Модні, стильні чоловічі стрижки і зачіски 2015, фото, стрижки середньої довжини, короткі чоловічі стрижки

24.06.2015

Модні і стильні чоловічі стрижки і зачіски сезону 2015

Мода на чоловічі стрижки в сезоні 2015 року змінюється так само стрімко, як і на жіночі. Як всім відомо, всі стрижки можна розділити на три напрями — це стрижки на коротке волосся, стрижки на волоссі середньої довжини та стрижки на довге волосся.

В сезоні 2015 року в фаворі короткі чоловічі стрижки. Таким стрижок, незважаючи на модні тенденції, віддають перевагу більшість чоловіків. Мужність, спортивний і бізнес-стиль, простота форм і мінімальний догляд за волоссям — це основні критерії для вибору коротких стрижок.

До елегантним стрижок на середню довжину волосся чоловіки часто ставляться з обережністю: то фактура волосся не дозволяє, то форма стрижки здається легковажною, та й часу на щоденний догляд за волоссям іноді просто не вистачає. Все ж треба відзначити велике різноманіття у виборі стрижок на середню довжину, тут і стриманий класичний ретро стиль, романтизм і ексцентричність для молоді, яскраві атрибути нових віянь в моді.

До довгого волосся у чоловіків особливе ставлення. Багато чоловіків, а їх більшість, з-за забобонів і стереотипів рідко погоджуються відрощувати довге волосся. Сезон 2015 повністю підтримує настрій більшості чоловіків, віддаючи особливу перевагу коротким стрижкам і стрижок на середню довжину волосся.

Класична стрижка. Стиль сучасного процвітаючого бізнесмена

Коротка і непомітний стрижка з короткою, покладеної на бік чубчиком. Мінімум витрат на укладання і мінімум укладальних засобів — ось, що потрібно бізнесменові на кожен день. Головний критерій для таких чоловіків: акуратність, стриманість і мужність (фото 1, 2, 3).

Стиль професіонала, що працює у творчій сфері

Як правило, людям таких професій доводиться часто відвідувати різні заходи, на яких потрібно виглядати по-різному, але, все ж, здебільшого, стримано. Коротка стрижка ззаду і з боків і злегка подовжена чубчик. яку можна укладати по-різному в залежності від ситуації. Вільно лежить чубчик на кожен день (4), злегка скуйовджена зачіска за допомогою укладальних засобів (5) і чубчик «зализанная» тому і набік (6).

Стрижки і зачіски в стилі «Ретро»

В сезоні 2015 року в моді ретро стиль — голлівудський герой 50-х. Коротка стрижка з довгою, зачесанной назад чубом. Яскраві і неповторні образи 50-х років не дають спокою сучасним модникам. Стиль рок-співака Елвіса Преслі, особливістю зачіски якого були пишні волосся, укладене в кок (7, 8, 9).

Креативна стилізація на тему кока — найбільш модна тема в чоловічих образах в сезоні 2015 року. Стрижки виконані з урахуванням силуету 50-х, де великий об’єм волосся у вигляді кока може нависати над чолом (10), або кок сформований хаотично покладених пасм (11), або кок сформований чіткими широкими пасмами (12).

Креативну стилізацію на тему 50-х продовжують стрижки з довгими чубчиками, де замість кока на перший план виходить стоїть чубчик, утворена з «здиблених» нагору за допомогою укладальних засобів пасм (13, 14, 15).

Асиметричні чоловічі стрижки з чубчиком

Ефектно виглядають короткі асиметричні стрижки з чубчиком. нависає на обличчя. Потрібно взяти до уваги, що в сезоні 2015 року модними є довгі і гладкі чубчика, що нависають, як правило, на одне око. Порадьтеся з майстром салону, як правильно при укладанні формувати чубчик і якої довжини її залишити, щоб вона була зручною у Вашому повсякденному житті (фото 16, 17, 18).

Тему стильних асиметричних стрижок підтримують так само короткі стрижки з косою короткою чілкою. Особливо гарні дані для стрижки дуже худих, витягнутих та овальних осіб, так як стрижка додає зовнішності драматичність. Лінії такої стрижки повинні бути графічно точні(19, 20, 21).

Класичний короткий боб

Класичний короткий боб, оформлений на рівні вух або трохи нижче, модний тренд для гламурних чоловіків, упевнених у собі і своїй чарівності. Стрижка особливо добре виглядає на худих юнаків, на тих, хто має густі і товсті волосся (22, 23, 24)

Стильні молодіжні чоловічі стрижки з прямою чубчиком

Основою для стрижки може послужити всім відома стрижка боб. Важка, що звисає на очі чубчик. можливо, зовсім незручна в повсякденному носінні, але зате вона дуже модна (25). Більш зручна в поведневном носінні стрижка з прямою чубчиком, яка доходить до рівня очей (26). І, нарешті, абсолютно зручна стрижка з чубком, яка доходить до середини чола (27).

