Модні короткі стрижки 2013 2014

27.09.2015

Модні короткі стрижки 2013 2014

Короткі жіночі стрижки залишаються на піку моди. Стабільно висока, якщо не сказати зростаюча популярність стрижок на короткі волосся цілком з’ясовна. Вони пасують практично будь-якій жінці і дівчині, незалежно від віку. Юна модниця з такою зачіскою набуває зухвалий або, навпаки, стриманий вигляд. А пані у віці короткі волосся омолоджують.


Ще один безперечний плюс – можливість виглядати кожен раз по-різному, змінювати свій образ. За допомогою нехитрої укладання офісна ділова зачіска перетворюється в романтичну, а, трохи повороживши з волоссям, можна отримати молодіжний панк-образ або зачіску в стилі ретро.

Короткі жіночі стрижки добре підходять власницям самих різних типів волосся різної текстури. Перукарям не становить праці спорудити такі зачіски як на прямих, так і на кучерявому волоссі, на густих і на тонких та ін.

І, напевно, найважливіше у коротких стрижках – вони дозволяють виправити багато недоліків зовнішності (високий чи низький лоб, широкі вилиці і багато чого іншого).


Нижче представлені популярні модні короткі стрижки 2013 фото. Якщо ви хочете кардинально змінити свій образ або оновити вже існуючу коротку стрижку, то ця стаття допоможе вам визначитися з вибором і здивувати оточуючих модною зачіскою.


Стрижка каре — наймодніша в сезоні 2013

Всі знамениті журнали для жінок одностайні на цей рахунок і визнають каре самою модною стрижкою на короткі волосся. Така стрижка являє собою зачіску з підстриженими рівно по всій довжині волоссям і з прямою чубчиком, або без неї.


Каре приваблива своєю універсальністю. Якщо ви вперше зважилися на коротку стрижку, то почніть саме з цієї стрижки, так як вона підходить практично всім. До того ж, каре додасть обсягу тонким і ослабленим волоссю і приховає недоліки особи, якщо такі є.


Зачіска боб і боб-каре

Це одна з трендових стрижок 2013 року, її популярність зростає і буде триматися ще весь 2014 рік. Відповідний варіант для власниць коротких і довгих волосся, які люблять експерименти. Якщо у вас овальне обличчя, то варто вирізати коротку пряму чубок, якщо ж кругле, то ваш варіант — кутовий «боб».

Додати стильні образи можна, залишивши додатково кілька видовжених пасм.


Любителькам романтизму доведеться за смаком різновид боба – боб-каре. У цьому варіанті зачіски залишаються подовжені бічні пасма, які можуть бути як однаковими по довжині, так і асиметричними.


Короткий опис статті: модні короткі стрижки Модні короткі стрижки 2013-2014

Джерело: Модні короткі стрижки 2013 2014

Також ви можете прочитати