачіски

Якщо ви господиня кучерявого волосся, то таке каре може бути вам дуже до лиця. Досить стильну зачіску можна зробити, надавши чубку пряму форму, волосся біля коренів витягнути, а до кінців накрутити. Ваш образ буде просто приголомшливим. Далі розглянемо дуже модний нині варіант каре без чубчика. Такий вид зачіски може бути, як ультракороткий, так і видовжене. У такій стрижці можна грати з проділом, роблячи його посередині, або сильно поєднуючи набік. Візуально це буде виглядати у вигляді довгої спадаючої чубчика. Залежно від типажу вашого обличчя, кінці можна залишити прямими або закрутити на вибір всередину, або назовні.

Може бути, вам підійде образ з стирчать на всі боки кінцями, такий собі романтично кокетливий вигляд волосся. Вже давно актуальні по справжньому, романтичні образи, з милими хвилями і такий же хвилястою чубчиком. Так само можна додати оригінальності з допомогою колорування чубчика. Для такого прийому використовується від чотирьох до шести кольорів. Розглянувши стрижки каре 2014 на фото, ви обов’язково знайдете щось для себе.

Короткий опис статті: модні жіночі стрижки

Джерело: Модні стрижки 2014 | Фото і Відео

Також ви можете прочитати