Модні короткі стрижки боб-каре і зачіски на 2015 рік фото

14.09.2015

Модні короткі стрижки боб-каре і зачіски на 2015 рік: фото

Модна коротка стрижка боб-каре в 2015 році

В моді сьогодні — ефектні стрижки.


Особливої уваги заслуговує коротка стрижка боб-каре – стильний мікс відразу двох дуже жіночних і екстравагантних зачісок. Це відмінна можливість підібрати свій власний і абсолютно унікальний варіант і при цьому виявитися в модному тренді.

Строгих правил немає, продумано і тонко можна вибрати саме те, що підкреслить красу волосся і власну індивідуальність. Багатогранний і складний боб-каре сьогодні представлений у безлічі дуже стильних варіантів.

Види стрижок боб-каре

Універсальність цієї стрижки не знає собі рівних і пояснюється досить просто — вона має безліч варіантів, розрахованих на різні типи волосся і зовнішності.

Боб-каре відмінно виглядає на абсолютно прямих волоссі – їх м’який глянсовий блиск тільки підкреслить ефект стильної зачіски. Але при цьому стрижка прекрасно продемонструє красу хвилястого або кучерявого волосся. В кожному окремому випадку тип волосся для стрижки боб-каре – відправна точка для вибору свого фасону.


В моді сьогодні — класичний варіант симетричної стрижки, довжиною до мочок вух, з чітким, рівним зрізом, гладкими контурами і прямим проділом. Подібна зачіска чудово виглядає на абсолютно прямих, густих і блискучих волоссі і ідеально підходить власницям овальних або витягнутих до підборіддя осіб. Вона стає відмінною і дуже витонченою «рамою» для осіб з тонкими і правильними рисами і ідеально створює чіткий і виразний акцент на очі.

Погляньте на фото, як стрижка боб-каре підкреслює індивідуальність зовнішності:
Дуже стильною альтернативою класиці стали текстуровані зачіски з м’якими контурами. Вони чудово виглядають на волоссі будь густини та жорсткості, але особливо елегантно підкреслюють красу хвилястого волосся.

Створити красивий контур і потрібний обсяг дозволяє филирование або градуювання кінчиків волосся. Цей варіант вважається найбільш універсальним, оскільки дозволяє делікатно моделювати овал обличчя.


Найбільш креативний з усіх видів стрижок боб-каре – асиметричний варіант. Незважаючи на гадану складність, він дивно універсальний і відмінно виглядає як на густого кучерявого, так і на тонких прямих волоссі.

Складний виразний об’єм створюється за рахунок багатошарового і текстурованою стрижки за допомогою филировочных ножиць або бритви. А контраст обсягів і довжин створює завжди індивідуальний і стильний силует. У моді як чіткі, так і м’які асиметричні контури, які дозволяють підібрати силует практично до будь-якого типу обличчя.

Короткий опис статті: стрижка боб Модні стрижки боб-каре в 2015 році: фото зачісок з чубчиком, ззаду, потилицю | Жіночий журнал «Дев’ять ліній життя»

Джерело:
Модні короткі стрижки боб-каре і зачіски на 2015 рік: фото

Також ви можете прочитати