Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

20.02.2017

Модні дитячі стрижки для хлопчиків

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

Комфортні, дають широкий простір для творчості і не вимагають особливо пильної уваги при укладанні. Саме такими є найбільш популярні дитячі стрижки. Що готові запропонувати перукарі?

Маленьким дітям 1-2 роки роблять дуже прості короткі стрижки. Форму підкреслюють окантовкою. Оскільки волосся в цьому віці частіше рідкі, не сформовані, нерівномірної довжини, структури і зростання, то довгих пасм краще уникнути.

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

У дітей віком 2,5-3 роки волосся досягають однорідної структури, починають рівномірно зростати, але все ще залишаються тонкими. Тому рекомендуються короткі стрижки, щоб волосся не путались і не мішали.

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

Стрижки для дітей 3-6 років найчастіше вибирають прості, зручні, сучасні, які виконуються на основі базових. В основному це короткі зачіски «їжачок», «бокс». Поки волосся дитини м’які, така стрижка не володіє тією ж жорсткістю, що у дорослих чоловіків, але зате хлопчик буде позбавлений від спеки (особливо в літній час). Додатково стилісти фантазують з виголюванням малюнка – така «прикраса» часто подобається дітям. Хлопчикам з дуже м’якими волоссям, а також тим, у кого форма голови не зовсім ідеальна, краще вибрати варіант достовірніше. Одним з найбільш популярних варіантів є «шапочка», де перехід може бути чітким, так і плавним. Сьогодні часто вибирають стрижки з середньою довжиною волосся, залишаючи на потилиці їх трохи довше. Така стрижка не заважає дитині і виглядає дуже естетично.

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

Дітям від шкільного віку можна сміливо підбирати модельні стрижки, які практичні, зручні і не потребують тривалої спеціальної укладанні.

Трендові дитячі стрижки для хлопчика 2014 року

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

«Їжачок». Дуже популярна і практична стрижка, тому що за нею легко доглядати. Відмінне рішення для активних хлопців, чудово виглядає в будь-який час року, але особливо гарна влітку. Така стрижка не викличе проблем з доглядом. Вона коротка, волосся завжди будуть добре лежати. Єдине, що потрібно врахувати – це те, що стрижку доведеться часто коригувати (через 3-5 тижнів). Відростаючих волосся вже не будуть виглядати так акуратно. На свято можна зробити укладку за допомогою гелю оформити стирчать прядки, дитина буде виглядати доглянуто і дуже стильно.

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор
Проста коротка стрижка. Стрижка окреслює контур обличчя хлопчика. З такою зачіскою точно ніщо не буде йому заважати. Укладка для свята з такою зачіскою може бути наступною. Якщо у хлопчика є чубчик, то її можна за допомогою гелю витягнути вперед, а зачіску зробити злегка скуйовдженою. Якщо стрижка зроблена з більш короткими пасмами на потилиці та скронях, волосся в центрі можна зібрати в ірокез. Саме невеликий і акуратний такий варіант укладання відмінно підійде для хлопчика, приверне до нього увагу.

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

«Гострі пасма». Ця зачіска дуже подобається хлопчикам. Укладати її можна як завгодно, залежно від довжини волосся. Поставити «шипи» можна на будь шевелюрі, крім кучерявою.

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

«Шапочка». Стрижку можна зробити різною. Потиличні пасма зводять нанівець за допомогою машинки, тім’яну зону стрижуть методом накладання пасма на пасмо. Чубчик збігається з довжиною стрижки. Шапочка може бути невеликою з легким переходом довжини від маківки до потилиці. Чубчик може бути покладена злегка набік. Може бути довга шапочка, в якій чубчик і волосся до вуха стрижуться по одній лінії, а потім довжина стрижки збільшується.

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

Така акуратна стрижка добре виглядає і у підлітків, і навіть у самих маленьких дітей трьох років. Щоб зробити цю стрижку на кучерявому волоссі, майстер коротко обстригает волосся скронь, а на маківці залишає довгими. Модним трендом залишається подовжена чубчик, яку можна оригінально укласти з допомогою гелю.

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

Подовжена стрижка на основі каре. Стрижка робиться з чубком до лінії брови (при цьому чубчик не повинна бути занадто густий, навпаки, її потрібно зробити легкої і прорідженою). Пасма за вухом роблять приблизно до лінії шиї. Виглядає така зачіска елегантно і стильно. Вона підійде більшості хлопчиків. Така подовжена стрижка чудово виглядає, якщо волосся пряме і густі. При цьому стрижка підходить і хлопцям з кучерявими волоссям. Підстригаються кучеряве волосся глибокими шарами, завдяки чому вони не пушатся і не стирчать в різні боки. Драбинку на середніх волоссі легко укласти з допомогою звичайної гребінця і фіксуючого гелю.

Модні дитячі стрижки для хлопчиків, Летидор

Фото надані студією Barber 0+

Короткий опис статті: стрижки для хлопчиків Комфортні, дають широкий простір для творчості і не вимагають особливо пильної уваги при укладанні. Саме такими є найбільш популярні дитячі стрижки. Що готові запропонувати перукарі? речі

Джерело: Модні дитячі стрижки для хлопчиків — Летидор

Також ви можете прочитати