Модні короткі стрижки 2015 фото. Модна Директива

01.10.2015

Модні короткі стрижки 2015 фото

Жінка з короткою стрижкою – впевнена в собі леді, яка йде в ногу з часом і стежить за модою. Ми вже писали про те, які бувши ають жіночі короткі стрижки і про секрети укладання коротких волосся. В цьому році жіночі стрижки володіють більшою розкутістю і привертають увагу. При цьому, як зазвичай, на укладання виділяється мінімум часу, адже сучасна жінка завжди зайнята. Чоловічі ж стрижки володіють особливим стилем і зовсім не схожі на торішні.

Якими будуть модні короткі стрижки 2015? Фото креативних моделей

Модний у цьому році тренд «недбалість» продовжує підкорювати серця модниць. Однак у створенні свого образу необхідно дотримувати деякі правила. Недбалість – це не брудні волосся, абияк розчесані, це штучно зроблена зачіска, як би трохи «збита вітром». Стильні багатошарові стрижки з випрямленими волоссям і ефектом недбалості, яка ледь торкнула кінчики – ось ідеальна формула для креативної стрижки 2015.

Рожевий шоколад «в темі» у цьому році, так само, як і різкий контраст в моделях: пряме каре і жіночні хвилясте волосся – вам залишається тільки вибрати за смаком модну зачіску 2015 .

Фото стрижок, запропонованих на сторінках Модного Директиви, напевно змусять вас приміряти цибулю з короткою стрижкою, так би мовити, «на себе». Однак знайте, що укладання коротких волосся необхідно робити щодня, тоді як довгі «не вимагають» таких жертв.

Акуратна «шапочка» з невеличкими короткими пасмами на вухах – така стрижка виглядає стильно в будь-якому віці. Не варто робити мелірування або колорування з такою стрижкою – так грайливі прядки «загубляться».

А от модні чоловічі стрижки 2015 і фото стильних стайлов для них. У моді брутальність і вишуканість, і чим довше «маківка», тим більше акуратний образ.

Акуратна французька «шапочка» — відмінний варіант для тих леді, які воліють строгість і жіночність одночасно. Пам’ятайте Мірей Матьє? Сьогодні її образ стилісти впроваджують у життя в модних стрижках літа 2015 .

При цьому зверніть увагу – вітається і «сірою», і «гладкий» стиль.

«Хижа» стрижка «піксі» — вже класика. Останнім часом ця зачіска все більше подобається зірок: Емма Уотсон, Пінк, Шарліз Терон не встояли перед стрижкою. Якщо ви хочете відтворити цей стиль, пам’ятайте, що така стрижка повинна супроводжуватися» ідеальним яскравим макіяжем і правильними рисами обличчя.

А ось Майлі Сайрус вирішила волосся на маківці зробити довшим, і тепер її панк-стиль копіює весь світ. Дійсно, така стрижка дуже багатогранна – ви можете зачесати волосся вгору, або пригладити, і тоді буде зовсім інша зачіска. Про трансформації стилю міс Ханна Монтана можна почитати тут .

Модні короткі стрижки з 2015 фото: «боб» «тому бій» на висоті

Стильна стрижка 2015 «боб». схоже, ніколи не вийде з моди і її впевнено можна віднести до класики. Однак тут є деякі «нюанси», наприклад, «вибилися» кінчики і трохи скуйовджений потилицю – модний тренд цього року.

Жіночий «тому бій» стає більш ексцентричним. Укладіть чубок набік з допомогою гелю і взъерошьте на маківці волосся, але не забудьте ідеальний яскравий макіяж і прикраси. Трохи рожеві волосся – новий тренд, але дозволити собі його можуть тільки екстравагантні леді.

Рвані пасма і чітка лінія низу – ще одне підтвердження контрастності форм в цьому році. Вибирати тільки вам.

Ми вже знайомили вас з короткими стрижками для круглого обличчя. Короткі стрижки для круглолицих панянок з трохи видовженими пасмами роблять овал обличчя більш витягнутим, а косий чубчик допомагає зробити його пропорційне і цікавіше.

Модні короткі стрижки 2015: фото весільних моделей

Будь-яка коротка стрижка буде жіночною з розкішними весільними прикрасами. Але не переборщите з кількістю. Невеликий білий квітка «в тему» і виглядати ніжно і акуратно.

Про модні зачіски літа 2015 можна почитати тут .

Короткий опис статті: креативні стрижки Модні короткі стрижки 2015 фото Модні короткі стрижки 2015 фото

Джерело: Модні короткі стрижки 2015 фото | Модна Директива

Також ви можете прочитати