Модні і стильні чоловічі стрижки і зачіски сезону

25.06.2015

Модні і стильні чоловічі стрижки і зачіски сезону 2014

В сезоні 2013 року чоловічі стрижки постають в широкому розмаїтті, що дозволить Вам відповідати слідувати стрімко мінливих модним трендам.

І для чоловіків і для жінок стрижки діляться на три напрямки, які залежать, звичайно ж, від довжини волосся — стрижки для короткого волосся, пасма волосся середньої довжини і стрижки на довге волосся.

Незважаючи на все різноманіття, короткі чоловічі стрижки найбільш переважні в сезоні 2013 року Хто з нас не хоче слідувати моді і завжди бути в тренді? Думаємо, питання риторичне. Сучасні чоловіки не виняток. Короткі стрижки показник мужності, з легким спортивним відтінком і, звичайно ж, підкреслюють бізнес-стиль. І не дивно, що чоловіки віддають перевагу саме короткі стрижки, адже мужність і інші складові далеко не єдиний плюс, хоч і найбільш вагомий. Мінімальний догляд за волоссям, простота форм, а отже, постійна акуратність і економія часу – ось ті переваги, про які не можна забувати.

А от з середньою довжиною потрібно бути гранично обережними. Не завжди фактура волосся дозволяє зробити зачіску вашої мрії і очікування можуть не виправдатися, а сама форма здатися легковажним. Для повноцінного догляду часу не завжди вистачатиме. Але багатьох це не зупиняє, і тому можна спостерігати величезне різноманіття стрижок на середню довжину, які відповідають індивідуальним образом і дозволяють стати ближче до коханої епосі. Можна відшукати класичний і ретро-стилі, характеризуються стриманістю, романтизм і ексцентричність, яку так любить молодь, і, звичайно ж, яскраві нововведення в моді.

Сміливців з довгим волоссям і зовсім не так багато. Все це пов’язано з забобонами і стереотипами, що викликає таке особливе ставлення чоловіків і мало хто погоджується відростити волосся.

Сезон 2013 порадує більшість чоловіків, так як перші місця за популярністю займає стрижки на короткі та середньої довжини волосся.

Класична стрижка.
Стиль сучасного бізнесмена

Коротка і непоказна чоловіча стрижка з чубком короткої довжини, покладеної на бік.

Ця зачіска дуже зручна, але з іншого боку досить оригінальна. Вона не вимагає великої кількості засобів для укладання волосся, що не займає для бізнесмена багато часу на догляд.

У салоні краси Vanilla Studio майстри все роблять в ім’я бажань користувачів. Ділові люди завжди цінують: охайні, чоловічі та стримані.

Стиль професіонала,
працює у творчій сфері

У нашому уявленні творчі люди повинні обов’язково мати креативну зачіску, однак не слід забувати, що професіонали своєї справи відвідують різні заходи і заклади, які повинні виглядати по-різному, а в більшості випадків ліберально. Стилісти нашого салону краси в таких ситуаціях роблять коротку стрижку з боків, а чубчик трохи подовжують. Така зачіска чудово підійде для будь-якої зустрічі, адже її можна запросто змінити – все залежить від місця, куди ви йдете. На фото можна спостерігати різні варіанти укладання такої стрижки: вільну чубок для кожного дня, злегка піднята і разлохмаченная за допомогою спеціальних засобів чубчик і чубок, яка зализана тому і набік.

Стрижки і зачіски в стилі «Ретро»

П’ятдесяті роки, голлівудські актори, ретро стиль — все це самі модні напрямки в новому сезоні. Мода п’ятдесятих знову в тренді! Ці карколомні і неповторні образи давніх років знову не дають спокою модникам. Довга зачесана назад чубчик чудово доповнить коротку стрижку. І, звісно ж. не можна не згадати рок-ідола тих часів Елвіса Преслі – саме його стиль користується найбільшою популярністю – урочисто пишні волосся, укладене в кок.

