Модні стрижки 2014. Догляд за волоссям

24.06.2015

Модні стрижки 2014


Розповімо про модні стрижки 2014! У моді багато цікавих напрямів. В основному, як прийнято, всі вони стосуються одягу або якихось аксесуарів. Але не можна не відзначити, що навіть при всьому при цьому повністю модний образ ми не зможемо зібрати без належного зовнішнього вигляду. Одним із аспектів, що впливають на зовнішній вигляд, є стрижка.

Без неї складно уявити повний образ людини, насправді, зачіска є одним з основних елементів модного людського чинника. Модна стрижка, чи не найголовніше, на що звертають увагу на людині в першу чергу, вона сама кидається очі, і її якісна і модна складова може сильно вплинути на думку про людину, тому не загострити увагу на волоссі неможливо.

В сучасний час підтримувати на голові порядок, стало обов’язковою справою для всіх. На стрижку приділяють велику увагу, так само і робота стилістів стала набагато популярніша і критичніше. Салони краси і перукарні стали заповнювати всі міста і райони, і складно зараз буде знайти відразу вільне місце в салонах без попереднього запису, тим більше, якщо майстер затребуваний. Це стало набирати силу з причини того, що зараз зачіска невід’ємна частина модного становить і з’явилася велика кількість модних і стильних зачісок, які по-справжньому подобаються людям і всі прагнуть виглядати належно.

Навіть історично, зачісці приділялася особлива увага. В ті часи, коли не було можливості, за зрозумілих на те причин, нормально доглядати за волоссям, в моді були перуки, і з причини, що вони були легкодоступні, і в аристократичному і світському суспільстві їх відсутність було неприйнятно, вони стали користуватися величезною популярністю і любов’ю.

Жіночі модні стрижки 2014

Дівчата приділяють своїм зачіскам особливу увагу. Для них стрижка це не просто показник охайності і чистоти на голові, а щось більше, вона підкреслює індивідуальність кожної жінки, і в силу великої кількості варіантів, запропонованих провідними стилістами в даній індустрії, їх вибір набуває конкретну межу і характер, відповідний цій жінці.

У кожної представниці слабкої статі своя довжина волосся, і для кожної у 2014 році є багато пропозицій від перукарів, щоб вони виглядали красиво і стильно. І модні стрижки 2014, в залежності від довжини волосся, мають великі відмінності, тому на кожному типі варто зупинитися окремо.

Для довгого волосся.

Головним чинником для відповідності модним тенденціям для довгого волосся, в 2014 році, є їх обсяг. Але при цьому волосся повинні виглядати природно, простота є хітом сезону. У тренді, так само, великі об’ємні локони. Стрижки у вигляді шапки, з прямою чубчиком, теж актуальні, але при цьому чубчик повинна здаватися пишною.

У випадку з довгим волоссям, повинна дотримуватися симетрія в зачісці, інакше природний спосіб просто втрачається. Для тих, хто не любить локони, пропонують робити хвіст або пучок на голові з відпущеними волоссям. Можна так само зібрати довге волосся ззаду у вузол і при цьому надягти обідок, але це більш домашній стиль, для вузького кола осіб, предпочитающую в крайньому ступені простоту. Знизу рекомендується обрізати волосся рівно. В принципі, у випадку з даним типом волосся, стилісти залишили великий простір для фантазії, і кожна дівчина, з легкістю, в домашніх умовах, за допомогою звичайних предметів, зможе зробити собі модну стрижку 2014.

Для волосся з середньою довжиною.

Для даного образу, віддається перевага, навпаки, відсутності симетрії. Її можна досягти як стрижкою, так і укладанням, це не принципово. Волосся повинні бути прямими, трохи підігнуті всередину на кінчиках, в тренді косі чубчика, які закривають частину обличчя. Так само в моді, варіант зачіски середньої довжини, з кучерявими волоссям, але при цьому, чубчик повинна залишатися прямою. На показах, у даному році, серед цієї довжини, варіант з зібраними волоссям був відсутній, в цьому плані, на відміну від довгих, певні обмеження все мають місце. У цьому випадку, складні і замудрували зачіски є хітом.

Для короткого волосся.

Придумати модну зачіску для дівчини з коротким волоссям, є складним завданням для стилістів, але все ж вони знайшли вихід з нелегкої ситуації. Головним критерієм, у виборі варіанту стрижки, є те, щоб вона якомога менше нагадувала чоловічу, в цьому і полягає складність. Помітну різницю створили з допомогою асиметрії, яка зустрічається практично у всіх коротких жіночих зачісках. Легка недбалість, як і невелика кучерявість з завитками, є обов’язковими атрибутами. У випадку з чубчиком, можна відзначити, що у всіх випадках використовується варіант з начосом в бік, так само дрібна спрямованість тільки вітається.

загалом, можна відзначити, що у випадку з жіночими стрижками, стилісти в 2014 році не стали особливо експериментувати, оригінальних зачісок стало менше, але зате зробили упор на легкість і простоту, і додали трохи елегантності в образи, тим самим давши можливість для фантазії дівчатам самим, але при цьому, внісши важливі обмеження, дотримуючись яких дами завжди будуть виглядати стильно і модно.

модні Чоловічі стрижки 2014

Мало таких моментів, в індустрії моди, про які можна сказати, що інтерес чоловіків не менше, ніж у жінок. Питання, що стосується зачіски, напевно, один з найбільш рідкісних, де це спостерігається. Многотипность чоловічих зачісок, м’яко кажучи, дивує. Для 2014 року підготовлено, як в якісному, так і в кількісному сенсі, величезна кількість варіантів, але все ж є, основоположні аспекти, які спостерігаються майже у всіх випадках їх і варто відзначити.

У 2014 році чоловічі стрижки стали трохи коротше, ніж у попередніх, але це дуже відносно. На піку моди переливання і контраст кольорів волосся, дає ефект доглянутості і привертає більшу увагу. Так само фарбоване волосся виглядають більш живими і здоровими, що теж додає образу позитивні риси.

Що стосується стилю, можна відзначити, що дуже популярна і улюблена багатьма хлопцями недбалість не отримала належної підтримки в даному році, тепер вітаються акуратно покладені зачіски з чітко вираженими лініями начісування, прийнято укладати волосся на бік, при цьому, в деяких випадках, чубчик живе своїм життям, але в основному, вона теж чітко укладена.

Бічна і задня частина голови практично лисі, а на верхній частині, навпаки, довге волосся. Для любителів більш екстравагантних зачісок, був представлений варіант, в якому одна половина голови повністю виголена з боці, а решту волосся покладені повністю в іншу сторону, при цьому їх довжина, дозволяє закрити всі, практично до щоки.

Всі ці варіанти швидко стали затребувані серед чоловіків, і тепер не буде дивиною, якщо ми зустрінемо хлопця з такою зачіскою на вулиці, адже на обкладинках глянцевих журналів або на відомих людей ми вже може споглядати такі стрижки.

Модні стрижки 2014, як мінімум, будуть обговорюваною темою, і як би багато не було противників даних ідей, все одно буде дуже цікаво поспостерігати за тим, як розвивається ця думка і чим все це закінчиться.

Короткий опис статті: модні стрижки Модні стрижки 2014 Модні стрижки 2014

Джерело: Модні стрижки 2014 | Догляд за волоссям

Також ви можете прочитати