Модні чоловічі стрижки весна-літо 2012

22.08.2015

Модні чоловічі стрижки весна-літо 2012

Чоловіки не можуть похвалитися різноманітністю зачісок, тим більше, що частина з них давно взяли на озброєння жінки. Проте дизайнери працюють над цим питанням, з кожним сезоном пропонуючи нові варіанти, і чоловічі стрижки весна-літо 2012 — яскраве тому підтвердження.

Актуальними в цьому сезоні будуть стрижки для волосся середньої довжини з акцентованою асиметричної чубчиком: вона може бути гладкою — для створення акуратною ділової зачіски, або — рваною, нерівною — для отримання сміливого і зухвалого образу.

найпопулярнішою в сезоні весна-літо 2012 буде стрижка з подовженого волосся у стилі Віктора Цоя з яскравим акцентом на косу, «щипанную» чубок з поділом на пасма. Така зачіска припаде до смаку любителям молодіжних тусовок.

Волосся довжиною до плечей модно буде укладати в іспанському стилі: з легким підкручуванням нерівномірних кінців. Така укладка сприяє створення романтичного образу, але потребує значних витрат часу, тому підійде тільки творчим особистостям з вільним графіком роботи.

Довга чолка в поєднанні з короткими волоссям використовується в модній контрастною стрижці: незвично!

Різноманіття варіантів модних чоловічих зачісок у стилі ретро здатне внести плутанину в наше життя, адже в моді — зачіски 50-х і 60-х років минулого століття.

Стрижки в стилі 50-х років являють собою класичні варіанти з піднятими волоссям, зачесаним назад або набік. Вони можуть бути з проділом або без нього — це неважливо: в будь-якому випадку створюється акуратний і стриманий вигляд, властивий серйозного чоловіка.

Стрижки в стилі 60-х років схожі на зачіску короля рок-н-ролу Елвіса Преслі: короткі волосся ззаду і кок — в передній частині голови. Такі зачіски — для молодих і епатажних чоловіків: сміливі, яскраві, неординарні!

Популярна в останні роки стрижка під «нуль» не втратила свого значення для тих чоловіків, які з якихось причин не можуть або не хочуть носити довге волосся: як і раніше, виглядає стильно!

Коротка чоловіча стрижка завжди буде популярною, незалежно від напрямків моди, адже витрати часу на догляд за волоссям з такою зачіскою мінімальні: це — одне з головних вимог зайнятих чоловіків до зачісці! Варіантів коротких стрижок маса: різної висоти «їжачки», невелика чубчик у вигляді козирка треба лобом і ін. Такі лаконічні стрижки надають мужності, моложавості і елегантності образу чоловіка.

Модні чоловічі стрижки весна-літо 2012 різноманітні за формою і стильовому рішенню, що дозволить чоловікам зробити правильний вибір для оновлення свого образу.

Футболка і шорти: модний look сезону весна-літо 2012

Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки З кожним сезоном дизайнери пропонують нові варіанти чоловічих стрижок, і сезон весна-літо 2012 – яскраве тому підтвердження, Модні чоловічі стрижки весна-літо 2012, Мода та стиль, Чоловіча мода, Аксесуари, Модні тенденції, чоловіча стрижка 2010, модна чоловіча стрижка, сезон весна-літо 2012 Модні чоловічі стрижки весна-літо 2012, Мода та стиль, Чоловіча мода, Аксесуари, Модні тенденції, чоловіча стрижка 2010, модна чоловіча стрижка, сезон весна-літо 2012

Джерело: Модні чоловічі стрижки весна-літо 2012 — Модні тенденції — Мода і стиль — MEN’s LIFE

Також ви можете прочитати