Популярним трендом чоловічих стрижок сезону 2013 року стали коки інноваційних стилізацій.

У нашому салоні краси ексклюзивні стрижки виконуються в стилі п’ятдесятих років, при цьому треба лобом зазвичай нависає великий кок, або ж той створюється з пасм волосся, які укладаються хаотично, або ж кок виглядає як чіткі широкі пасма.

Що стосується стрижок з довгими чубчиками, то стилізацію далеких п’ятдесятих ми бачимо і сьогодні. На першому плані в цьому випадку стоїть чубчик, яка створюється з «скуйовджених» наверх пасом, і закріплюється кращими засобами для укладання волосся.

Асиметричні чоловічі стрижки з чубчиком

Якщо Ви любитель чілок, то вам буде легко слідувати моді 2013 року, так як в пріоритетах цього сезону довгі і гладкі чубчика, які можуть трохи нависати на одне око. Це варто взяти до уваги, так як короткі асиметричні стрижки з чубчиком, трохи нависає на обличчя, виглядають досить ефектно. Наші майстри охоче підкажуть, яким чином потрібно формувати чубчик і якої довжини її робити для того, щоб та не приносила дискомфорту і щоб була зручною.

Коса чілка на короткій стрижці також буде виглядати стильно, підтримуючи асиметричних стрижок. Стилісти салону краси Vanilla Studio радять такі стрижки для худорлявих, витягнутих осіб у формі овалу, адже так стрижка отримує драматичність, витонченість і неповторність. Важливо щоб лінії такої стрижки робилися графічно точними.

Класичний короткий боб

Впевненим у собі гламурним чоловікам чудово підійде класичний короткий боб, зроблений на рівні вух або навіть трохи нижче. Така зачіска дозволить підкреслити свій шарм. Стрижка найкращим чином підійде худим юнакам, які мають густими волоссям і товстими. Так стверджують стилісти нашого салону краси.

Стильні молодіжні чоловічі стрижки з прямою чубчиком

Стрижка боб незважаючи на деякі недоліки, має шанси стати основою модної стрижки. Нависає на очі чубчик, яка при цьому ще й важка, можливо, не так вже й зручна для кожного дня, але, незважаючи на це вона не стає менш популярною і залишається дуже модною і престижною.

Якщо слідувати радам стилістів салону краси Vanilla Studio, то комфортним варіантом в повсякденному носінні стане стрижка з прямою чубчиком, яка доходить прямо до очей. А найбільш зручною і практичною, на нашу думку, стає чубчик, що розміщується рівнем вище середини лоба.

Подовжені стильні стрижки для чоловіків

В сезоні 2013 року подовжена стрижка повинна спускатися нижче підборіддя — це її оптимальна довжина. Стилісти салону краси «Vanilla Studio» кажуть, що ця стрижка прекрасно підійде чоловікам з широким обличчям, адже вона дозволяє візуально витягнути обличчя. Варто відзначити і те, що подібні стрижки зовні зменшують риси обличчя, роблячи їх більш акуратними. Але важливо враховувати й те, що зачіски найкращим чином виглядають тільки на густих волоссі, а також кучерявих волоссі, які створять потрібні об’єм і пишність.

Незважаючи на довжину, більшість таких зачісок непогано поєднуються як з діловим костюмом, так і з «Casual»-одягом. Такі зачіски доречні як в офісі, так і на вечірніх, або нічних вечірках.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Як всім відомо, всі чоловічі стрижки можна розділити на три напрями — це стрижки на коротке волосся, стрижки на волоссі середньої довжини та стрижки на довге волосся чоловічі стрижки,чоловічі стрижки,стильні чоловічі стрижки в мінську,Чоловічі стрижки,Перукарський зал,і,у,

Джерело: Модні і стильні чоловічі стрижки і зачіски сезону

Також ви можете прочитати