Модні середні стрижки 2015. Жіночі стрижки на середні волосся

09.08.2015

Модні середні стрижки 2015. Модні жіночі стрижки на середні волосся


Середні стрижки 2015 — це оптимальне рішення не тільки для домогосподарок і ділових леді, але і для модниць, які завжди прислухаються до модним тенденціям. Універсальність і елегантність, підкреслена жіночність та краса, візуальна корекція форми обличчя і фігури — все це жіночі стрижки на середні волосся.

Варіантів середніх стрижок безліч, адже середня довжина дозволяє експериментувати і вдосконалюватися. А якщо говорити про укладання, то тут простіше нікуди — 5-10 хвилин і готово.

За останні роки жіночі середні стрижки виграли не тільки в короткому, але й у довгих зачісок. І справа не тільки в моді, але і в думці самих жінок, які віддають перевагу практичності. Серед фаворитів: стрижка драбинка, каре і паж.

Модні стрижки на середні волосся — це «впевненість» у завтрашньому дні. Незважаючи на обраний варіант середньої стрижки, укласти її можна по різному, — все залежить від майбутньої події і можливих варіантів укладання. Фото середніх стрижок для жінок див. нижче.

Стрижки на середні волосся із чубчиком

Найчастіше в дизайн середніх стрижок входить чубчик: коса, пряма, рвана, коротка, ступінчаста, у формі дуги. Вибір залежить від багатьох факторів, — типу волосся, фігури, овалу і форми обличчя. Наприклад, якщо форма обличчя кругле, то кращим варіантом стане коса або ступінчаста чубчик. А якщо особа пропорційне (овальне), то підійде будь-який варіант.

Проте, давайте не будемо відходити від теми і поговоримо про кожній варіації чубчика окремо.

  • Косу чубок краще всього вибирати жінкам, які хочуть змінити нижню лицьову частину: підборіддя, вилиці.
  • Чубчик на бік ідеально підходить тим, кому від природи дісталися хвилясте волосся.
  • Пряма чубчик підійде тільки жінкам з ідеально прямими волоссям.
  • Рвана чолка ідеальна для овальної форми обличчя.
  • Коротка рекомендована жінкам, які хочуть виглядати молодше.

См. нижче фото стрижок на середні волосся із чубчиком.

Стрижка каскад на середні волосся

Каскад середньої довжини виглядає шикарно, — все це завдяки додатковому обсягом, який створюється завдяки ступінчастим переходах. До речі, переходи можуть бути не тільки плавними, але і різкими. Присутність чубчика стрижки каскад вітається, — від ультракороткій до довгої. Укласти стрижку каскад можна не тільки за допомогою фена, але і термобігуді, плойки та прасування.

Стрижки середні — «боб»

Боб на середню довжину волосся припускає різкі переходи, філіровку на кінчиках. На відміну від стрижки каскад, «боб» не передбачає чубок. Завдяки такій стрижки і ефекту багатошаровості, шия візуально подовжується, що виділяються вилиці стають більш м’якими, а обличчя злегка витягнуті. У 2015 році стилісти-перукарі рекомендують доповнювати «боб» колорированием або мелірування.

См. нижче фото середніх стрижок боб.

Стрижки середньої довжини на кучеряве волосся

Хвилясте або по-іншому кучеряве волосся — це надбання і прикраса будь-якої жінки. Однак, щоб вони добре виглядали їх потрібно підстригти або зібрати в зачіску. Стрижки на середні волосся досить різноманітні, тому вибір залежить від смаку, овалу обличчя і вашого бажання. Кращим рішенням стане консультація професіонала.

Лесенка — стрижка середньої довжини

Стрижка драбинка на середні волосся — це багатошарова ступінчаста стрижка. Підходить всім жінкам без виключення, незалежно від типу волосся, овалу особи і віку. У більшості випадків драбинку доповнюють чубчиком.

Короткий опис статті: стрижки на середні волосся Середні стрижки 2015 — це оптимальне рішення не тільки для домогосподарок і ділових леді, але і для модниць, які завжди прислухаються до модним тенденціям. середні стрижки 2015

Джерело: Модні середні стрижки 2015. Жіночі стрижки на середні волосся

Також ви можете прочитати