Подовжені стильні стрижки для чоловіків

Подовжені стильні стрижки для чоловіків, довжина яких в сезоні 2015 повинна бути трохи нижче підборіддя. Стилісти салону «Бьянка Люкс» в першу чергу рекомендують дану стрижку широколицым чоловікам, так як вона візуально «витягує» обличчя. Крім того, такі стрижки візуально зменшують риси обличчя, роблячи їх більш акуратними. Однак, варто мати на увазі, що довгі зачіски вдало виглядають тільки на густих волоссі (28), або кучерявих волоссі, створюють необхідні обсяг і пишність (29, 30).

Більшість з цих зачісок непогано гармонує як з діловим костюмом, так і з одягом «Casual» і доречні як в офісі, так і в нічному клубі.

Подовжені стрижки для елегантних чоловіків, підкреслені фарбуванням

Якихось особливих змін у самій стрижці в сезоні 2015 року виділити не можна, але з’явилися новинки в котре відтінило подовжену стрижку фарбуванні волосся. Натуральні відтінки, ефект знебарвленого «сонячними променями» пасм, пасма кольору шоколаду або темного меду — основна колірна палітра сезону. Чоловік, чию голову прикрашають легкі хвилі волосся середньої довжини, скуйовджене і недбало укладене — модний образ сезону. Уява малює образ підтягнутого і впевненого в собі чоловіка, який захоплюється екстремальними видами спорту. Хотілося б відзначити, що дана зачіска буде виглядати безпрограшно і стильно, якщо Ви одягайся в діловий костюм(73, 74, 75).

Подовжені стрижки для чоловіків з довгим чубом

зверніть увагу, що даний тип стрижки підходить людям творчих професій. при яких не потрібно дотримуватися жорсткий діловий «дрес-код». Такі стрижки також, безумовно, підійдуть любителям гламурного і нічного відпочинку в клубах і ресторанах. Подібна стрижка вимагає щоденного ретельного догляду, «витягування» волосся і достатку укладальних засобів (34, 35, 36). Перш, ніж зробити таку стрижку, зверніться за порадою до стилістів салону «Бьянка Люкс», які детально розкажуть і покажуть Вам можливі варіанти догляду та укладки.

Чоловічі стрижки сезону для кучерявого і неслухняного волосся

Власникам кучерявого або сильно кучерявого від природи волосся можна порекомендувати у цьому сезоні коротку стрижку з подовженою чубчиком. Така стрижка дуже проста у щоденному догляді і вимагає мінімуму укладальних засобів (фото 37, 38, 39).

Чоловічі стрижки 2015 для темного волосся з мелірування

Володарям темних і темно-русявого волосся стилісти салону «Бьянка-Люкс» можуть порекомендувати хіт цього сезону у фарбуванні волосся для чоловіків — мелірування на дуже короткі волосся. Мелірування волосся для чоловіків давно стало звичною послугою в салонах краси, але кілька років поспіль мелірування було популярно на волосся середньої довжини, і ось у сезоні 2015 року мелірування сміливо можна рекомендувати і власникам короткої стрижки. Бажаний ефект — укладання «їжачком» (40, 41), але власникам м’яких і слухняних волосся можна порекомендувати також ефект спортивної стрижки (42).

Спортивні стрижки і зачіски

Укладка чоловічої спортивної стрижки може широко варіюватися залежно від стилю одягу і від ситуації. Безсумнівно, немає нічого зручніше короткої стрижки, але вимоги до якості роботи перукаря в цьому випадку будуть підвищеними. Варіанти стрижки для ділового чоловіка або спортивного стилю, що прагне до акуратності (43), стриманості (44) і легкому романтизму (45).

Чоловічі стрижки та зачіски для тонкого волосся

Градуйовані стрижки середньої довжини — це те, що потрібно власникам тонких волосся і любителям обсягу. При такій стрижці волосся дуже легко додати об’єм і укласти їх у бажаному напрямку. У сезоні 2015 особливу увагу потрібно приділити поєднанню різної текстури і довжини волосся по всій голові. Стрижка передбачає: волосся середньої довжини ззаду, волосся різної довжини з боків і на потиличній частині голови, а так само чубок довжиною до середини чола, яку при укладанні слід залишити звисає на лоб, або злегка направити на бік і закріпити легкими укладальними засобами (фото 46, 47, 48). Таку зачіску завжди можна легко виправити і відновити протягом дня.

