• стрижки для довгого волосся

  Модні стрижки 2013

  01.07.2015

  Модні стрижки 2013 — 65 варианов стрижок для волосся різної довжини

  Зима зовсім не є приводом припинити піклуватися про свою зовнішність, тим більше що цей час року наповнений святами, а значить, і зустрічами з людьми. Тому потрібно бути в курсі модних трендів у стрижках і зачісках цієї зими. Стилісти диктують перукарям тенденції, ну а вам залишається тільки відправитися в салон краси.

  Цієї зими триває тренд останнього часу, який передбачає, що самими стильними є здорові блискуче волосся природного відтінку. Якщо натуральний колір вам не по душі, фарбувати волосся необхідно виключно в природні відтінки і краще всього використовувати для цього натуральну фарбу.

  Стрижки на коротке волосся

  Найбільш актуальною стрижкою цього сезону вважається боб. Можна сказати, що модним залишається і традиційний боб, і більш оригінальні варіанти, наприклад, асиметрія. Цю стрижку роблять під різними кутами, використовуючи кілька градуювань. Асиметричний боб стилісти рекомендують доповнювати довгою чубчиком.

  В цьому сезоні буде дуже актуальне також А-боб. Відмінними рисами такої зачіски є подовжені пасма попереду, рівна короткий потилицю і довга чубчик з однією з сторін.

  Крім того, в цьому сезоні актуальною буде стрижка каре. Вона може мати довгу або коротку чубок. Каре з довгою чубчиком чудово підходить всім жінкам, крім круглолицих, а каре з короткою чілкою потрібно остерігатися дівчатам з прямокутною формою обличчя.

  Короткий опис статті: стрижки для довгого волосся Зима зовсім не є приводом припинити піклуватися про свою зовнішність, тим більше що цей час року наповнений святами, а значить, і зустрічами з людьми.

  Джерело: Модні стрижки 2013 — 65 варианов стрижок для волосся різної довжини

  Також ви можете прочитати