Модні короткі стрижки року Жіночий інтернет журнал

14.10.2015

Модні короткі стрижки року

Новий рік, нова стрижка — що Ви на це скажете? Чому б і ні! Коли жінка хоче змін, вона починає з зачіски, можливо, вважаючи, що зміни зовнішні спровокують і внутрішні зміни. Хто зможе вгадати мотиви жіночих вчинків? А чому пані вирішуються на коротку стрижку — взагалі загадка.

Може бути, прагнуть виглядати молодше, а можливо — щоб кинути виклик традиційним уявленням про красивої жінки з довгими русалочьими волоссям. Відмовляти від прийнятого рішення нас, жінок, марно, а от допомогти зробити правильний вибір — цілком можливо. Подивимося, що пропонують нам модні перукарські тенденції в області коротких стрижок на 2010 рік.

Короткі стрижки дуже милі і неймовірно зручні в звичайному житті, вони універсальні, багатофункціональні і просто створені для використання різних шпильок, шпильок та інших аксесуарів для волосся. До того ж коротка стрижка — це класичний спосіб зовнішнього омолодження: короткі пустотливі пасма надають всьому вигляду свіжий, грайливий вигляд. Зрозуміло, красу довгого волосся ніхто не відміняв, але за довгими стрижками помічений один непростимий грішок: вони часто «уплощают» особа і обтяжують погляд, у той час як коротка стрижка робить риси обличчя більш об’ємними, наповненими, чіткими. Зрештою, все залежить від типу особи: деяким просто категорично протипоказані довге волосся, а тому коротка стрижка — безпрограшний варіант для них.

Короткий опис статті: модні жіночі стрижки Які моделі коротких стрижок у моді в новому році? коротка стрижка, особи, черы, шапочка, каре, градуйована коротка стрижка

Джерело: Модні короткі стрижки року — Жіночий інтернет журнал

Також ви можете прочитати