Модні стрижки 2013, модні зачіски 2013

06.06.2016

Модні зачіски весна/літо-2013: фешн-огляд

Мода — ось вже точно не стоїть на місці. Ще вчора всі сходили з розуму від химерних зачісок і класичної французької черепашки, а вже сьогодні на зміну їм прийшли байкерський шик і гламурне веселощі. Йти в ногу з часом і виглядати карколомно допоможуть останні тренди з модних показів дизайнерів сезону весна/літо-2013 від провідного стиліста, посла Pantene Pro-V Сема МакНайта.

Глобальна екзотика (Global Exotic) від Vivienne Westwood

Модні стрижки 2013, модні зачіски 2013

На показі Vivienne Westwood використовувалася не одна зачіска, а кілька: франтівська чоловіча чубчик, пишні начоси в стилі бароко, м’які романтичні дівочі образи. Для створення всього цього різноманіття Сем МакНайт і його команда об’єднали старі і нові техніки укладання волосся: від плетіння кіс і начосом для створення неймовірного обсягу до використання зволожуючою маски і багатофункціональною помади для додання більш чоловічого виду.

«Головне, про що не варто забувати при створенні нового образу, — підкреслив Сем МакНайт, — це те, що ваші волосся повинні бути здоровими і готовими до майбутніх змін. Завдяки Pantene Pro-V ми змогли створити саме той настрій і ту атмосферу, які максимально відповідали задумом шоу. І при цьому волосся моделей виглядали природними, здоровими і прекрасними»

Байкерський шик (90’s Biker Chic) DSquared2

Модні стрижки 2013, модні зачіски 2013

Великі прикраси, шкіряні міні-сукні, блискучі шкіряні кепки і ідеально випрямлені блискучі волосся — все це нагадувало легендарні фото супермоделей 90-х і знаменитий байкерський шик. «На показі DSquared2 в Мілані в цьому сезоні ми повторили образ ікон 90-х, надавши йому сучасний вигляд. І нам це вдалося з допомогою красивих, здорових, сяючих випрямлених і блискучих волосся», — каже Сем МакНайт.

Ідеальна основа для цього способу — це свіжовимите зволожені волосся. Вимийте волосся за допомогою шампуню і бальзаму-ополіскувача Pantene Pro-V «Відновлення та захист» для густих і нормального волосся і м’яко висушіть їх за допомогою круглої щітки. Поступово відокремлюючи невеликі пасма, випрямити їх за допомогою праски від коренів до кінчиків. В кінці нанесіть на волосся «Відновлювальний еліксир для кінчиків волосся» від Pantene Pro-V, щоб прибрати статичну електрику

Гламурне веселощі 60-х (Big 60’s glamorous fun!) від Moschino

Модні стрижки 2013, модні зачіски 2013

Зачіски на показі Moschino на Міланському тижні моди повертають нас у гламурні 60-е. Сміливі, веселі і об’ємні, вони ідеально відповідали темі колекції і нагадували про веселощі і витівках італійського літа. «Я хотів відобразити молодіжний дух Moschino і в той же час підкреслити чуттєвість і силу 60-х. Моєю метою було відтворити структурований образ того часу, його навмисний силует, але з сучасним ухилом», — зазначив Сем МакНайт.

Ідеальна основа для цього способу — це свіжовимите зволожені волосся. Шампунь і кондиціонер Pantene Pro-V Aqua Light надають ефект легкості, питая волосся й не обтяжуючи їх.

Розчешіть волосся від коренів до кінчиків і просушіть феном, щоб додати їм об’єм. Потім закріпіть волосся нагорі, щоб вони охололи, і приступайте до укладання: зробіть бічний проділ і м’яко розчешіть кожну пасмо, потім начешіте волосся, трохи відступаючи від коренів до потилиці, пригладьте і закріпіть ззаду. В кінці м’яко розчешіть кінці і ретельно закріпите укладання

Райдужні хвилі (Rainbow Waves) від Moschino Cheap & Chic

Модні стрижки 2013, модні зачіски 2013

«Я хотів передати молодіжний дух, характерний для дівчини Moschino Cheap & Chic: гранж Східного Лондона, гофровані волосся, модні в 70-х, африканські косички і міланський глянець, — розповідає Сем МакНайт, міжнародний арт-директор марки Pantene Pro-V на Лондонському показі мод. — Закінчена зачіска — це хвилі, пасма на лобі і бічний проділ, що надають більш молодий вид».

Розчешіть волосся від коренів до кінчиків, потім зробіть бічний проділ і закріпіть його. Розділіть волосся на невеликі пасма і заплетіть кіски від коренів до кінчиків. Для максимального ефекту пропрасуйте кожну косичку праскою для випрямляння і дайте час охолонути.

Пальцями розплетіть кожну косичку, розчешіть щіткою з м’якою щетиною. Щоб надати зачісці більш недбалий вигляд, намочіть руки і проведіть ними по волоссю. Нарешті, зберіть волосся спереду, зачешіть їх на іншу сторону і закріпіть на скроні.

Короткий опис статті: модні зачіски 2013 Мода — ось вже точно не стоїть на місці. Ще вчора всі сходили з розуму від химерних зачісок і класичної французької черепашки, а вже сьогодні на зміну їм прийшли байкерський шик і гламурне веселощі. Йти в ногу з часом і виглядати… жіноче здоров’я

Джерело: Модні стрижки 2013, модні зачіски 2013

Також ви можете прочитати