Модні короткі стрижки

25.06.2015

модні Короткі стрижки

©олександр / Зачіски / 0 Коментарів

модні Короткі стрижки.

модні Короткі стрижки виглядає красиво і натурально тільки тоді, коли вона допомагає приховувати різні недоліки особи. Якщо ви захотіли змінити свій образ вам слід ставитися до цього серйозно. Також якщо ви не знаєте яка стрижка вам краще підійде, зверніться до майстра. Або можна спробувати зробити собі гарну грецьку проческу. вона підходить більшості жінок і виглядає дуже витончено.

При виборі короткої модної стрижки потрібно враховувати кожну дрібницю, наприклад, якої форми ваше обличчя, робити стрижку з чілкою або без.

В даний час, всі дівчата повинні бути в чистому і красивому вигляді. І зачіска є одним з важливих елементів, також багато дівчат не витрачають велику кількість часу для цього. Крім цього модну коротку стрижку можна з легкістю підібрати як літнім дамам, так і молодим. Ось деякі зачіски, які вже кілька сезонів не виходять з моди:

1. Градуйовані.

Отже, саме градуйовані стрижки користуються популярністю,адже з їх допомогою можна надати розкішний об’єм волоссю, а найголовніше з легкістю вкладається. Якщо ж градуйовану стрижку зробити жінкам за 50, вона візуально омолоджувати її обличчя.

Каскад або ж драбинку можна робити не тільки на волоссі середньої довжини, але і на коротких, і ви залишитеся задоволені ефектом. Такі стрижки зазвичай схвалюють голлівудські зірки, адже на укладання не потрібно багато часу, при цьому волосся дуже легкі і набагато об’ємніші, ніж були. Для укладання можна використовувати муси, гелі, пінки, фен.

2. Стрижка Боб.

Така стрижка, зазвичай виконується на волосся середньої довжини. Вона також як і градуйовані стрижки має хороший обсяг, легко вкладається. Такі стрижки зазвичай робити жінки, яким за 40, що б візуально омолодити обличчя.

У стрижки боб існує безліч варіантів, наприклад, можна зробити прямим або асиметричним. Її можна зробити абсолютно на будь-який тип волосся.

3. Каре.

Каре на короткі волосся, користуються популярністю у повних жінок, адже за допомогою такої стрижки вони можуть приховати недоліки і візуально зробити обличчя худішим. Такий Вид стрижки є не менш популярним. Тут як і у всіх стрижках, існує багато видів. Каре може бути подовжене так і коротке. Якщо у вас є які — небудь недоліки, то можна подовжити обличчя, прибрати широкі вилиці. Власницям овальної форми обличчя, ідеально підійде каре з невеликим об’ємом на маківці.

4. Стрижки з чубчиком.

Якщо у вас великий широкий лоб, можна з легкістю приховати його з допомогою чубка. Тим більше чубчик підходить до всіх видів зачісок. Але потрібно зробити її правильної або пряму, і косу, а може бути і «рвану». Наприклад, дівчатам у яких овальний тип обличчя добре підійде чубчик на бік, те ж саме стосується і власниць круглої форми. Якщо ви вирішили зробити красиву пишну чубок, то зачіска повинна обов’язково відповідати її виду.

5. Стрижки на хвилясті і кучеряве волосся.

У дівчат і жінок, які мають хвилясте волосся, часто виникає проблема зі стрижкою. На відміну від прямих волосся, кучерявим набагато складніше підібрати зачіску, так як потрібно підібрати не тільки за формою обличчя, але і щоб вона добре поєднувалася з волоссям. Тому, вам краще робити градуйовані стрижки або каре ( але тільки видовжене). Локони цих стрижок надають волоссю ніжний і жіночний вигляд.

УКЛАДКА ДЛЯ КОРОТКИХ МОДНИХ СТРИЖОК.

Для додання красивого образу, головне правильно укласти цю зачіску. Цей процес не займає багато часу і виконується з легкістю. Для укладання потрібні

• фен

• пінка ( мус)

• лак для волосся

• гель

• плойка (великого діаметра)

В укладанні велику роль відіграє телефон. з допомогою гарячого повітря можна надати необхідний обсяг. Але перед цим наносяться на волосся або мус, або пінка. Далі закінчуємо укладання щіткою для волосся, коригуючи потрібну форму.

Для дуже коротких волосся необхідний гель. За допомогою нього можна прибрати неслухняні пасма або надати зухвалий вигляд.

Якщо ви хочете накрутити волосся, необхідно наносити перед початком роботи мус ( тільки для подовженого каре).

Короткі стрижки будуть в моді ще багато сезонів. За бажанням, можна змінити вигляд зачіски.

Короткий опис статті: модні короткі стрижки модні Короткі стрижки. Модні короткі стрижки виглядає красиво і натурально тільки тоді, коли вона допомагає приховувати різні недоліки особи. Якщо ви захотіли змінити свій образ вам слід ставитися до цього серйозно. Також якщо ви не знаєте яка стрижка вам краще підійде, зверніться до майстра.

Джерело: модні Короткі стрижки — KRASOOTKA.UK

Також ви можете прочитати