Модні короткі стрижки 2015 роки (фото весна-літо)

20.07.2018

Модні короткі стрижки 2015 роки (фото весна-літо)

Ось і пройшов 2014 рік і настав 2015, рік вівці. Що ж чекати нам в новому 2015 році? А чекати є що, &# 8212; нові стильні зачіски, модний одяг, стильне взуття і актуальні аксесуари. У цій статті ми вирішили зробити фото огляд на тренд сезону весна-літо 2015 і написали міні-статтю під назвою «Модні короткі стрижки 2015 роки (фото весна-літо)«.

Модні короткі стрижки 2015 роки (фото весна-літо)

# Якщо Вам набридла Ваша зачіска, хочете освіжити свій зовнішній вигляд і хочете зробити себе на 5-10 років молодше, то коротка стрижка це ваш варіант.

Існує думка, що чим жінка старше, тим волосся у неї коротше. Так це так! Тому що коротка стрижка робить дівчину молодше і освіжає її зовнішній вигляд. Крім такого істотного плюса даного типу стрижки, є і непрямі плюси. Якщо у Вас дуже коротка стрижка, то Вам не треба витрачати час на укладку та миття голови з ранку, як то кажуть встала і пішла, але якщо волосся у Вас неслухняні, то будьте готові, що вранці на голові буде повний бардак, який можна буде прибрати лише помивши голову і зробивши укладку. Ще влітку, короткі зачіски врятують від спеки, так як шиї не жарко і на голові менше волосся і ви можете з легкістю просто намочити голову під водою, що дає освіжаючий ефект і прохолоду, а сохне коротка стрижка дуже швидко.

Також, можна припустити, що менше вітамінів та інших ресурсів організму споживається довгою волосся, що в свою чергу дає дуже просте рівняння: ресурси і вітаміни надходять в такій же кількості як і на довге волосся, а обсяг волосся зменшився в рази. Відповідно чим довше у Вас були волосся, тим здоровіше і красивіше будуть вони з короткою стрижкою.

Модні короткі стрижки 2015 роки (фото весна-літо)

І так ми вже знаємо, що в цьому сезоні будуть дуже модними короткі зачіски, що вже неодноразово підтверджено нашими і зарубіжними знаменитостями, які вирішили змінити свою зачіску на користь коротких стрижок, таких як асиметрія, каре, боб і інших. Подивитися стрижки та зачіски знаменитостей Ви можете в розділі Зачіски, де знаходяться всі статті присвячені стильним стрижок і модним зачіскам, в тому числі і ця стаття про модні короткі стрижки 2015 року.

Короткий опис статті: Стрижки дуже короткі 2015 року, стрижки дуже короткі 2015

Джерело: Модні короткі стрижки 2015 роки (фото весна-літо)

Також ви можете прочитати