Модні короткі стрижки для чоловіків

22.09.2015

Модні короткі стрижки для чоловіків

Для досягнення ідеального чоловічого образу, стрижку потрібно робити з урахуванням індивідуальних особливостей

Сучасні хлопці в переважній більшості зупиняють свій вибір на коротких стрижках. Але навіть для такої довжини волосся сучасні стилісти винайшли величезна кількість зачісок, які допоможуть чоловічої статі виглядати мужньо і стильно. Звичайно ж, для цього може знадобитися відвідати магазин машинок для стриження волосся та придбати відповідну техніку, або, звернутися з професіоналу своєї справи — перукаря.

Чоловічі зачіски значно змінилися. Зараз свою перевагу довгій шевелюрі віддають якщо не одиниці, то небагато. У минулі ж століття все було зовсім по-іншому: в давнину довге волосся обумовлювалися тим, що стригтися було просто нічим, а в середні віки вони були невід’ємним атрибутом чоловіків шляхетного походження, і обрізати їх означало стати на один рівень з простолюдинами.

Чоловік же сучасності воліє носити стильні короткі стрижки. І причини цього більш-менш зрозумілі.

Короткі волосся забруднюються не так швидко, як довгі, так що в плані гігієни вони є оптимальним варіантом. Крім того, для догляду за довгим волоссям потрібен час і бажання, чого зазвичай бракує сучасному жителю мегаполісу, не кажучи вже про витрачені кошти. Тим, у кого коротке волосся, живеться простіше: немає необхідності часто мити волосся, сушити і навіть розчісувати. До того ж, довге волосся можуть доставляти ще інші незручності: наприклад, в бійці вони будуть падати на обличчя і відберуть у їх володаря всі переваги.

Які основні правила при підборі чоловічих стрижок?

Для чоловіків відповідь на це питання часто очевидний: підстрижіть коротше, і всі справи. Тому саме майстер зазвичай повністю відповідає за те, щоб зачіска клієнта виглядала на п’ятірку.

Існує кілька очевидних моментів, якими не варто нехтувати при виборі чоловічої стрижки. Один з основних — стрижку потрібно вибирати за віком. Немолодий чоловік з молодіжної стрижкою виглядає якось незграбно. Може скластися враження, що він докладає всі зусилля для того, щоб виглядати хоч на пару років молодше.

Стрижка повинна відповідати стилю життя, який ви ведете.

чи Вистачить у вас часу на укладку обраної стрижки? Якщо ні, то варто вибрати щось інше.

Тип волосся теж відіграє істотну роль у виборі стрижки. Навряд чи довга стрижка буде доречно виглядати, якщо волосся тонке і ослаблені.

Звичайно ж, для досягнення оптимального результату, стрижку потрібно робити з урахуванням індивідуальних особливостей, тобто, звертаючи увагу на тип особи та її риси.

І наостанок, найголовніше: якщо ви бачите в очах коханої схвалення чи навіть захват, значить, зі стрижкою ви визначилися правильно, якщо ж ні, можливо, варто щось поміняти.

Ця стаття корисна? Збережіть її до себе на сторінку в соцмережі!

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Для досягнення ідеального чоловічого образу, стрижку потрібно робити з урахуванням індивідуальних особливостей стрижка, зачіска, чоловіки

Джерело: Модні короткі стрижки для чоловіків

Також ви можете прочитати