Більш стильного і гострого ефекту можна досягти при аналогічній стрижці, змінивши лише довжину чубчика. Чубчик стрижеться настільки стисло, наскільки це можливо. Такий варіант стрижки додасть обличчю більш відкритий, мужній і спортивний вигляд(49, 50, 51).

Стиль «Мужній денді»

Акуратно, стильно і елегантно виглядають зачіски, де кожна деталь вивірена до найдрібніших нюансів. Спосіб підходить для тих, хто вміє керувати, організовувати і тримати все під контролем. Стиль «мужній денді», вміє справляти враження витонченою елегантністю своєї стрижки(52, 53, 54).

Класична мужність і елегантність

Стиль класичної мужності і елегантності — так можна охарактеризувати таку стрижку волосся середньої довжини. Ця стрижка тільки на перший погляд виглядає простий — завдяки формі з укороченими з боків волоссям, ви можете моделювати укладання самостійно: від зачесанных назад волосся (55), до варіантів укладок на проділ (56, 57).

Для тих, хто не володіє особливо густою шевелюрою, найкраще підходять короткі стрижки з трохи подовженою чубчиком. Чубку рекомендовано надати об’єм за допомогою укладальних засобів. Такі стрижки універсальні, вони відмінно підходять зрілим і спортивно складеним чоловікам, будь то власники серйозного бізнесу, топ-менеджери великих компаній або люди творчих професій(58, 59, 60).

Рівняння на Голлівуд

Зрілим чоловікам, не втратили юнацький запал, підійдуть такі стрижки з серії модних стрижок для короткого волосся. Відмінною рисою цих стрижок від попередніх, є той факт, що вони більше підходять володарям густого волосся. В даному випадку довжина волосся більше, отже, і чубчика теж, а в цілому вони дуже схожі, як за зовнішнім виглядом, так і за способом догляду за волоссям(61, 62, 63).

Не секрет, що у багатьох чоловіків з віком волосся стає рідше і з’являються залисини. Про пишних шевелюра в молодості залишається тільки мріяти. Не впадайте у відчай, супер-коротка стрижка — це те, що Вам підійде. Зверніть увагу на один нюанс: при виборі даної стрижки Вам доведеться частіше, ніж зазвичай, відвідувати свого майстра для підтримки форми стрижки. Але, незважаючи на це, будьте впевнені — Ваш вибір правильний, бо саме такі стрижки для себе вже вибрали багато зірки кіно та спорту (фото 64, 65, 66).

Хімічна завивка (біо-завивка, довготривала укладка) для чоловіків

Тонке волосся можна перетворити в копицю пишних локонів за допомогою легкої хімічної завивки на бігуді «бумеранги» або коклюшки середнього діаметру. Потім отримані локони обробляються спеціальними укладальними засобами і формуються в бажану зачіску. Зверніть увагу, що в сезоні 2015 року особливо модно оформляти укладання, слідуючи точним графічним формами. Зокрема, ромбовидна форма досягається шляхом техніки стрижки, коли нижні і верхні пасма волосся значно коротше, ніж пасма з боків (67, 68, 69).

Класична куляста форма укладання кучерявого волосся для чоловіків також допустима в цьому сезоні. Стрижка каскад на середню довжину волосся, легка хімічна завивка (якщо Ваші волосся не в’ється від природи) на класичні бігуді або бігуді «бумеранги» середнього діаметра — ось що необхідно, щоб досягти ефекту легких локонів(70, 71, 72).

Стрижки в стилі Панк

Якщо Ви абсолютно незалежний від стороннього думки юнак, то придивіться до панк-колекцій сезону. Відмінною рисою даних колекцій є вибриті віскі і об’ємні, пишні пасма волосся, що звисають на обличчя у вигляді неширокої смуги. Замість агресивного ірокеза — кучері або хвилі. Це ще одна відмінна риса нового сезону (73, 74, 75).

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Салони краси, чоловічі стрижки, чоловічі стрижки, чоловічі стрижки фото, фото чоловічих стрижок, чоловічі стрижки 2015, модні чоловічі стрижки 2015, чоловічі зачіски 2015, чоловічі стрижки 2014-2015, короткі чоловічі стрижки 2015, стильні чоловічі стрижки 2015, чоловічі стрижки середньої довжини 2015, чоловічі стрижки 2015 фото, короткі чоловічі стрижки 2015 фото

Джерело: Модні стильні чоловічі стрижки і зачіски 2015, фото, стрижки середньої довжини, короткі чоловічі стрижки — Салони краси БЬЯНКА ЛЮКС у Москві

Також ви можете прочитати