Модні, стильні короткі стрижки для жінок, для повних, літніх, за 40, за 50

04.06.2015

Модні короткі стрижки для жінок — природна краса знову в моді!

Стрижка повинна виглядати натурально і не перевантажувати образ. Правильна стрижка допомагає коригувати риси обличчя, приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства. Вибір правильної стрижки — це складний і відповідальний крок, підходити до нього треба з розумом. Але не потрібно лякатися! Короткі стрижки для жінок — це широке поле для фантазії, вони допоможуть підкреслити індивідуальність, жіночність і розкрити обличчя.

Короткі стрижки — це хіт нашого часу. Сучасний темп життя вимагає від жінок завжди бути привабливими і стильними, не витрачаючи багато часу на догляд за зовнішністю. Саме тут короткі зачіски приходять на допомогу, адже вони швидко укладаються і вимагають мінімум догляду, їх обов’язково мити кожен день. Короткі стрижки для жінок або для самих молоденьких — завжди відмінний вибір.

Градуйовані стрижки на коротке волосся

Градуйовані стрижки залишаються дуже модними вже кілька сезонів. Такі зачіски додають локонам обсягу і їх легко укладати. Градуювання відмінно виглядає з чілкою або без, на прямих або кучерявих волоссі, на тонких і пишних. До речі, градированные — кращі короткі стрижки жінкам за 50, тому що вони відмінно молодять.

Модні короткі стрижки для жінок, каскад або драбинка, традиційно виконуються на середні волосся. Але і на коротких виходить прекрасний результат. Ці стильні короткі стрижки для жінок дуже популярні у зірок Голлівуду. Градуйовані стрижки виконуються шарами, створюючи пасма різної довжини. У підсумку, зачіска виходить дуже легкою і об’ємною. Вона надає пустотливий і свіжий вигляд. Її можна укладати по-різному, виділивши гелем або воском окремі пасма або кінчики, можна отримати зухвалий епатажний образ, а якщо використовувати мус і фен, зачіска виходить повітряної і дуже жіночною.

Боб на короткі волосся

Боб традиційно виконується на середню довжину, сьогодні це одна з найбільш популярних стрижок. Така зачіска — це дуже об’ємна стрижка, має різну довжину: ззаду коротше, спереду довше. Боб і його варіації — відмінні короткі стрижки жінкам за 40. Вони надають особі молодість і свіжість.

Боб може мати самі різні форми, його можна робити асиметричним або прямим. Він робиться на прямі і кучеряве волосся. Укладається він також легко і швидко. Це один з варіантів зачіски на короткі волосся своїми руками, не вимагає тривалої і складної укладання.

Каре на короткі волосся

Короткі стрижки для повних жінок покликані приховати повноту особи. Карі — це найпопулярніша з таких стрижок. Вона дуже проста, але має безліч варіантів. Класичний варіант цієї зачіски передбачає прямі гладкі волосся і чубчик. Довжина може бути різною: від короткого до довгого каре. У такому варіанті волосся повинні бути ідеально прямими, але сьогодні каре роблять і на хвилясте волосся, відступивши від строгого класичного стилю.

Як і будь-яку іншу стрижку, форму каре варто підбирати до конкретного типу особи. Для дівчат з круглим обличчям підійде градуированное «рване» каре, така стрижка витягне обличчя і приховає недоліки, додасть всьому образу легкість і легкість. Широкі вилиці приховає кругле каре, у формі кулі. Класичне овальне каре з об’ємною верхівкою підійде дівчатами з витягнутим типом особи.

Стрижки на коротке волосся із чубчиком

Практично все дуже короткі стрижки для жінок відмінно поєднуються з чубком. Чубчик — дуже важливий елемент стрижки, здатний кардинально змінити обличчя. Чубчиком можна приховати широкий лоб. Невелика чубчик надає образу наївність і дитячість, довга чолка підкреслює очі. Обличчя з гострими рисами здатна пом’якшити чубчик у формі дуги. Асиметрична чубчик, прибрана на один бік, підходить овальним і круглим особам. При стрижках каскадного типу чубчик повинна бути філіруваною і легкої, як і вся зачіска. Густа чубчик шикарно виглядає на об’ємних і пишних волоссі.

Стрижки на коротке волосся кучеряве

Кучеряве волосся відмінно виглядають у коротких стрижках при правильному догляді. Якщо щодня випрямляти волосся праскою, можна зробити будь-яку стрижку. Якщо ж волосся залишаються хвилястими, краще всього робити градуйовані стрижки. Спробуйте надати додатковий обсяг зачісці за допомогою каскадної стрижки. Такий варіант буде відмінно виглядати на хвилястих і кучерявого волосся.

Також підійде під кучеряве волосся, карі, воно може бути трохи подовженим. Укладати таку зачіску дуже легко. Локони виглядають дуже жіночно і ніжно.

Вибираємо коротку жіночу стрижку, відео каталог
Укладання коротких стрижок

найголовніше в будь стрижці — це її правильна подача, тобто укладання. Принадність стрижок на короткі волосся — це широкий вибір укладок, а також простота цього процесу.

Для укладання коротких волосся потрібні:

  • фен,
  • пінка,
  • лак,
  • гель або віск,
  • бігуді або плойка.

В такому укладанні необхідно використовувати фен з гарячим та холодним повітрям. З допомогою фена можна надати волоссю об’єм, а холодне повітря допоможе його зафіксувати. Найчастіше для короткого волосся використовують мус або пінку. Це укладочное засіб робить волосся об’ємними і легкими. Нанесіть його на підсушені волосся біля коріння, закінчите укладку феном і щіткою, піднімаючи волосся від коренів.

Для дуже коротких, а також градуйованих стрижок ідеально підходить гель або віск. Ними можна виділити окремі пасма і надати образу зухвалий вигляд. На дуже коротких волоссі гелем можна укладати пасма вгору або вниз.

Подовжені стрижки можна завивати плойкою або на бігуді. Використовуйте для цього трохи мусу.

Отже, стрижки на коротке волосся — це дуже стильно і зручно. Така зачіска може створити будь-який образ, а, головне, його легко і швидко змінювати. Короткі стрижки дозволяють йти в ногу з часом і не втрачати своєї жіночності.

Вам буде цікаво дізнатися:

Короткий опис статті: модні короткі стрижки Модні короткі стрижки для жінок допоможуть виглядати натурально, скорегувати риси обличчя, підкреслити індивідуальність і жіночність. стрижка коротка модна стильна жіноча

Джерело: Модні стильні короткі стрижки для жінок, для повних, літніх, за 40, за 50

Також ви можете прочитати